Ψυχαγωγία

Ακρίτα για Θέμο:Δεν ξεχνάμε αν ο νεκρός αδίκησε, αλλά δεν φτύνουμε και στον τάφο

"Έφυγε" χθες σε ηλικία 61 ετών ο Θέμος Αναστασιάδης.

Από την ώρα που έγινε γνωστή η είδηση του θανάτου του γνωστού δημοσιογράφου εκατοντάδες μηνύματα από ανθρώπους του πολιτικού αλλά και καλλιτεχνικού κόσμου που γνώριζαν, είχαν συνεργαστεί και αγαπούσαν τον δημοσιογράφο, εκδότη και παρουσιαστή, κατέκλυσαν τα κοινωνικά δίκτυα.

Ανάμεσα τους και η Ελένα Ακρίτα, η οποία θέλησε να αποχαιρετήσει τον γνωστό δημοσιογράφο από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, με ένα πολύ συγκινητικό μήνυμα. 

 

 

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η έκπληξη που την περίμενε στο γραφείο της! (ΦΩΤΟ)

Το δώρο από τους συνεργάτες της και το δημόσιο ευχαριστώ
23/01/2019 - 16:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεσπά η Έλενα Ακρίτα για τον τάφο της Αλίκης: Το ντοκουμέντο και η οργή(ΦΩΤΟ)

Ζητά αποτέφρωση και στέλνει το δικό της μήνυμα...
21/07/2019 - 13:33

Έλενα Ακρίτα: "Αν δεν μας αρέσει ο κ. Σεφερλής θα πάμε φυλακή"

Όσα δήλωσε για την δικαστική της διαμάχη με τον ηθοποιό
05/06/2019 - 17:00

Έλενα Ακρίτα: "Ο Σεφερλής προχώρησε σε αγωγή ζητώντας την προσωποκράτησή μου"

Το ποσό που ζητά ο ηθοποιός από την δημοσιογράφο
21/04/2019 - 12:59

H έντονη αντίδραση της Έλενας Ακρίτα στα σχόλια για τον Αγγελόπουλο

Τα κακεντρεχή σχόλια για το βιβλίο του Ντάνου και όσα είπε η γνωστή δημοσιογράφος
28/02/2019 - 13:43

Η νέα απάντηση της Ακρίτα μετά την ανάρτηση για τον θάνατο του Θέμου Αναστασιάδη

Μετά την πολυσυζητημένη ανάρτηση της η γνωστή δημοσιογράφος ξεκαθαρίζει...
25/01/2019 - 10:56

Το συγκινητικό "αντίο" της Δούκισσας Νομικού στον Θέμο Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

"Ήσουν ο τηλεοπτικός μου πατέρας. Με αγαπούσες..."
23/01/2019 - 12:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ