Ψυχαγωγία

Aντρέας Αργυρίδης:"Έχω πρόβλημα υγείας-Κάνω θεραπείες εδώ και έξι χρόνια"-ΒΙΝΤΕΟ

O Aντρέας Αργυρίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Ο δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε στο πρόβλημα υγείας που έχει, στην πορεία στο χώρο της υποκριτικής αλλά και για τα χρόναι που ήταν άνεργος. Ο ίδιος δήλωσε συγκεκριμένα

Έχω άγχος. Πάντα έχω άγχος και αγωνίες από μόλις άρχισα το θέατρο. 

Είχε περίοδο που είχα μείνει 7 χρόνια άνεργος. Ζούσα με ότι είχα φυλάξει... Στην δουλειά μου είμαι καταξιωμένος πλέον. Είμαι στον χώρο της υποκριτικής πάνω από μισό αιώνα, 53 χρόνια. Πέρασα δόξες, δυσκολίες και άγχη. Ήμουν από τους πρώτους που έκανα διαδηλώσεις για να δημιουργηθεί ο ΘΟΚ.

Όταν καταλάβω ότι μου φέρονται ύπουλα...φεύγω. Έχω τρεις ουσιαστικούς φίλους. 

Συνεχίζω τις θεραπείες μου γιατί έχω ένα πρόβλημα υγείας εδώ και έξι χρόνια. Δεν τελειώνει έτσι αυτό το πράγμα...

Έκανα ένα πιλότο με την Θέα Χριστοδουλίδου, μια κωμωδία που θα λέγεται "Σεισμός".

Την Κυριακή θα βρίσκομαι στο Κάρμα. Σεναριακά η Αρτεμίου είναι πολύ καλά και η σκηνοθεσία της Ναστάζια είναι πολύ καλή. Το θέμα του επεισοδίου είναι τα ναρκωτικά και ότι το ένστικτου του γονιού και κυρίως της γυναίκας δεν πέφτει ποτέ έξω.

 

Επόμενο άρθρο

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αρτεμίου και Μαρία Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δύο γυναίκες, ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση...
17/04/2019 - 18:13

«ΚΑΡΜΑ» Σεξουαλική παρενόχληση που καταλήγει σε... σοκαριστικό έγκλημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέο συγκλονιστικό επεισόδιο την Κυριακή 14 Απριλίου στις 22:20 στον Alpha Κύπρου
10/04/2019 - 12:55

Ο Χριστόδουλος Μαρτάς έρχεται στο «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σ’ ένα φονικό με θύτη ένα λυσσασμένο τέρας ουσιών την Κυριακή 7 Απριλίου στις 22.15
05/04/2019 - 12:17

Γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τη συνήθεια του Εφραίμ πριν από derby αιωνίων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεχωριστή κίνηση που κάνει και δεν ξέραμε μέχρι χθες...
23/03/2019 - 17:39

Κάρμα Vs. Survivor Vs. Yοur Face Sounds Familiar - Ποιος κέρδισε σε τηλεθέαση;

Η μάχη της Κυριακής έχει αδιαφιλονίκητο νικητή και είναι...
12/03/2019 - 18:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχηγός Αστυνομίας: "Εάν υπάρχουν ευθύνες θα αποδοθούν" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αναγνωρίζουμε ότι έχουν εγερθεί ερωτήματα για τους χειρισμούς της Αστυνομίας"

Αυτό είναι το σημείο που υπέδειξε ο 35χρονος ότι πέταξε τη μικρή Sierra (ΦΩΤΟ)

Η φρικιαστική περιγραφή για τον τρόπο που απαλλάχθηκε το άψυχο σώμα της 6χρονης

Ματσάκης: "Είναι η πρώτη φορά που έχει συμβεί κάτι τέτοιο στην Κύπρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι σημαίνει όταν το πτώμα βρίσκεται σε κατάσταση σαπωνοποίησης;
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Στους 290 ο αριθμός νεκρών από τις φονικές εκρήξεις στη Σρι Λανκα (ΦΩΤΟ)

Συνελήφθησαν 24 άτομα αλλά ακόμα να διαπιστωθεί ποιος βρίσκεται πίσω από τις επιθέσεις

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ