Αθλητικά

Πήραν το ντέρμπι και το γλέντησαν με... Ζευγαρά (BINTEO)

Έχει γίνει πλέον... θεσμός ν' ακούγεται η Λένα Ζευγαρά στ' αποδυτήρια της Κοπεγχάγης και η ομάδα των Ζέκα, Σωτηρίου και Παπαγιαννόπουλου δεν θα μπορούσε να σπάσει την παράδοση μετά τη μεγάλη νίκη στο ντέρμπι με την Μπρόντμπι.

Λίγη ώρα μετά το 2-1 στην σπουδαία αναμέτρηση της Κυριακής κι αφού όλα είχαν πλέον ηρεμήσει μετά το πάρτι που στήθηκε στον αγωνιστικό χώρο, είχε έρθει η ώρα για το... γλέντι αλά ελληνικά στ' αποδυτήρια.

Η Λένα Ζευγαρά μπήκε στα ηχεία και ο Σωτήρης Παπαγιαννόπουλος άρχισε να λικνίζεται με... πάγο στο αριστερό γόνατο.

Επόμενο άρθρο

Στις 14 Δεκεμβρίου το ΟΠΑΠ All Star Game

Ανακοινώθηκε η διοργάνωση από την ομοσπονδία
02/12/2019 - 16:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το... σόλο του Κλοπ στη μέση της πίστας (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τη ψυχή του χάρηκε την κατάκτηση της Πρέμιερ Λιγκ ο προπονητής της Λίβερπουλ
27/06/2020 - 10:18

Λούφτνερ: «Απέρριψα προτάσεις, έμεινα για πρωτάθλημα και Ευρώπη»

Οι δηλώσεις του αμυντικού της Ομόνοιας για την απόφαση παραμονής του στην ομάδα
20/06/2020 - 13:33

Κι όμως! Ο Πασχάλης Τερζής "εισβάλλει" στο ΤikTok...χορεύοντας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η προτροπή της κόρης του και ο...βασιλιάς ο ίδιος
09/06/2020 - 10:00

Η απάντηση του προπονητής της Κοπεγχάγης για την επέκταση δανεισμού του Λούφτνερ

Πως σχολίασε ο τεχνικός της Δανέζικης ομάδας τη συμφωνία με του «τριφύλλι»
26/05/2020 - 13:56

Η ατάκα του Ζέκα για τον... αδερφό Πιέρο

Τι ανάφερε για την παρέα που έκαναν όταν ήταν και οι τρεις στην Κοπεγχάγη
25/05/2020 - 16:55

Όταν οι ποδοσφαιριστές «ντύνονται» χορευτές (ΒΙΝΤΕΟ)

Viral στιγμές του ποδοσφαίρου με αφορμή την παγκόσμια ημέρα χορού
29/04/2020 - 18:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Από το Καζακστάν κατέφτασε το τέταρτο κρούσμα κορωνοϊού στα κατεχόμενα

Πρόκειται για το δεύτερο περιστατικό προερχόμενο από την ίδια χώρα

Με διευρυμένο ωράριο η λειτουργία των Θερινών Δημοσίων Σχολείων φέτος

Αυξήθηκε και ο αριθμός των σχολείων κατά 7 σε σχέση με πέρυσι

Ανακοινώθηκαν οι ημερομηνίες κατάταξης των νεοσυλλέκτων

Ποια έγγραφα πρέπει να φέρουν μαζί τους - Οι οδηγίες του Υπουργείου Άμυνας
Ελλάδα

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα

28 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών στη χώρα ανήλθε σε 3.458

Τουρκία: Αποφασίζουν για το μέλλον της Αγιάς Σοφιάς

Συνεδριάζει το Συμβούλιο Επικρατείας της Τουρκίας εν μέσω πολυεπίπεδων αντιδράσεων
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: Ισχυρή έκρηξη σε εργοστάσιο πυροτεχνημάτων στην Τουρκία

Αναφορές κάνουν λόγο για 13 τραυματίες μέχρι στιγμής

Παραιτήθηκε ο Πρωθυπουργός της Γαλλίας

"Αποχωρεί" εν μέσω φημών ότι ο Μακρόν ετοιμάζει ανασχηματισμό

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 03/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ