Αθλητικά

Θλίψη στην Ανόρθωση για τον χαμό του Αδάμου

Συλλυπητήρια ανακοίνωση εξέδωσε η Ανόρθωση για τον χαμό του Αδάμου Κυριάκου, κάνοντας γνωστή και συνομιλία του άτυχου νεαρού προ ημερών με τον Αντώνη Γιωργαλλίδη.

Αναλυτικά:
«Η Ανόρθωσις Αμμοχώστου εκφράζει τη βαθιά της θλίψη και τα ειλικρινή της συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του Αδάμου Κυριάκου, ο οποίος έχασε την «μάχη» με τον καρκίνο.

Ο Αδάμος Κυριάκου ήταν μέλος των οργανωμένων οπαδών μας, υπήρξε πιστός στις αξίες και στα ιδανικά της Ανόρθωσης ενώ στήριζε την ομάδα διαρκώς με όποιο τρόπο μπορούσε. Πριν από μερικές μέρες τον επισκέφτηκε ο Αντώνης Γιωργαλλίδης, με το νεαρό φίλο της ομάδας μας να εκφράζει τη πίστη του προς τις δυνατότητες των ποδοσφαιριστών της Ανόρθωσης, ζητώντας την ίδια στιγμή όπως συνεχίσουν με τον ίδιο τρόπο που ξεκίνησαν και στη συνέχεια του πρωταθλήματος.

Αιώνια του η μνήμη, ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει».

ΑΔΑΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Επόμενο άρθρο

Συμπλοκές μεταξύ Ούγγρων και Κροατών χούλιγκαν στο Σπλιτ (ΒΙΝΤΕΟ)

Έξι συλλήψεις και ένας τραυματίας ο απολογισμός
10/10/2019 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πόπη Αβραάμ:"Ήταν σοκ-Δεν μου μίλαγε κανένας και ήταν σαν να μην υπήρχα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήθελα να φωνάξω ότι είμαι καλά..." - Όλα όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους
08/10/2019 - 15:37

Γιώτα Κουφαλίδου: Μας δείχνει το ξυρισμένο κεφάλι της όταν πάλευε με τον καρκίνο

Πρώτη φορά μας δείχνει φωτογραφία χωρίς μαντήλι και στέλνει το μήνυμά της
03/10/2019 - 09:31

Ανάκληση φαρμάκων από την κυπριακή αγορά μετά το διεθνή σάλο

Πρόκειται για προϊόντα που περιέχουν τη δραστική ουσία ρανιτιδίνη
20/09/2019 - 14:24

Η εξομολόγηση του Δάκη για τον καρκίνο: "Μου είχαν πει ότι έχω 6 μήνες ζωής..."

Όσα δήλωσε ο τραγουδιστής για την περιπέτεια με την υγεία του
19/09/2019 - 13:42

Αντίνοος Αλμπάνης: Μιλά πρώτη φορά για την μάχη του με τον καρκίνο (ΒΙΝΤΕΟ)

"Τίποτα δεν είναι δεδομένο. Είμαι καλά, είμαι εδώ μαζί σας, είμαι ζωντανός και δυνατός..."
19/09/2019 - 10:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έλαβε δείγματα από τη σορό του άτυχου Τέλη ο Ελλαδίτης ιατροδικαστής (ΦΩΤΟ)

Εξειδικευμένες τοξικολογικές εξετάσεις για να διαφανούν τα ποσοστά διοξειδίου του άνθρακα

Εξετάζει το υλικό από κάμερες η Αστυνομία για τη ληστεία στην Πάφο

Άγνωστοι άρπαξαν από δύο γυναίκες 30 χιλιάδες ευρώ έξω από τράπεζα

Στο Λίβανο επιχειρούν τα δύο αεροσκάφη του Τμήματος Δασών (ΦΩΤΟ)

Στάλθηκαν μετά από αίτημα του Λιβάνου για την αντιμετώπιση της πυρκαγιάς
Ελλάδα

2 εμπλοκές και 11 παραβιάσεις του ελληνικού εναέριου χώρου από τουρκικά F-16

Τέσσερα οπλισμένα τουρκικά αεροσκάφη αναχαιτίστηκαν από ελληνικά

Τραγωδία σε παιδικό σταθμό στην Ελλάδα: Αγοράκι 2,5 ετών πνίγηκε από τροφή

"Το μόνο σίγουρο, είναι πως έφυγε ένας μικρός άγγελος…»

Γίνε ο ήρωας του 18μηνου Παναγιώτη-Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάσχει από τη νόσο της νωτιαίας μυϊκής ατροφίας τύπου 1, που πάσχει και ο μικρός Αντώνης
Διεθνή

Ετοιμες οι κυρώσεις του Λευκού Οίκου για την Τουρκία

Περιμένουν την υπογραφή του Ντόναλντ Τραμπ

Ρωσία και Τουρκία βρίσκονται σε διαρκή επαφή για τις επιχειρήσεις στην Τουρκία

«Υπάρχουν επίσης δίαυλοι επικοινωνίας μεταξύ των στρατιωτικών»

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 14/10/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ