Τετάρτη, 4/4/2018 - 16:37
04/04/2018
18:53
Τέλος αγώνα. Ανόρθωση - ΑΠΟΕΛ 0-0

''Λευκή'' ισοπαλία στην Λάρνακα, με την Ανόρθωση και τον ΑΠΟΕΛ να μένουν χωρίς γκολ και να μοιράζονται τους βαθμούς.

04/04/2018
18:50
Φάση με Μερκή στις καθυστερήσεις

Γυριστό του προωθημένου Μερκή στο 94' αλλά η μπάλα καταλήγει έξω.

04/04/2018
18:41
83' Καλή στιγμή με Ράγιος

Ο Αμπντουλάγεφ έβγαλε την σέντρα ο Ράγιος έπιασε την κεφαλιά σε ετοιμότητα ο Πέρεθ απέκρουσε με εντυπωσιακό τρόπο.

04/04/2018
18:32
75΄Οικονομίδης και Σαλάι χωρίς ουσία για καμία ομάδα

Τόσο η προσπάθεια του Οικονομίδη όσο και του Σαλάι στο ίδιο λεπτό δεν είχαν καμία ουσία για την Ανόρθωση και τον ΑΠΟΕΛ αντίστοιχα.

04/04/2018
18:30
73' Φάση με τον Ποτέ

Ο Ποτέ βρέθηκε σε θέση βολή ωστόσο το σουτ που επιχείρησε κατέληξε στην εξωτερική πλευρά των διχτυών του Αρούς.

04/04/2018
18:25
68' Σουτ του Ράγιος

Σουτ του Ράγιος δεν δυσκολεύτηκε να μπλοκάρει ο Πέρεθ.

04/04/2018
18:17
60' Ράγιος ξανά για την Ανόρθωση

Σέντρα σουτ του Ράγιος, ο Πέρεθ πετάχτηκε και έδιωξε με εντυπωσιακό τρόπο την μπάλα σε κόρνερ.

04/04/2018
18:14
56΄Μπαίνει στο ματς ο Ζαχίντ

Ο Μπαλταζάρ που αιφνιδίασε αφήνοντας στον πάγκο τον Ζαχίντ τον ρίχνει τώρα στο παιχνίδι και αποσύρει τον Τόμι Ορ.

04/04/2018
18:12
56' Προσπάθεια με Ράγιος

Χωρίς τύχη το μακρινό σουτ που επιχείρησε ο Ρούμπεν Ράγιος.

04/04/2018
18:08
50' Φάση με Νσούε

Κόρνερ του Εμπεσίλιο κεφαλιά του Νσόυε άουτ η μπάλα.

04/04/2018
18:02
Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στην Λάρνακα.

04/04/2018
17:48
Τέλος ημιχρόνου

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Νευρικές οι δυο ομάδες, με πολλά λάθη στο ενεργητικό τους, θα μπορούσαν όμως να πετύχουν γκολ αμφότερες, καθώς δημιούργησαν τις προυποθέσεις.

04/04/2018
17:45
43΄Απειλεί ο ΑΠΟΕΛ

Διαγώνιο σουτ του Εμπεσίλιο, η μπάλα καταλήγει λίγο έξω.

04/04/2018
17:43
42' Γκολ που δεν μέτρησε

Σε θέση οφσαιντ υποδείχθηκε ο Ντούρις, που σκόραρε και το γκολ σωστά ακυρώθηκε.

04/04/2018
17:41
40΄Δοκάρι για την ''Κυρία''

Ο Ράγιος έπιασε εξαιρετικό σούτ στην κίνηση, η μπάλα βρήκε στο δοκάρι, στην συνέχεια χτύπησε πάνω στον Πέρεθ και κατέληξε κόρνερ.

04/04/2018
17:39
39' Φάση για τη Ανόρθωση μετά από αρκετή ώρα

Δείχνει τα ''δόντια'' της και η Ανόρθωση, με τον Ντούρις, που από πλάγια θέση και μέσα στην περιοχή σούταρε με την μπάλα να κοντράρει σε σώματα αμυντικών του ΑΠΟΕΛ.

04/04/2018
17:32
32' Αγγίζει ξανά το γκολ ο ΑΠΟΕΛ

Μεγάλη ευκαιρία  για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Λάγο γύρισε στο ύψος της μικρής περιοχής για τον Σάλαϊ , ο Ούγγρος όμως από πλεονεκτική θέση έστειλε την μπάλα πάνω από τα δοκάρια της Ανόρθωσης.

04/04/2018
17:23
23' Μια ανάσα από το γκολ ο ΑΠΟΕΛ

Ο Αρούς έδειξε την μεγάλη κλάση του. Ο Ισραηλινός τερματοφύλακας πραγματοποίησε τεράστια επέμβαση σε κεφαλιά του Ντε Καμάργκο κρατώντας το μηδέν για την εστία του.

04/04/2018
17:21
19' Απάντηση με Σόουζα για ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ απαντά με σουτ του Σόουζα έξω από την περιοχή το οποίο κατέληξε έξω.

04/04/2018
17:20
16' Σου του Ντούρις

Ο Ντούρις προσπάθησε ανεπιτυχώς να απειλήσει με μακρινό σουτ τον Πέρεθ.

04/04/2018
17:17
16' Λάθος της άμυνας της Ανόρθωσης

Το λάθος γύρισμα του Ντουγκλάο, έσπευσε να το εκμεταλλευτεί ο Ντε Καμάργκο, πρόλαβε όμως και έδιωξε ο Αρούς, μπροστά από τον επιθετικό του ΑΠΟΕΛ.

04/04/2018
17:13
12' Φάση και για την Ανόρθωση

Οι ποδοσφαιριστές της Ανόρθωσης συνεργάστηκαν όμορφα, ο Στρούνα έβγαλε τη σέντρα και ο Ντούρις από πολύ καλή θέση δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα και η προσπάθεια του πέρασε άουτ.

04/04/2018
17:11
10' Πρώτη στιγμή με Εμπεσίλιο

Πρώτη φάση του αγώνα που ''ζεσταίνει'' το παιχνίδι. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Εμπεσίλιο η μπάλα κατέληξε έξω.

04/04/2018
17:08
Συμπληρώθηκε το πεντάλεπτο

Πέντε λεπτά στο ''Αντώνης Παπαδόπουλος'' χωρίς κάτι το άξιο αναφοράς.Αναγνωριστικό παιχνίδι και από τους δύο.