Αθλητικά

Έβγαλε στο σφυρί τον Λουκάκου για... 85 ευρώ (ΦΩΤΟ)

ΛΟΥΚΑΚΟΥ

Απελπισμένος οπαδός της Έβερτον αποφάσισε να βάλει αγγελία για την πώληση του Ρομέλου Λουκάκου.

«ΡΟΜΕΛΟΥ ΛΟΥΚΑΚΟΥ. Κορυφαίος ποδοσφαιριστής, ανεπιθύμητος στην Έβερτον. Πολύ καλή τιμή. Διεθνής!!! 85 λίρες. Η Έβερτον ο θείος Μπιλ ή ο Φαράντ Μασίρι θα δεχθούν την κλήση».

Τζάμπα πράμα δηλαδή, ο 24χρονος Βέλγος επιθετικός, ο οποίος δεν δείχνει καμία προθυμία να ανανεώσει το συμβόλαιό του με την Έβερτον.

Επομένως, ας βρεθεί κάποιος να κάνει το... καλό και να τον πάρει! Το περίεργο, βέβαια, είναι πως τουλάχιστον σύμφωνα με τα δημοσιεύματα ανά την Ευρώπη ο Λουκάκου είναι περιζήτητος στο μεταγραφικό παζάρι.

Ωστόσο, δεν γίνεται κίνηση για την απόκτησή του, κάτι που εξώθησε στα... άκρα τον συγκεκριμένο οπαδό.

Μικρογραφία
Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Επίσημα Σπόλιαριτς στον Απόλλωνα (ΦΩΤΟ)

Ο ποδοσφαιριστής ανακοινώθηκε και φωτογραφήθηκε με τον Νίκο Κίρζη
02/07/2017 - 13:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Altamira: Πάνω από 300 ακίνητα προς πώληση (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα ακίνητα και τεμάχια γης σε προνομιακά σημεία ανήρτησε στην ιστοσελίδα της
08/01/2019 - 22:11

Προς πώληση οι τέσσερις πρώτοι τόμοι του Φακέλου της Κύπρου

Σε ιδιαίτερα προσιτές τιμές, σύμφωνα με ανακοίνωση της Βουλής των Αντιπροσώπων
18/12/2018 - 14:35

Που κυμαίνονται οι τιμές των φυσικών χριστουγεννιάτικων δέντρων (ΒΙΝΤΕΟ)

26 μέρες πριν από τα Χριστούγεννα και το Τμήμα Δασών έχει ξεκινήσει την πώλησή τους
28/11/2018 - 21:02

Συνελήφθη "αρχαιοκάπηλος μαϊμού" στην Πάφο

Πώλησε αγγεία ισχυριζόμενος ότι χρονολογούνται στο 300-400 π.Χ.
10/10/2018 - 08:39

Πήγαινε να εντυπωσιάσει και... «έφαγε τα μούτρα του» ο Λουκάκου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν φτάνει που επικρατεί ένα χάος στα αποδυτήρια, έχουν αρχίσει οι... παρενέργειες
03/10/2018 - 10:14

Πωλείται στο αφεντικό της Φούλαμ το «Γουέμπλεϊ»

Στην τελική ευθεία έχει μπει η πώληση του γνωστού γηπέδου στον Σαΐντ Καν
26/09/2018 - 15:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατεχόμενα: Μετά τον Σήφη συνέλαβαν τον "Ρούντολφ"

Χειροπέδες από τη λεγόμενη "αστυνομία" σε σπίτι στην κατεχόμενη Κερύνεια

Νέες προκλήσεις από την Τουρκία: Θα υπερασπιστούν...τη "Γαλάζια Πατρίδα"

Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις λαμβάνουν όλα τα μέτρα στη Κύπρο, στο Αιγαίο και τη Μεσόγειο

Ζωή και χρώμα δίνουν δεκάδες φλαμίνγκο στη λίμνη της Ορόκλινης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από τους χειμερινούς επισκέπτες και το μοναδικό τοπίο του υδροβιότοπου
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Κορυφώνεται η αγωνία για τον εντοπισμό του δίχρονου που έπεσε σε πηγάδι (BINTEO)

Η τιτάνια μάχη για 8η μέρα και το τούνελ που αναμένεται να οδηγήσει στο μικρό Γιούλεν

Γλίτωσαν από τον ισχυρό σεισμό και πέθαναν από καρδιακό επεισόδιο

Δόθηκε εντολή εκκένωσης σε περιοχή της Χιλής και προειδοποίηση για τσουνάμι

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για το φαινόμενο του "ματωμένου" φεγγαριού (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από την εντυπωσιακή πρώτη πανσέληνος του 2019

tv news

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια έρχεται  αντιμέτωπη για πρώτη φορά μετά από χρόνια, με την  Μαρίνα...

Η Σοφία ανατρέπει τα δεδομένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 17:40DEAL