Αθλητικά

Κράτησε τον Μαρσέλο στον πάγκο γιατί... έβαλε κιλά

ΜΑΡΣΕΛΟ

 Ο Σαντιάγο Σολάρι φαίνεται πως κράτησε στον πάγκο τον Μαρσέλο στο παιχνίδι της Ρεάλ Μαδρίτης με τη Σεβίλλη εξαιτίας των... παραπανίσιων κιλών του.

Η αλήθεια είναι ότι ο Βραζιλιάνος αμυντικός δεν βρίσκεται σε ιδιαίτερα καλή αγωνιστική κατάσταση το τελευταίο διάστημα. Ο προπονητής της «βασίλισσας» δεν έχει κανένα πρόβλημα να τον κρατάει στον πάγκο, όπως κάνει και με τον Ίσκο, προκαλώντας βέβαια την δυσαρέσκειά του, την ώρα που... φουντώνουν τα σενάρια που θέλουν τον Μαρσέλο να αποχωρεί στο τέλος της φετινής σεζόν με προορισμό τη Γιουβέντους, όπου βρίσκεται ο κολλητός του, Κριστιάνο Ρονάλντο.

Σύμφωνα με όσα μετέδωσε ισπανικός ραδιοφωνικός σταθμός ο λόγος που ο Σολάρι κράτησε στον πάγκο τον Μαρσέλο στο νικηφόρο 2-0 επί της ομάδας της Ανδαλουσίας το απόγευμα του Σαββάτου είναι το... πάχος.

Ο Μαρσέλο φαίνεται πως έχει πάρει κιλάκια και ο προπονητής του θέλησε με αυτόν τον τρόπο να... χτυπήσει καμπανάκι!

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Δεν είναι απλά μια νίκη, αλλά η μεγάλη της ευκαιρία...

Η νίκη επί της Νέας Σαλαμίνας και η καλή εμφάνιση έφερε χαμόγελα στην Ομόνοια
21/01/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αντελίνα απαντάει πρώτη φορά στα αρνητικά σχόλια για τα... κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ετοιμάζεται για την πρεμιέρα την Τρίτη 2 Ιουνίου στις 14.30 στον Alpha Κύπρου
29/05/2020 - 09:52

Η εντυπωσιακή αλλαγή του Άγγελου Μπράτη μετά την... "καραντίνα" (ΦΩΤΟ)

Φανερά αδυνατισμένος και πιο γοητευτικός με μούσια και γκρίζα μαλλιά
15/05/2020 - 17:37

Αγνώριστη η Adele! Με κορμοστασιά μοντέλου και εντελώς ανανεωμένη εμφάνιση(ΦΩΤΟ)

Η απίστευτη μεταμόρφωση μετά το διαζύγιο και το καλλίγραμμο σώμα που διατηρεί
06/05/2020 - 08:42

Η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε τα κιλά της και "έφταιξε" την...καραντίνα(ΦΩΤΟ)

Αυτό είναι το βάρος της καλλίγραμμης σιλουέτας που "χαζεύουμε" στα social media
27/04/2020 - 08:22

Το «πριν και το μετά» του Χρήστου Μάστορα:Η μάχη με τα περιττά κιλά και η αλλαγή

Από "fat" έγινε "fit" με πολύ προσπάθεια, σωματική και ψυχολογική κούραση
22/04/2020 - 12:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μιχαηλίδης στον Alpha: Σου δίνω WiFi, όμως βλέπω ό,τι περνά από τη συσκευή σου

Οι «κομάντος» της κυβερνοασφάλειας, τα υποψήφια θύματα και η...παραγωγική καραντίνα

Πτήση ζωής για 208 αδέσποτους σκύλους (BINTEO)

Πέταξαν με ναυλωμένη πτήση από Λάρνακα προς Βέλγιο με cargo αεροσκάφος

"Πόλεμος" με ξύλα και μπουκάλια και φόντο οπαδικές διαφορές στη Στασικράτους

Άγριος πετροπόλεμος στο κέντρο της Λευκωσίας μεταξύ δύο ομάδων νεαρών
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

Τέσσερις στους δέκα Αμερικανούς εφάρμοσαν τα "γιατροσόφια" του Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει ακάθεκτος τις προκλητικές εμφανίσεις ο Τραμπ χωρίς μάσκα και μέτρα προφύλαξης

Γονάτισε για 8 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα στη μνήμη Φλόιντ, ο Τριντό (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανίστηκε σε διαδήλωση κατά του ρατσισμού και απέτισε φόρο τιμής στα θύματα

Σχέδιο εκεχειρίας από Δευτέρα, ανακοίνωσε ο Σίσι μετά από συνάντηση με Χαφτάρ

Νέα πρωτοβουλία για τον τερματισμό της σύγκρουσης στη Λιβύη

tv news

Ένα ατύχημα αλλάζει τα δεδομένα... Η Μαρίνα παίζει το τελευταίο της χαρτί...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/06/2020 - 01:45WORLD PARTY