Αθλητικά

Ολομέτωπη επίθεση Μαντούκα κατά Αλεσάντρο Σίλβα για Καζού - Μοράις

Με ανάρτηση στα Social Media ο Γκουστάβο Μαντούκα αναφέρθηκε στην περίπτωση του Νούνο Μοράις ο οποίος είναι με το ένα πόδι εκτός Αρχάγγελο όπως σας ενημέρωσε το Alphanews.Live. 

Σε ότι αφορά την περίπτωση του Κάζου και τις διαπραγματεύσεις με τη Σάντος, «εξαπέλυσε πυρά» κατά του γνωστού Βραζιλιάνου ατζέντη Αλεσάντρο ντα Σίλβα.

Η ανάρτηση του Γκουστάβο Μαντούκα 

«Αυτά είναι μ@λ@κιες! Πώς είναι δυνατόν μια μαριονέτα που ονομάζεται Αλεσάντρο να διαπραγματεύεται με τα σημαντικά θέματα του ΑΠΟΕΛ; Αναρωτιέμαι γιατί!!! Την ίδια στιγμή, ο Νούνο Μοράις ο παίκτης που έσπασε όλα τα ρεκόρ περιμένει μια απάντηση από το σύλλογο που αγαπά τόσο πολύ… Νούνο ίσως το πρόβλημα σου είναι που απολαμβάνεις να παίζεις και να κερδίζεις!!!!»

Επόμενο άρθρο

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Ποιον παίκτη θέλει ο Τραμετζάνι και τι ισχύει με Μοράις

Ο διακαής πόθος του Πάολο Τραμετζάνι και τα δεδομένα με τον αρχηγό του ΑΠΟΕΛ
19/06/2019 - 22:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στα χέρια των ανακριτών του ΤΑΕ η υπόθεση επίθεσης σε τ/κ λεωφορείο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πήραν πολύωρη κατάθεση από τον οδηγό και το διευθυντή της εταιρείας
13/07/2019 - 20:35

Τρεις αστυνομικοί νεκροί από επίθεση Ταλιμπάν στο Αφγανιστάν

Οι Ταλιμπάν ανέλαβαν την ευθύνη των επιθέσεων
13/07/2019 - 16:28

Mεγάλη συγκέντρωση τουρκικών δυνάμεων στα σύνορα με τη Συρία

Πληροφορίες για νέα επίθεση της Τουρκίας στο συριακό έδαφος
10/07/2019 - 13:52

Επίθεση στα γραφεία της AthensVoice από τον Ρουβίκωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα έκαναν γυαλιά καρφιά για μια ανάρτηση της εφημερίδας - Δείτε την ανάρτηση
04/07/2019 - 18:57

Μπουφόν μάθε και παραδειγματίσου από τον Νούνο Μοράις

Ο Νίκος Κατσαρός γράφει για την σωστή ώρα που ένας ποδοσφαιριστής κρεμάει τα παπούτσια του
04/07/2019 - 10:25

Νούνο Μοράις: «Ώρα να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα»

Ενοχλημένος με τον Μαντούκα εμφανίστηκε ο πρώην αρχηγός του ΑΠΟΕΛ
03/07/2019 - 20:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ