Αθλητικά

Αντετοκούνμπο: «Το έσπασα… θα το πληρώσω» (ΒΙΝΤΕΟ)

ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο δεν θέλησε να κρυφτεί σε δικαιολογίες και είναι έτοιμος να πληρώσει για την πινακίδα που κλότσησε στην Οκλαχόμα. Εκτός κι αν οι Θάντερ δεχτούν την ανταλλαγή που προτείνει ο σούπερ σταρ των Μπακς.

Στο ημίχρονο με τους Θάντερ, ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έσπασε μια πινακίδα με το σήμα των Θάντερ. Αργότερα, ο Giannis δήλωσε έτοιμος να πληρώσει ή να ανταλλάξει με μία των Μπακς όταν η ομάδα της Οκλαχόμα πάει στο Μιλγουόκι.

«Θα προσπαθήσω να πληρώσω για την πινακίδα ή θα σας την ανταλλάξω με μία των Μπακς όταν έρθετε στο Μιλγουόκι. Αλλά δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για την ενέργεια μου, ήμουν δυσαρεστημένος από την απόδοση μου στο πρώτο μέρος», είπε χαρακτηριστικά.

Ιδού η σπασμένη πινακίδα:

Πηγή
gazzetta.gr
Επόμενο άρθρο

Η «χρυσή» αλλαγή του Σάρι έδωσε την νίκη στην Γιουβέντους

Ο Ντιμπάλα ο οποίος μπήκε στην θέση του Ρονάλντο ήταν αυτός που σκόραρε κόντρα στην Μίλαν
11/11/2019 - 08:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χάκερς σε ρατσιστικό παραλήρημα από τα social media του...Αντετοκούμπο (ΦΩΤΟ)

Έξαλλος ο "Greek Freak" πήραν και τους τραπεζικούς του λογαριασμούς
08/05/2020 - 12:21

Ο Αντετοκούνμπο τρελάθηκε με Lopez και Shakira και παραλίγο να "φάει" παντόφλα

Το tweet που έκανε και η δημόσια απάντηση της εγκυμονούσας συντρόφου του
04/02/2020 - 09:04

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Δείτε τη...φουσκωμένη κοιλίτσα της συντρόφου του (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία που δείχνει για πρώτη φορά την προχωρημένη εγκυμοσύνη
14/01/2020 - 16:25

Εκπληκτικός Γιάννης έβαλε 34 πόντους και έδωσε την νίκη στην ομάδα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Μπακς επικράτησαν 28 πόντους διαφορά με απόλυτο ηγέτη τον Γιάννη Αντετοκούνμπο
05/11/2019 - 08:33

Και όμως η ζωή του...Γιάννη Αντετοκούμπο γίνεται ταινία κινουμένων σχεδίων

Από την Disney, το παραμύθι του "Greek Freak" θα γίνει γεγονός
02/11/2019 - 16:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσιούτης: Δεν θα ανησυχούσα να ταξιδέψω στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει τους Κύπριους που έχουν ή σκέφτονται να κάνουν εκεί τις διακοπές τους

"Βροχή" οι καταγγελίες των Aρχών σε πολίτες και υποστατικά (BINTEO)

Σαρωτικοί οι έλεγχοι της Αστυνομίας - Πιο σύνηθες αδίκημα αυτό της μη χρήσης μάσκας

"Ματώνει" η Αγία Νάπα: Τουρίστες με το... σταγονόμετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αύξηση κρουσμάτων έφερε νέο κύκλο ακυρώσεων στα ξενοδοχεία της περιοχής
Ελλάδα

Ελλάδα και Τουρκία αρχίζουν στις 24 Αυγούστου διερευνητικές επαφές

Ίσως να υπάρξουν ορισμένες προσαρμογές στην ελληνική ομάδα των συνομιλιών

Εβδομήντα επτά κρούσματα στην Ελλάδα και δυο νέοι θάνατοι

Μόνο τα οκτώ εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"
Διεθνή

Κανένας νέος θάνατος από κορωνοϊό στην Πορτογαλία για πρώτη φορά από τον Μάρτιο

Πάνω από 18 εκατομμύρια επιβεβαιωμένα κρούσματα παγκοσμίως

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ