Καταγγελία του Οθέλλου κατά του Αντρέα Κωνσταντίνου

Δευτέρα, 10/2/2020 - 17:57

Σε καταγγελία του διαιτητή Αντρέα Κωνσταντίνου, προχώρησε ο Οθέλλος. Η ομάδα της Αθηαίνου έχει σοβαρά παράπονα από τον αγώνα κόντρα στην Αγία Νάπα, όπου ο διαιτητής μεταξύ άλλων έδειξε τρεις κόκκινες κάρτες στους φιλοξενούμενους.

Η ανακοίνωση της ομάδας της Αθηαίνου: «Με ανακοίνωση της η ομάδα του ΟΘΕΛΛΟΥ ΑΘΗΑΙΝΟΥ θα ήθελε να ενημερώσει τους φίλους της ομάδας μας και το φίλαθλο κοινό οτι προχώρησε σε γραπτή καταγγελία εναντίον του διαιτητή Ανδρέα Κωνσταντίνου. Η καταγγελία της ομάδας μας εστιάζεται στην μη αποβολή ποδοσφαιριστή της Αγίας Ναπας με 2η κίτρινη για στέρηση υποσχόμενης επίθεσης, στις τρεις κόκκινες κάρτες που δέχθηκε η ομάδα μας, στον αδικαιολόγητο χρόνο των καθυστερήσεων και στο ανύπαρκτο πέναλτι που δόθηκε υπερ της Αγίας Ναπας στο 7ο λεπτων των καθυστερήσεων. Τέλος πληροφορούνται τα μέλη και οι φίλοι του σωματείου μας οτι η έκτακτη Γ.Σ. που ορίστηκε για σήμερα 10/2/20 και ώρα 20:00 θα διεξαχθεί κανονικά. Εκ του Δ.Σ».