Αθλητικά

Γκουαρδιόλα: «Δεν έχω φίλους, μόνο οικογένεια»

ΠΕΠ ΓΚΟΥΑΡΔΙΟΛΑ

Την περασμένη Παρασκευή (18/01) ο προπονητής της Μάντσεστερ Σίτι έκλεισε τα 48 του χρόνια και στην συνέντευξη τύπου πριν από το παιχνίδι με την Χάντερσφιλντ για το Αγγλικό πρωτάθλημα ρωτήθηκε για το πως θα περάσει τα γενέθλια του.

Ο Πεπ ήταν για άλλη μια φορά αφοπλιστικός καθώς ήταν αρκετά ειλικρινής και εξέπληξε πολλούς με την απάντηση του. 

Ο Ισπανός τεχνικός έκλεισε τα 48 την περασμένη Παρασκευή και στη διάρκεια της συνέντευξης Τύπου για την σημερινή αναμέτρηση της Μάντσεστερ Σίτι με τη Χάντερσφλιντ για την Πρέμιερ Λιγκ, κάποιος δημοσιογράφος τον ρώτησε πως θα περάσει τα γενέθλιά του.

Η απάντηση του Γκουαρδιόλα μπορεί να εξέπληξε αρκετούς, αλλά φαίνεται πως ήταν απόλυτα ειλικρινής.

Χαρακτηριστικά είπε: «Θα γιορτάσω τα γενέθλιά μου με την οικογένειά μου. Δεν έχω φίλους».

Επόμενο άρθρο

Έπιασε τα 50, τέταρτος ο Σαλάχ (ΦΩΤΟ)

Μόνο τρεις έχουν καταφέρει να σκοράρουν πιο εύκολα από αυτόν 50 γκολ
20/01/2019 - 11:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα Αρτεμίου έχει... γενέθλια! Δείτε πόσο χρονών έγινε (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και όλα όσα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους της
09/02/2019 - 20:57

Ευχήθηκε στον Καλάθη με... κλασική μουσική (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αρχηγός του Παναθηναϊκού γιορτάζει τα γενέθλια του και η ομάδα του ευχήθηκε
07/02/2019 - 14:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανώτερος αξιωματικός κατηγορείται για απειλές και εκβιασμούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Aποκαλυπτικό ρεπορτάζ - Έκθεση γεγονότων ζήτησε ο Αρχηγός της Αστυνομίας

Υπόθεση Ουζόχο: Στο μικροσκόπιο των αρχών οι δηλώσεις Μιχαηλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πύλη του Αρχηγείου πέρασε σήμερα ο Πρόεδρος της Ανόρθωσης Ανδρέας Παντελή

Πολυβίου: "Ανόητα τα σχόλια Γενικού Εισαγγελέα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα άκρα οδηγείται η κόντρα του δικηγόρου με τον Κώστα Κληρίδη
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

Έκτακτη συνάντηση Γιούνκερ-Μέι στις Βρυξέλλες λόγω Brexit

"Δεν θα ανοίξει εκ νέου η Συμφωνία Αποχώρησης"

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ