Ψυχαγωγία

Aντρέας Αργυρίδης:"Έχω πρόβλημα υγείας-Κάνω θεραπείες εδώ και έξι χρόνια"-ΒΙΝΤΕΟ

O Aντρέας Αργυρίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Ο δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε στο πρόβλημα υγείας που έχει, στην πορεία στο χώρο της υποκριτικής αλλά και για τα χρόναι που ήταν άνεργος. Ο ίδιος δήλωσε συγκεκριμένα

Έχω άγχος. Πάντα έχω άγχος και αγωνίες από μόλις άρχισα το θέατρο. 

Είχε περίοδο που είχα μείνει 7 χρόνια άνεργος. Ζούσα με ότι είχα φυλάξει... Στην δουλειά μου είμαι καταξιωμένος πλέον. Είμαι στον χώρο της υποκριτικής πάνω από μισό αιώνα, 53 χρόνια. Πέρασα δόξες, δυσκολίες και άγχη. Ήμουν από τους πρώτους που έκανα διαδηλώσεις για να δημιουργηθεί ο ΘΟΚ.

Όταν καταλάβω ότι μου φέρονται ύπουλα...φεύγω. Έχω τρεις ουσιαστικούς φίλους. 

Συνεχίζω τις θεραπείες μου γιατί έχω ένα πρόβλημα υγείας εδώ και έξι χρόνια. Δεν τελειώνει έτσι αυτό το πράγμα...

Έκανα ένα πιλότο με την Θέα Χριστοδουλίδου, μια κωμωδία που θα λέγεται "Σεισμός".

Την Κυριακή θα βρίσκομαι στο Κάρμα. Σεναριακά η Αρτεμίου είναι πολύ καλά και η σκηνοθεσία της Ναστάζια είναι πολύ καλή. Το θέμα του επεισοδίου είναι τα ναρκωτικά και ότι το ένστικτου του γονιού και κυρίως της γυναίκας δεν πέφτει ποτέ έξω.

 

Επόμενο άρθρο

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Σπάει τα κοντέρ" το "Kάρμα": Ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο στο YouTube!

Η τραγική ιστορία που σημάδεψε την Κύπρο και η μεγάλη επιτυχία της σειράς
25/05/2019 - 11:22

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς
23/05/2019 - 12:35

Ένα πρωτοφανές έγκλημα έρχεται στο «ΚΑΡΜΑ»... από χρήστες ουσιών

Ναρκομανείς επιτίθενται σε ηλικιωμένους και μετατρέπονται σε αψυχολόγητα κτήνη
17/05/2019 - 11:34

Έφυγε από τη ζωή ο ηθοποιός Τάσος Πεζιρκιανίδης

Ύστερα από άνιση μάχη με τον καρκίνο
05/05/2019 - 10:16

Χριστιάνα Αρτεμίου και Μαρία Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ» (ΒΙΝΤΕΟ)

Δύο γυναίκες, ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση...
17/04/2019 - 18:13

«ΚΑΡΜΑ» Σεξουαλική παρενόχληση που καταλήγει σε... σοκαριστικό έγκλημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέο συγκλονιστικό επεισόδιο την Κυριακή 14 Απριλίου στις 22:20 στον Alpha Κύπρου
10/04/2019 - 12:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κεραυνός προκάλεσε φωτιά στο δάσος Πάφου

Απογειώθηκαν τέσσερα ελικόπτερα για την κατάσβεση της πυρκαγιάς

Η στιγμή που "χτυπά" ο ανεμοστρόβιλος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σαρώνει όλα στο πέρασμά του και προκαλεί αναστάτωση

Ανεμοστρόβιλος αναποδογύρισε τρία οχήματα στο Στρόβολο (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονες καταιγίδες και ισχυροί άνεμοι προκαλούν ζημιές σε όλη τη Λευκωσία
Ελλάδα

Έκτακτη συνεδρία ΚΥΣΕΑ καλεί ο Αλέξης Τσίπρας για τις εξελίξεις στην Μεσόγειο

Ώστε να συντονιστούν για τι ενέργειες θα λάβει η Ελλάδα

Ελλάδα:Η κόρη σκότωσε την ηλικιωμένη που βρέθηκε τυλιγμένη σε κουβέρτα στο δρόμο

Έσπασε κατά την διάρκεια της ανάκρισης η 68χρονη αφού έπεφτε σε αντιφάσεις

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά
Διεθνή

Ερντογάν για S400: "Ρίξαμε την υπογραφή, όλα έχουν τελειώσει"

"Δεν ταιριάζει στο κράτος μας να γλείψουμε αυτά που έχουμε φτύσει"

Γενικό black out σε Αργεντινή και Ουρουγουάη

Στο σκοτάδι 48 εκατομμύρια άνθρωποι με προβλήματα στους δρόμους

Η σύζυγος του Βενιαμίν Νετανιάχου παραδέχθηκε κατάχρηση δημοσίων πόρων

Πως σχολιάζει τις κατηγορίες ο Ισραηλινός Προθυπουργός

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ