Αθλητικά

Ολομέτωπη επίθεση Μαντούκα κατά Αλεσάντρο Σίλβα για Καζού - Μοράις

Με ανάρτηση στα Social Media ο Γκουστάβο Μαντούκα αναφέρθηκε στην περίπτωση του Νούνο Μοράις ο οποίος είναι με το ένα πόδι εκτός Αρχάγγελο όπως σας ενημέρωσε το Alphanews.Live. 

Σε ότι αφορά την περίπτωση του Κάζου και τις διαπραγματεύσεις με τη Σάντος, «εξαπέλυσε πυρά» κατά του γνωστού Βραζιλιάνου ατζέντη Αλεσάντρο ντα Σίλβα.

Η ανάρτηση του Γκουστάβο Μαντούκα 

«Αυτά είναι μ@λ@κιες! Πώς είναι δυνατόν μια μαριονέτα που ονομάζεται Αλεσάντρο να διαπραγματεύεται με τα σημαντικά θέματα του ΑΠΟΕΛ; Αναρωτιέμαι γιατί!!! Την ίδια στιγμή, ο Νούνο Μοράις ο παίκτης που έσπασε όλα τα ρεκόρ περιμένει μια απάντηση από το σύλλογο που αγαπά τόσο πολύ… Νούνο ίσως το πρόβλημα σου είναι που απολαμβάνεις να παίζεις και να κερδίζεις!!!!»

Επόμενο άρθρο

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Ποιον παίκτη θέλει ο Τραμετζάνι και τι ισχύει με Μοράις

Ο διακαής πόθος του Πάολο Τραμετζάνι και τα δεδομένα με τον αρχηγό του ΑΠΟΕΛ
19/06/2019 - 22:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ντύθηκαν με φανέλες του ΑΠΟΕΛ και έπαιξαν ποδόσφαιρο στο... Μαλάουι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πήρε πρωτοβουλία ο θρύλος της ομάδας για την αποστολή ρουχισμού στα παιδιά
24/09/2020 - 16:59

Μια «ανάσα» από Τσόλακ ο ΠΑΟΚ

Τα τυπικά φαίνεται πως έχουν απομείνει για την ολοκλήρωση της μεταγραφής του Κροάτη
19/09/2020 - 09:50

ΦΩΤΟ: Αλλοδαποί τα έκαναν "γυαλιά-καρφιά" σε φυτώριο στην Άλαμπρα

Άγνωστη η αιτία της επίθεσης λέει ο διαχειριστής του φυτωρίου στο Alphanews.Live
17/09/2020 - 11:20

26χρονος εξύβρισε και επιτέθηκε σε αστυνομικούς στην Πάφο

Από εξετάσεις που έγιναν βρέθηκε θετικός σε νάρκοτεστ και συνελήφθη
17/09/2020 - 08:02

Υποδυόταν τον Αστυνομικό της Γειτονιάς και επιτέθηκε σε στέλεχος κόμματος

Καταγγελία στις Αρχές για επεισόδιο κατά τη διάρκεια εκδήλωσης σε υπεραγορά της Αγλαντζιάς
15/09/2020 - 12:08

11η Σεπτεμβρίου 2001: Η επίθεση που σόκαρε τον πλανήτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χειρότερο χτύπημα που δέχτηκε στην ιστορία της η Αμερική
11/09/2020 - 22:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησαν να ξεγελάσουν τις Αρχές με πλαστά πιστοποιητικά κορωνοϊού

Τρεις συλλήψεις στα οδοφράγματα - Αυξημένοι έλεγχοι από τις Βρετανικές Βάσεις

Οδηγούνται στον θάνατο γιατί φοβούνται να εξεταστούν στο ΤΑΕΠ του ΓΝ Αμμοχώστου

Σοβαρές καταγγελίες εν μέσω διαμαρτυρίας για τη λειτουργία του νοσοκομείου αναφοράς
Ελλάδα

Μετρούν πληγές ακόμη οι κάτοικοι της Καρδίτσας

Τραγική η κατάσταση που επικρατεί στον δήμο Μουζακίου μετά το πέρασμα του "Ιανού"

Το ΣΕΑ Τουρκίας καλεί την Ελλάδα να λογικευτεί στο θέμα στρατικοποίησης νησιών

Aναφέρει επίσης ότι είναι πρωτίστως υπέρ του διαλόγου
Διεθνή

Συνετρίβη στρατιωτικό αεροσκάφος σε κατοικημένη περιοχή της Σερβίας

Νεκρός ο ένας πιλότος, αγωνία για την τύχη του δεύτερου

Εμπιστευτική συμφωνία Ε.Ε. - AstaZeneca για μερική ασυλία

Η βρετανική φαρμακοβιομηχανία ζήτησε χαμηλή τιμή για το εμβόλιό της

Αστυνομικός στο Λονδίνο έπεσε νεκρός από πυρά κρατούμενου

Δέχθηκε πυροβολισμούς και λίγο αργότερα υπέκυψε στα τραύματά του

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/09/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ