Αθλητικά

O λόγος που ο Οζίλ έβαψε το μαλλί του (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντύπωση προκάλεσε η ξανθιά κόμη του Μεσούτ Οζίλ και ο παίκτης της Άρσεναλ έδωσε την εξήγηση. Και δεν είναι άλλη από… ένα χαμένο στοίχημα. 

«Είχαμε ένα στοίχημα, εγώ ο Σιντ, ο Μουσταφί και ο Λακαζέτ. 

Ήταν μια πρόκληση και στο τέλος της ημέρας, εγώ, ο Μούστι και ο Σέο χάσαμε. Ο Λάκα ήταν ο νικητής και έτσι έπρεπε να αλλάξω τα μαλλιά μου», εξήγησε ο 30χρονος Γερμανός. 

Όμως, ήταν ο μόνος που έκανε αυτή την αλλαγή στα μαλλιά του, καθώς κανείς από τους άλλους δυο παίκτες της Άρσεναλ δεν έκαναν καμία αλλαγή. 

«Ήθελαν να βάψουν τα μαλλιά τους, αλλά ο Σιντ είναι πιο μελαχρινός και έτσι το χρώμα θα του έβγαινε πιο πράσινο. 

Ο Μούστι ήταν πιο ξανθός με μπλε αποχρώσεις, αλλά δεν του άρεσε και το άλλαξε ξανά. 

Δεν είμαι σίγουρος ακόμα αν θα το κρατήσω όταν γυρίσω πίσω στο Λονδίνο, αν ακόμα συνεχίσει και μου αρέσει το χρώμα, θα το κρατήσω». 

Επόμενο άρθρο

Ανεπίσημο ντεμπούτο με γκολ για τον Μανωλά στη Νάπολι (BINTEO)

Ο Κώστας Μανωλάς σκόραρε το πρώτο του γκολ σε φιλικό παιχνίδι εναντίον της Φεραλπισάλο
20/07/2019 - 09:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της Ελεονώρας Μελέτη (ΦΩΤΟ)

Άλλαξε το χρώμα το μαλλιά της και μας έδειξε το αποτέλεσμα
04/07/2020 - 12:02

Συγκινεί ο Παύλου: Τα κιλά που έχασε μετά τον ακρωτηριασμό του ποδιού του (VID)

Μιλάει για το γεγονός σε ένα βίντεο που είναι κατάθεση - ψυχής
08/06/2020 - 08:11

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χιλιάδες Κύπριοι αναζήτησαν δροσιά στις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο υδράργυρος "σκαρφαλώνει" και οι παραλίες "σφύζουν από ζωή"

Αυξάνεται κι άλλο η θερμοκρασία αύριο Κυριακή

Ξεπερνάει τους 42 βαθμούς Κελσίου ο υδράργυρος
Ελλάδα

Σε ετοιμότητα το ΕΚΑΒ για ενδεχόμενο δεύτερο κύμα κορωνοϊού

Η πανδημία ανέδειξε ελλείψεις σε προσωπικό και οχήματα

Δένδιας: Επιθυμούμε διάλογο με την Τουρκία χωρίς εκβιασμούς και προκλήσεις

"Διαχρονική και αδιάρρηκτη η γαλλική υποστήριξη προς την Ελλάδα και την Κύπρο"

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486
Διεθνή

Γιόρτασαν το τέλος του lockdown με ένα γιορτινό τραπέζι 500 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Έτρωγαν, έπιναν και γελούσαν κάτω από το ηλιοβασίλεμα πλάι στη διάσημη Γέφυρα του Καρόλου

Νέες προκλητικές δηλώσεις Ακάρ από Λιβύη

Κατηγόρησε τις χώρες που υποστηρίζουν την κυβέρνηση της Τρίπολης

Ανοίγει τη Δευτέρα το Λούβρο

Μόνο με αποστάσεις οι selfie με τη "Μόνα Λίζα"

tv news

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/07/2020 - 15:50Η ΦΑΜΙΛΙΑ