Αθλητικά

Ασταμάτητος ο Γιάννης 43 αυτός και... παραλίγο 150 οι Μπακς (ΒΙΝΤΕΟ)

ΜΠΑΚΣ

Πέτυχε 43 πόντους με μόνο τέσσερα άστοχα σουτ. Πλησίασε στον πόντο το ρεκόρ καριέρας του. Κι όλα αυτά σε 31 λεπτά.

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο πρόσφερε το δικό του show στη νίκη των Μπακς επί των Γουίζαρντς με 148-129 έχοντας 6/11 βολές, 14/18 δίποντα, αλλά και 3/3 τρίποντα! Παράλληλα είχε 6 ριμπάουντ, 4 ασίστ, 3 κλεψίματα και 4 λάθη.

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του:

 

 

Πηγή
sport-fm.gr
Επόμενο άρθρο

Μόλις 14 λεπτά συμμετοχής για… «εντεκαδάτο» ποδοσφαιριστή του ΑΠΟΕΛ (ΦΩΤΟ)

Οι αριθμοί είναι τραγικοί για τον Κύπριο ακραίο επιθετικό των πρωταθλητών
07/02/2019 - 10:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντετοκούνμπο: «Φτάνει πια! Ώρα για αλλαγή!»

Το μήνυμα του σούπερ σταρ των Μπακς για τις δολοφονίες Αφροαμερικανών
31/05/2020 - 09:34

Σε τροχιά επανεκκίνησης τον Ιούνιο το NBA

Οι παίκτες θα λάβουν οδηγίες για την σταδιακή επιστροφή στη δράση
21/05/2020 - 09:38

ESPN: Στο νο 27 όλων των εποχών ο Αντετοκούνμπο

Στην 27η θέση της λίστας με τους κορυφαίους παίκτες όλων των εποχών στο ΝΒΑ
12/05/2020 - 19:01

Ο Αντετοκούνμπο θυμήθηκε την εποχή του Φιλαθλητικού (ΒΙΝΤΕΟ)

«Ξεκίνησα ένα αδύνατο παιδί και 7 χρόνια μετά δεν έχω σταματήσει να δουλεύω», έγραψε
06/05/2020 - 11:56

Λε Μπρον: «Κανείς δεν πρέπει να ακυρώσει τίποτα»

Ξεκάθαρη έκανε την πρόθεσή του να συνεχιστεί το πρωτάθλημα του ΝΒΑ
01/05/2020 - 09:12

Πέντε λεπτά από το πρώτο επεισόδιο του «The Last Dance» (ΒΙΝΤΕΟ)

Φίλαθλοι εν μέσω καραντίνας, μετρούν αντίστροφα για το ντοκιμαντέρ του Μάικλ Τζόρνταν
17/04/2020 - 17:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 23:45ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ