Αθλητικά

Στο ΝΒΑ σκοράρουν και... καθιστοί! (ΒΙΝΤΕΟ)

ΝΒΑ

Ο Τζέριαν Γκραντ ευστόχησε σε μια δύσκολη προσπάθεια απέναντι στους Μπόστον Σέλτικς, την ώρα που είχε... καθίσει με τα γόνατα στο παρκέ!

Στο ΝΒΑ γίνονται τα απίθανα, πιθανά! Ο Γκραντ των Μπουλς, λοιπόν, μπορεί να έχασε την ισορροπία του και να έπεσε στο παρκέ της Βοστώνης, αλλά βρήκε τον τρόπο να στείλει την μπάλα στο διχτάκι!

Δείτε πώς:

 

Πηγή
sdna.gr
Επόμενο άρθρο

Γκατούζο: «Αξίζω το άντε γαμ@@@ περισσότερο από τους παίκτες»

Τρομερό ξέσπασμα του Τζενάρο Γκατούζο μετά την νέα ήττα της Μίλαν
24/12/2017 - 09:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιάννης οδηγεί τους Μπακς στην κορυφή του NBA

Κορυφαίος για ακόμη ένα παιχνίδι ο Γιάννης Αντετοκούμπο
17/01/2019 - 07:31

«Διαστημικός» Γιάννης, «άλωσε» και το Χιούστον του Χάρντεν (ΒΙΝΤΕΟ)

Για ακόμη ένα παιχνίδι MVP ο Γιάννης Αντετοκούμπο με 27 πόντους και άλλα πολλά
10/01/2019 - 08:23

Έβαλε καλάθι από το κέντρο και... αποδοκιμάστηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κέμπα Γουόκερ σκόραρε από το κέντρο σε… τελειωμένο παιχνίδι
07/01/2019 - 12:16

Με... πενταπλό Γιάννη Αντετοκούνμπο το NBA Top 100 για το 2018 (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κορυφή μπορεί να του ξέφυγε λόγω του επικού αγώνα μεταξύ του Κλίβελαντ και της Μινεσότα
02/01/2019 - 11:42

Τρελαίνει κόσμο στο NBA ο Ντόνσιτς

Ο Λούκα Ντόντσιτς συνεχίζει να αφήνει το ΝΒΑ με το στόμα ανοικτό
27/12/2018 - 09:42

Με πρωταγωνιστή τον Γιάννη το Χριστουγεννιάτικο Top-10 του ΝΒΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Με πλήρη δράση συνεχίστηκε ανήμερα των Χριστουγέννων το ΝΒΑ
26/12/2018 - 12:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδόθηκαν από το Walk for Truth για επαναπατρισμό τέσσερις τοιχογραφίες 

Στα χέρια της Υπουργού Μεταφορών Βασιλικής Αναστασιάδου

Το χρονικό της σύλληψης για τη διακίνηση ναρκωτικών σε σχολείο στην Πάφο(ΒΙΝΤΕΟ)

Συντονισμένη επιχείρηση πραγματοποίησαν μέλη της ΥΚΑΝ

Τραγικό τέλος για την 69χρονη Ελένη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντοπίστηκε νεκρή στον Ακάμα
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Οι 10 πιο σοβαρές απειλές για το 2019 σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Η αποφυγή των εμβολίων και οι ανθεκτικοί στα αντιβιοτικά ιοί στον κατάλογο του Π.Ο.Υ.

Mέι προς Βουλευτές για Brexit: Πείτε μου τι θέλετε (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιμένει στη διεκδίκηση παραχωρήσεων από την Ευρωπαϊκή Ένωση

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ