Αθλητικά

«Οι συνθήκες και το πρότζεκτ ήταν οι λόγοι που επέλεξε την Ομόνοιας» (ΒΙΝΤΕΟ)

ΒΙΤΟΡ ΓΚΟΜΕΣ

Ο Πορτογάλος μέσος, Βίτορ Γκόμες, ο οποίος υπέγραψε πρόσφατα συμβόλαιο με την Ομόνοιας έκανε τις πρώτες του δηλώσεις στην επίσημη ιστοσελίδα της εταιρείας.

«Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι εδώ και θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό για να βοηθήσω μια μεγάλη ομάδα όπως είναι η Ομόνοια.

Οι συνθήκες που υπάρχουν στην ομάδα και το πρότζεκτ που μου έχουν αναλύσει ήταν οι λόγοι για να αποδεχτώ την πρόταση της Ομόνοιας. Δεν γνωρίζω πολλά πράγματα για την Ομόνοια αλλά θα έχω την ευκαιρία να μάθω πολλά πράγματα τις επόμενες μέρες. Η Κύπρος είναι μια ωραία χώρα με αρκετό ήλιο όπως όλοι γνωρίζουν και ελπίζω να απολαύσω τόσο την Κύπρο όσο και την ομάδα της Ομόνοιας», είπε μεταξύ άλλων ο Πορτογάλος.

Παρακολουθήστε όσα είπε:

 

Επόμενο άρθρο

Κεκλεισμένων των θυρών η παρουσίαση του Γκριεζμάν στην Μπάρσα

Ο Γάλλος πολύ σύντομα θα ανακοινωθεί από τους Μπλαουγκράνα
11/07/2019 - 17:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επίσημη τοποθέτηση της Ανόρθωσης για τις φήμες περί Εφραίμ

Κανένα θέμα με τον Κύπριο διεθνή την παρούσα χρονική στιγμή υποστηρίζουν στην «Κυρία»
20/07/2019 - 16:45

Τόνιο: «Ομίλους και πρωτάθλημα μέχρι τέλους με την ΑΕΚ»

Όλα όσα δήλωσε σε Ισπανική ιστοσελίδα ο τερματοφύλακας της ΑΕΚ
20/07/2019 - 16:01

Κολοβός: «Έκανα αρκετά πράγματα με την Ομόνοια»

Όλα όσα δήλωσε ο πρώην παίκτης της Ομόνοιας στην πρώτη του συνέντευξη στη νέα του ομάδα
20/07/2019 - 15:04

Βούρος: «Στόχος οι ομίλοι του Champions League» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην κάμερα της Cablenet ο Ελλαδίτης αμυντικός του ΑΠΟΕΛ
19/07/2019 - 19:37

Ντε Βινσέντι: «Μετάνιωσα που έφυγα από τον ΑΠΟΕΛ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ στην κάμερα της Cablenet
19/07/2019 - 19:02

Λαφράνς: «Το να παίζεις στον ΑΠΟΕΛ είναι μεγάλο πράγμα στην Κύπρο» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο θηριώδης κεντρικός αμυντικός στην κάμερα της Cablenet
19/07/2019 - 18:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 06:15DEAL