Αθλητικά

Κράτησε τον Μαρσέλο στον πάγκο γιατί... έβαλε κιλά

ΜΑΡΣΕΛΟ

 Ο Σαντιάγο Σολάρι φαίνεται πως κράτησε στον πάγκο τον Μαρσέλο στο παιχνίδι της Ρεάλ Μαδρίτης με τη Σεβίλλη εξαιτίας των... παραπανίσιων κιλών του.

Η αλήθεια είναι ότι ο Βραζιλιάνος αμυντικός δεν βρίσκεται σε ιδιαίτερα καλή αγωνιστική κατάσταση το τελευταίο διάστημα. Ο προπονητής της «βασίλισσας» δεν έχει κανένα πρόβλημα να τον κρατάει στον πάγκο, όπως κάνει και με τον Ίσκο, προκαλώντας βέβαια την δυσαρέσκειά του, την ώρα που... φουντώνουν τα σενάρια που θέλουν τον Μαρσέλο να αποχωρεί στο τέλος της φετινής σεζόν με προορισμό τη Γιουβέντους, όπου βρίσκεται ο κολλητός του, Κριστιάνο Ρονάλντο.

Σύμφωνα με όσα μετέδωσε ισπανικός ραδιοφωνικός σταθμός ο λόγος που ο Σολάρι κράτησε στον πάγκο τον Μαρσέλο στο νικηφόρο 2-0 επί της ομάδας της Ανδαλουσίας το απόγευμα του Σαββάτου είναι το... πάχος.

Ο Μαρσέλο φαίνεται πως έχει πάρει κιλάκια και ο προπονητής του θέλησε με αυτόν τον τρόπο να... χτυπήσει καμπανάκι!

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Δεν είναι απλά μια νίκη, αλλά η μεγάλη της ευκαιρία...

Η νίκη επί της Νέας Σαλαμίνας και η καλή εμφάνιση έφερε χαμόγελα στην Ομόνοια
21/01/2019 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαριέλλα Σαββίδου: Ποζάρει με μπικίνι και στέλνει μήνυμα στις γυναίκες (ΦΩΤΟ)

“Φόρεσε το πιο μεγάλο σου χαμόγελο και κάνε τον Αύγουστο δικό σου”
02/08/2020 - 21:46

Έχασε 20 κιλά η Σίσσυ Χρηστίδου και ποζάρει για πρώτη φορά με...μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη, αδυνατισμένη και πιο χαρούμενη από ποτέ
20/07/2020 - 14:48

Η Σίσσυ Χρηστίδου αποκαλύπτει πρώτη φορά την δίαιτα που την έκανε άλλον άνθρωπο

Η αυτοσχέδια πρακτική της που είχε εντυπωσιακά αποτελέσματα σε 5 μήνες
19/07/2020 - 09:07

Ιωάννα Μπέλλα: Φανερά αδυνατισμένη στην προσπάθεια να γίνει skinny μοντέλο (VID)

"Μέσα σε ένα μήνα έχασα 8 κιλά, κατέβηκα 17 κιλά λίπος..."
29/06/2020 - 14:31

Άντρεα Νικολάου: Αποκαλύπτει πρώτη φορά πόσα κιλά πήρε κατά την εγκυμοσύνη(ΦΩΤΟ)

Η ενθαρρυντική δημοσίευση της για όλες τις μέλλουσες μητέρες που αλλάζει το σώμα τους
17/06/2020 - 10:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχνονται στη «μάχη» της Βηρυτού οι «Εθελοντές Γιατροί Κύπρου»

Αναχώρησε το μεσημέρι από το αεροδρόμιο της Λάρνακας τριμελής αποστολή

Αυξημένη τροχαία κίνηση στο οδικό δίκτυο

Μέλη της Τροχαίας βρίσκονται σε διάφορα μέρη του δρόμου για ρύθμιση της κυκλοφορίας

Χωρίς ρεύμα περιοχές της Λευκωσίας λόγω βλάβης στο δίκτυο της ΑΗΚ

Ποια σημεία επηρεάζονται και πότε αναμένεται η αποκατάσταση
Ελλάδα

Μετά τις πλημμύρες...ξέσπασε φωτιά στην Εύβοια

Η φωτιά βρίσκεται κοντά στον οικισμό Ζαράκων

Σφοδρή κακοκαιρία στην Εύβοια: Πέντε νεκροί και δυο αγνοούμενοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρήσεις απεγκλωβισμού δεκάδων ανθρώπων που βρίσκονται παγιδευμένοι στις ταράτσες τους

Ανείπωτη τραγωδία στην Ελλάδα: Τέσσερις οι νεκροί από τις πλημμύρες (ΦΩΤΟ)

Καταστροφές και σοβαρά προβλήματα - Ανάμεσα στα θύματα και ένα βρέφος οκτώ μηνών
Διεθνή

Μακρόν στη διάσκεψη δωρητών για το Λίβανο: "Πρέπει να δράσουμε γρήγορα"

"Το μέλλον του Λιβάνου βρίσκεται σε κίνδυνο" δήλωσε ο Γάλλος Πρόεδρος

100 ημέρες χωρίς νέο κρούσμα κορωνοϊού συμπλήρωσε η Νέα Ζηλανδία

Χαρακτηρίστηκε από τον Π.Ο.Υ. ως χώρα - πρότυπο στη διαχείριση της πανδημίας

Τέλος στις έρευνες για ανεύρεση επιζώντων στα συντρίμμια της Βηρυτού

Πεδίο μάχης η Βηρυτός μετά τις βίαιες συγκρούσεις - Πρόωρες εκλογές ζήτησε ο Πρωθυπουργός

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 09/08/2020 - 16:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ