Ψυχαγωγία

Aντρέας Αργυρίδης:"Έχω πρόβλημα υγείας-Κάνω θεραπείες εδώ και έξι χρόνια"-ΒΙΝΤΕΟ

O Aντρέας Αργυρίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Ο δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε στο πρόβλημα υγείας που έχει, στην πορεία στο χώρο της υποκριτικής αλλά και για τα χρόναι που ήταν άνεργος. Ο ίδιος δήλωσε συγκεκριμένα

Έχω άγχος. Πάντα έχω άγχος και αγωνίες από μόλις άρχισα το θέατρο. 

Είχε περίοδο που είχα μείνει 7 χρόνια άνεργος. Ζούσα με ότι είχα φυλάξει... Στην δουλειά μου είμαι καταξιωμένος πλέον. Είμαι στον χώρο της υποκριτικής πάνω από μισό αιώνα, 53 χρόνια. Πέρασα δόξες, δυσκολίες και άγχη. Ήμουν από τους πρώτους που έκανα διαδηλώσεις για να δημιουργηθεί ο ΘΟΚ.

Όταν καταλάβω ότι μου φέρονται ύπουλα...φεύγω. Έχω τρεις ουσιαστικούς φίλους. 

Συνεχίζω τις θεραπείες μου γιατί έχω ένα πρόβλημα υγείας εδώ και έξι χρόνια. Δεν τελειώνει έτσι αυτό το πράγμα...

Έκανα ένα πιλότο με την Θέα Χριστοδουλίδου, μια κωμωδία που θα λέγεται "Σεισμός".

Την Κυριακή θα βρίσκομαι στο Κάρμα. Σεναριακά η Αρτεμίου είναι πολύ καλά και η σκηνοθεσία της Ναστάζια είναι πολύ καλή. Το θέμα του επεισοδίου είναι τα ναρκωτικά και ότι το ένστικτου του γονιού και κυρίως της γυναίκας δεν πέφτει ποτέ έξω.

 

Επόμενο άρθρο

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δηλώνει άνεργος αλλά τον "τσάκωσε" η ΥΚΑΝ με €76,000 μετρητά

Χειροπέδες σε 22χρονο και 18χρονο μαθητή στη Λεμεσό για υποθέσεις ναρκωτικών
04/05/2020 - 07:18

Τάσος Τρύφωνος: "Αγκαλιά" με κορυφαίο σταρ του Χόλιγουντ στην...Αμερική (ΦΩΤΟ)

Απαθανατίζουν τη στιγμή στους φωτεινούς δρόμους της Νέας Υόρκης
29/04/2020 - 12:12

Irrfan Khan: Ο κορυφαίος σταρ του Μπόλιγουντ πέθανε σε ηλικία 53 ετών

Το πρόβλημα υγείας, οι τελευταίες στιγμές και η τεράστια παρακαταθήκη που αφήνει πίσω του
29/04/2020 - 11:48

Όταν στους «Πειρατές της Καραϊβικής» μιλούσαν Κυπριακά (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία μίνι συνέντευξη με τον Κύπριο πειρατή και το στόρι πίσω από την γνωστή σκηνή
28/04/2020 - 23:20

"Έφυγε" από τη ζωή ο ηθοποιός Μπάμπης Γιωτόπουλος ανήμερα του Πάσχα (ΦΩΤΟ)

Θλίψη στον καλλιτεχνικό χώρο μετά την είδηση του θανάτου του
20/04/2020 - 13:18

Ποιος είναι ο "Γανδία" που γνωρίσαμε μέσα από τον 4ο κύκλο του La casa de Papel;

Όσα πρέπει να ξέρεις για τον ηθοποιό που κρύβεται πίσω από τον ατίθασο security ασφαλείας
06/04/2020 - 11:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέο ραντεβού ΟΚΥπΥ - νοσηλευτών για τα προβλήματα υποστελέχωσης

Ψάχνουν τη χρυσή τομή και "κλείδωσε" νέα συνάντηση για αύριο

Στο "μικροσκόπιο" πρόταση νόμου για οπτικογράφηση - μαγνητοσκόπηση ανακρίσεων

Τι προνοεί το νομοσχέδιο που κατατέθηκε στην Κοινοβουλευτική Επιτροπή Νομικών

Αυτός θα είναι ο μέγιστος αριθμός λουομένων στα κολυμβητήρια

Ποια είναι τα μέτρα προστασίας και ποιες οι οδηγίες Υπ. Υγείας για επαναλειτουργία τους
Ελλάδα

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα

Τουρκικά ΜΜΕ: Ξανάρχισαν οι ροές μεταναστών προς τον Έβρο

Πληροφορίες κάνουν λόγο για συγκέντρωση χιλιάδων ατόμων - Σε συναγερμό ξανά η περιοχή

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ
Διεθνή

"Φάκελος" Μαντλίν: Τι ομολόγησε κάποτε σε φίλο του ο βασικός ύποπτος (ΦΩΤΟ)

Ραγδαίες εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση - Στη δημοσιότητα η φωτογραφία του 43χρονου

ΗΠΑ: Ο Τζορτζ Φλόιντ ήταν θετικός στον κορωνοϊό

«Κατά πάσα πιθανότητα» ήταν ασυμπτωματικός σύμφωνα με την ιατροδικαστική έκθεση

Σκότωσαν την 7χρονη υπηρέτρια τους επειδή άφησε ελεύθερο έναν παπαγάλο

Οργή στην κοινή γνώμη για το τραγικό τέλος της ανήλικης που κακοποιήθηκε από ζευγάρι

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 20:20ALPHA NEWS