Αθλητικά

Η δημόσια απολογία του Ντε Βινσέντι (ΦΩΤΟ)

Μοιραίος πρωταγωνιστής για τον ΑΠΟΕΛ στο ντέρμπι με την Ομόνοια ήταν εκ του αποτελέσματος ο Τόμας Ντε Βινσέντι. Ο Αργεντινός μέσος στο 93ο λεπτό της αναμέτρησης απώλεσε πέναλτι και στέρησε από την ομάδα του τους τρεις βαθμούς της νίκης.

Ο ποδοσφαιριστής μέσω του λογαριασμού του στο Instagram απολογήθηκε δημόσια λέγοντας: «Το ποδόσφαιρο είναι ένα παιχνίδι το οποίο παίρνεις αποφάσεις, εγώ πήρα μια καλή αλλά με τον λάθος τρόπο και θέλω να απολογηθώ δημόσια όπως έκανα και σε προσωπικό επίπεδο με τους συμπαίκτες μου και τους οπαδούς. 

Κ

Επόμενο άρθρο

Χ. Φωτίου: «Εξαιρετική παρουσία των οπαδών της Ομόνοιας-Δεν φοβόμαστε κανένα»

Δηλώσεις στην κάμερα του ΡΙΚ παραχώρησε ο αντιπρόεδρος του ΑΠΟΕΛ Χ. Φωτίου
02/12/2019 - 22:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποιος θα ήταν πρώτος σκόρερ αν αφαιρούσαμε τα πέναλτι;

Αλλάζει η σχετική λίστα αν δεν είχαμε τα γκολ από τα έντεκα βήματα
05/03/2020 - 13:40

Αρνητικό ρεκόρ στα τρίποντα για τον Παναθηναϊκό

«Έσπασαν» τα στεφάνια οι παίκτες των «πρασίνων» στο αιώνιο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό
04/03/2020 - 13:45

Ευρωπαϊκό ντέρμπι αιωνίων «επεισόδιο» 17ο... (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι μάχες των «αιωνίων» στην Ευρωλίγκα έχουν γίνει πλέον… θεσμός
03/03/2020 - 10:21

Ντέρμπι αιωνίων που κρίνει πολλά...

Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός τίθενται αντιμέτωποι σε ένα... ευρωπαϊκό ντέρμπι
03/03/2020 - 10:14

Ανάλυση: Αν είχε έναν... killer (BINTEO)

Η αδυναμία στο σκοράρισμα στέρησε από τον ΑΠΟΕΛ το τρίποντο στο ντέρμπι αιωνίων
03/03/2020 - 08:36

Ανάλυση: Βαλ' το ρε Ματ... (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν νίκησε στο αιώνιο ντέρμπι όμως... σκαρφάλωσε στην κορυφή η Ομόνοια
03/03/2020 - 08:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι θα λειτουργεί ο θάλαμος ύποπτων περιστατικών στο ΓΝ Πάφου

Πόσοι γιατροί θα στελεχώσουν το τμήμα και που θα παραπέμπονται τα θετικά περιστατικά

Γιατρός πρώτης γραμμής: Παίρνω μέτρα, κάνω μπάνιο αλλού πριν πάω σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανά το παγκόσμιο οι επαγγελματίες υγείας εκτεθειμένοι στον ιό

"Η καρδιά μου είναι μοιρασμένη στο Λονδίνο, τη Νέα Υόρκη και την Κύπρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστική μαρτυρία Κύπριου καθηγητή για τη δραματική κατάσταση στη "Νεα Ουχάν"
Ελλάδα

Στους 38 οι νεκροί στην Ελλάδα

Έξι άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Επεκτείνεται η αναστολή λειτουργίας καταστημάτων στην Ελλάδα

Τι ορίζεται στη νέα Κοινή Υπουργική Απόφαση

Στους 37 οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ελλάδα

Καταγράφηκαν 5 νέοι θάνατοι εντός ενός εικοσιτετραώρου
Διεθνή

Στη Σουηδία η ζωή συνεχίζεται κανονικά παρά τον κορωνοϊό

Μια Ελληνίδα μιλά στο AlphaNews για την κατάσταση στη χώρα

Τραμπ: Αναμένει κορύφωση των περιστατικών κορωνοϊού τις επόμενες δύο βδομάδες

"Θα μπούμε στον δρόμο της ανάκαμψης την 1η Ιουνίου", λέει ο Αμερικανός Πρόεδρος

722.196 κρούσματα και 33.976 νεκροί, ο δραματικός απολογισμός της πανδημίας

Στην πρώτη θέση βάση του αριθμού κρουσμάτων βρίσκονται οι ΗΠΑ με 142.178 και 2.484 νεκρούς

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 30/03/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ