Αθλητικά

Στις 12 Σεπτεμβρίου η σέντρα της Premier League για τη νέα σεζόν

Επίσημη μορφή πήρε η ημερομηνία της σέντρας για την Premier League της περιόδου 2020-21.

Όπως ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή, η πρώτη αγωνιστική στη μεγάλη κατηγορία του αγγλικού ποδοσφαίρου θα λάβει χώρα στις 12 Σεπτεμβρίου.

Επίσης, η αυλαία στην επόμενη Premier League θα πέσει στις 23 Μαΐου.

Αξίζει να σημειωθεί ότι στην ανακοίνωση της λίγκας υπάρχει αναφορά στις συζητήσεις που θα γίνουν με την ομοσπονδία προκειμένου να οριστικοποιηθεί το καλεντάρι και για τις υπόλοιπες διοργανώσεις (Κύπελλο, Λιγκ Καπ).

Επόμενο άρθρο

Ενδιαφέρει αλλά είναι «ακριβός» ο Μπρούνο Γκάμα

Ο Απόλλωνας ενδιαφέρεται για τον Πορτογάλο, το κασέ του όμως είναι αρκετά ψηλό
24/07/2020 - 16:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γλίτωσε τα χειρότερα η Τσέλσι

Έμεινε πίσω στο ημίχρονο με 3-0 από τη Γουέστ Μπρομ, άλλαξε πρόσωπο και πήρε βαθμό (3-3)
26/09/2020 - 21:41

Μυθικό φινάλε με νικήτρια τη Γιουνάιτεντ

Πέντε δοκάρια, αρκετό VAR και νίκη για τους φιλοξενούμενος με πέναλτι στο 100'
26/09/2020 - 16:30

Εκτός έδρας αποστολές για Γιουνάιτεντ και Τσέλσι

Το πρόγραμμα της ημέρας για την τρίτη αγωνιστική στην Premier League
26/09/2020 - 11:40

Η εντυπωσιακή πρεμιέρα του Λούη ως... plus size μοντέλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάθε Παρασκευή στις 21:20 στον Alpha Kύπρου
25/09/2020 - 21:48

Το "Λούης Night Show" κάνει comeback! Απόψε η...πολυανεμενόμενη Πρεμιέρα (VID)

Οι δηλώσεις του Λούη Πατσαλίδη στην εκπομπή “Alpha Καλήμερα”
25/09/2020 - 17:16

Ο Λούης Πατσαλίδης αποκαλύπτει για πρώτη φορά: "Έχω ψωρίαση..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν την πολυαναμενόμενη Πρεμιέρα του “Λούης Night Show”
25/09/2020 - 17:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ