1-1 τελικό αποτέλεσμα. Ισοπαλία με την Ανόρθωση να κρατά το συν 3 από την ΑΕΚ.

Τέσσερα ακόμα λεπτά στην αναμέτρηση που μένει στο 1-1.

Λείπουν οι φάσεις και στην επανάληψη στο παιχνίδι, που το θέαμα είναι φτωχό.

14/04/2018
20:24
65΄Μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο ο Τολμές

Μετά από δυο μήνες ο πρώτος σκορερ του πρωταθλήματος επιστρέφει στα γήπεδα. Ο Τολμές παίρνει θέση στην επίθεση της ΑΕΚ με τον Γιάννου να αποσύρεται στον πάγκο.

14/04/2018
20:06
46' ΓΚΟΛ 1-1 η Ανόρθωση

Γκολ με το καλημέρα στην επανάληψη για την Ανόρθωση που ισοφαρίζει. 1-1 με γκολάρα του Ντούρις, που πήρε μετά το λάθος του Ακοράν και με τρομερό σουτ νίκησε τον Πάμπλο, πετυχαίνοντας το 10 φέτινό του τέρμα.

14/04/2018
19:48
Τέλος ημιχρόνου. 0-1 στο ''Αντώνης Παπαδόπουλος''

Το γκολ του Μοίσοφ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου χωρίζει τις δυο ομάδες μέχρι στιγμής.

14/04/2018
19:45
45' ΓΚΟΛ η ΑΕΚ 0-1

Μετά από εκτέλεση φάουλ, η άμυνα της Ανόρθωσης αδράνησε ο Μοίσοφ είχε όλο το χρόνο να κατεβάσει την μπάλα και με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή να την στείλει στα δίχτυα τους Αρούς για το 0-1 για τους Λαρνακείς.

14/04/2018
19:28
27' Φάση με Καλό

Ατομική ενέργεια και σουτ του Καρλίτος έδιωξε ο Πάμπλο.

14/04/2018
19:27
26' Απαντά η Ανόρθωση

Διαγώνιο σουτ του Αράς έξω από την εστία η μπάλα.

14/04/2018
19:26
25' Φάση για την ΑΕΚ

Ωραίο μακρινό σουτ του Κάσες, η μπάλα πέρασε έλαχιστα πάνω από το δοκάρι τους Αρούς.

14/04/2018
19:12
13' Xωρίς κάτι το αξιόλογο