Αθλητικά

Ανανεώσεων συνέχεια στην ΑΕΚ

ΤΡΟΥΓΙΟΛΣ

Μετά την ανανέωση της συνεργασίας με τον Λαρένα ακόμη ένας ποδοσφαιριστής ανακοινώθηκε από την ΑΕΚ πως θα συνεχίσει και την νέα χρονιά.

Αναλυτικά:

Η Αθλητική Ένωση Κίτιον (ΑΕΚ) Λάρνακας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συμφωνία για ανανέωση της συνεργασίας με τον Joan Truyols για ακόμη ένα χρόνο και συγκεκριμένα μέχρι το καλοκαίρι του 2019.

Όλη η οικογένεια της ΑΕΚ του εύχεται κάθε επιτυχία.

Επόμενο άρθρο

Παπασταύρου: "Η Ομόνοια ήταν είναι και θα παραμείνει ομάδα του Λαού..."

Σύνθημα ενότητας και συσπείρωσης από τον Σταύρο Παπασταύρου
30/05/2018 - 09:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατελάρης: «Έμεινα στο σπίτι μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο διεθνής μέσος για την ανανέωση του συμβολαίου του
09/07/2019 - 18:11

Ο ΑΠΟΕΛ «δένει» τον Νεόφυτο και τον στέλνει δανεικό στον Αστέρα

Συνεχίζεται με γοργούς ρυθμούς ο προγραμματισμός στον ΑΠΟΕΛ
09/07/2019 - 12:15

Επίσημο: Ξανά στην Γιουβέντους ο Μπουφόν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακοινώθηκε η επιστροφή του 41χρόνου τερματοφύλακα
04/07/2019 - 17:36

Επέκτειναν τη συνεργασία τους Θεοχάρης και Παναθηναϊκός

Με το τριφύλλι στο στήθος μέχρι το 2022 ο ποδοσφαιριστής
03/07/2019 - 16:42

Σκέφτεται να πουλήσει τον Μπουζούκη ο Παναθηναϊκός

Υπάρχει ακόμη και το ενδεχόμενο να πωληθεί ο νεαρός ποδοσφαιριστής
02/07/2019 - 14:54

Επίσημο: Ανανέωσε τη συνεργασία του με τον Παναθηναϊκό ο Τόμας

Ήταν γνωστό και έγινε πλέον πράξη με τον Τόμας στο «τριφύλλι»
02/07/2019 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS