Αθλητικά

Άρωμα δια χειρός Ζλάταν Ιμπραίμοβιτς !

Ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς λάνσαρε το νέο του άρωμα, που σύμφωνα με τον ίδιο έχει την προσωπικότητά του σε κάθε σταγόνα.

Ο Ζλάταν πήρε μία απόφαση: όλοι θα πρέπει να μυρίζουν ωραία! Έτσι, λάνσαρε το νέο του άρωμα για άντρες και γυναίκες. Εκείνο για τις γυναίκες ονομάζεται Supreme, ενώ εκείνο για τους άντρες... Zlatan! «Η προσωπικότητά μου βρίσκεται σε κάθε σταγόνα», αποκάλυψε ο Σουηδός...

 

Πηγή
gazzetta.gr
Επόμενο άρθρο

Με Λέβι, με Κύπριους

Ο Λέβι μένει -οριστικά- στον πάγκο της Ανόρθωσης και ψάχνει (και) για Κύπριους παίκτες
30/03/2017 - 17:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είπε «όχι» και έφυγε ο Ζλάταν σε ερώτηση για το αν η Ίντερ μπορεί το πρωτάθλημα

Πιο ξεκάθαρος δε θα μπορούσε να είναι ο Σουηδός επιθετικός της Μίλαν
10/02/2020 - 17:00

Gwyneth Paltrow: Πουλάει κεριά με άρωμα..."αιδοίου" και είναι sold out (ΦΩΤΟ)

Η πιο "παράξενη" μυρωδιά της αγοράς - Το viral προϊόν που μονοπωλεί το ενδιαφέρον
12/01/2020 - 12:52

Zlatan is back (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο του γκολ μετά την επιστροφή στη Μίλαν
12/01/2020 - 10:30

Ο Ζλάταν επέστρεψε, κουμάντο όμως κάνει ο Κριστιάνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Με εντυπωσιακό τρόπο ξεκίνησε το 2020 ο Πορτογάλος αστέρας της Γιουβέντους
06/01/2020 - 18:41

Έτοιμος να γίνει ξανά παίκτης της Μίλαν ο Ζλάταν

Ο Σουηδός φορ φαίνεται πως είπε «ναι» στην πρόταση της Ιταλικής ομάδας
27/12/2019 - 11:31

Επίσημο: Δεν θα αγωνιστεί στην Χάμαρμπι ο Ζλάταν, αλλά...

Ο Σουηδός ανακοινώθηκε ως ο νέος συνιδιοκτήτης του συλλόγου της Σουηδίας
27/11/2019 - 10:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Στο απροχώρητο η κατάσταση στο Νοσοκομείο Αθαλάσσας"

Κάνουν λόγο για σαρδελοποίηση ασθενών και ασθενείς να κοιμούνται στους καναπέδες

"Έσβησε" 68χρονος με βεβαρημένο ιατρικό ιστορικό, λόγω κορωνοϊού

Κανένα νέο κρούσμα για τέταρτη φορά λίγο πριν το μεγάλο "άνοιγμα" της 9ης Ιουνίου

Με ραντεβού, προσωπικό mat και ένα άτομο ανά 10 τ.μ η επιστροφή στα γυμναστήρια

Με αυτά τα μέτρα ανοίγουν τα γυμναστήρια τις πόρτες τους την 13η Ιουνίου
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

Γονάτισε για 8 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα στη μνήμη Φλόιντ, ο Τριντό (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανίστηκε σε διαδήλωση κατά του ρατσισμού και απέτισε φόρο τιμής στα θύματα

Σχέδιο εκεχειρίας από Δευτέρα, ανακοίνωσε ο Σίσι μετά από συνάντηση με Χαφτάρ

Νέα πρωτοβουλία για τον τερματισμό της σύγκρουσης στη Λιβύη

Νέα έκρηξη κρουσμάτων στο Ιράν μετά από...ένα γαμήλιο πάρτι

Η χώρα δεν είχε άλλη επιλογή από το να κρατήσει την οικονομία της ανοιχτή, λέει ο Ροχανί

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 06/06/2020 - 21:1524 ΩΡΕΣ