Αθλητικά

Ντεσάν για τον πάγκο της Γιουβέντους

Ο Ντιντιέ Ντεσάν παρουσιάζεται από την «Tuttosport» ως ο επικρατέστερος για να αναλάβει την τεχνική ηγεσία της Γιουβέντους, σε περίπτωση που τελικά αποχωρήσει ο Μάσιμο Αλέγκρι. 

Ο Ιταλός τεχνικός είχε συνάντηση με τον πρόεδρο της ομάδας, Αντρέα Ανιέλι, και σύμφωνα με τα ρεπορτάζ από την γειτονική χώρα αποτελεί έναν από τους προπονητές που βρίσκονται στο στόχαστρο της Γιουβέντους. 

Αν τελικά ο Ντεσάν καθίσει στον πάγκο της «Γηραιάς Κυρίας», θα είναι η δεύτερη θητεία του στην ομάδα από το Τορίνο, καθώς ήταν ο προπονητής που την οδήγησε και πάλι στη Serie A μετά το σκάνδαλο «Calciopoli». 

Επόμενο άρθρο

Ούτε τώρα ο ΚΟΑ για Μακάρειο και Ομόνοια...

Παίρνει παράταση η απάντηση του Κυπριακού Οργανισμού Αθλητισμού
14/05/2019 - 17:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βρήκε τον αντικαταστάτη του Άγγελου Αναστασιάδη η Εθνική Ελλάδος

Πολύ κοντά σε συμφωνία με τον Ολλανδό προπονητή, Τζον Φαν Σιπ είναι η ΕΠΟ
20/07/2019 - 14:57

Πάει... Ασία ο Κάστανος (ΦΩΤΟ)

Στη λίστα του Μαουρίσιο Σάρι βρίσκεται ο Κύπριος διεθνής
19/07/2019 - 17:17

Ένα θρύλος του Ελληνικού μπάσκετ στον πάγκο της ΕΝΠ

Ο Μιχάλης Κακιούζης θα είναι ο νέος προπονητής της ομάδας του Παραλιμνίου
19/07/2019 - 09:40

Επίσημο: Στην Γιουβέντους ο Ντε Λιχτ ως το 2024

Οι «μπιανκονέρι» ανακοίνωσαν την απόκτηση του Ολλανδού αμυντικού
18/07/2019 - 10:55

Περνά από ιατρικά και υπογράφει στην Γιουβέντους ο Ντε Λιχτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Τορίνο βρίσκεται ο Ματάις Ντε Λιχτ ώστε να τελειώσει η μεταγραφή του στην «Κυρία»
17/07/2019 - 12:19

Άγγελος ήταν και... πάει στην Εθνική Ελλάδος

Τελειώνει εντός της ημέρας ο Άγγελος Αναστασιάδης από την Εθνική Ελλάδος
15/07/2019 - 09:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή στην Αγία Νάπα

Μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στον Πρωταρά λόγω... κατσικιών (ΦΩΤΟ)

Κατσίκες μπήκαν σε κυκλικό κόμβο και σταμάτησαν την τροχαίο κυκλοφορία

Από βραχυκύκλωμα καλωδίων η πυρκαγιά που ξέσπασε στην Κρήτου Μαρρότου

Η φωτιά τέθηκε υπό πλήρη έλεγχο, σύμφωνα με το Τμήμα Δασών
Ελλάδα

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα

Εκκενώνεται παραλία στο Πόρτο Ράφτη λόγω επικίνδυνου βράχου

Σοβαρός κίνδυνος να αποκολληθεί και να πέσει πάνω στους λουόμενους

Μαίνονται οι πυρκαγιές στα Μέγαρα και Μαρκόπουλο

Μάχη με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

Μία εντυπωσιακή έκλειψη ηλίου ετών... 119 (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μοναδικό και σπάνιο βίντεο δημοσιοποίησε το Βρετανικό Ινστιτούτο Κινηματογράφου

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS