Ψυχαγωγία

Απαστράπτουσα η Έλια Ιωαννίδου ως... νύφη (ΦΩΤΟ)

Η Έλια Ιωαννίδου...νυφούλα!

Η γνωστή ηθοποιός πρόκειται σε λίγη ώρα να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας. Η ίδια φόρεσε το πρωτότυπο νυφικό της, το οποίο μαγνήτισε όλα τα βλέμματα και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας.

Διαβάστε επίσης: Στα αλλάματα... λίγο πριν το γάμο Έλιας Ιωαννίδου-Αλέξανδρου Αλεξάνδρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το θέμα του γάμου είναι το σκάκι. Μια μεγάλη σκακιέρα είναι στην είσοδο της εκκλησίας, με τον βασιλιά να περιμένει τη λαμπερή βασίλισσα του. Δείτε φωτογραφίες από τα αλλάματα αλλά ακι από τον στολισμό της εκκλησίας


΄λκμ

.,μ

΄λλμ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Ανανεωμένη η Έλια Ιωαννίδου: Η αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός με το νέο της look
13/11/2019 - 13:44

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Παντρεύτηκε και βάφτισε το παιδί της η...Σάσα Μπάστα στη Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες από το νησί των Ανέμων
07/10/2019 - 09:25

Όταν ο γιος της Ευριδίκης την συνόδευσε στο γάμο της-Οι συγκινητικές φωτογραφίες

Νέες ακυκλοφόρητες φωτογραφίες με τον Άγγελο Θεοφάνους
18/09/2019 - 10:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνελήφθη κοινοτάρχης χωριού στην επαρχία Πάφου

Φέρεται να απέσπασε από το κοινοτικό ταμείο ποσό ύψους 6 περίπου χιλιάδων ευρώ

Γεννήθηκε εν μέσω πανδημίας και τη λένε...Κορώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δεύτερο νεογνό θα βαφτιστεί από τους επισκέπτες του πάρκου

"Νησί των ανέμων" η Κύπρος για τις επόμενες ώρες (BINTEO)

Σάββατο με πολλά μποφόρ, Κυριακή με αυξημένη σκόνη στην ατμόσφαιρα
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Τερματίζει τη σχέση των ΗΠΑ με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας ο Τραμπ

"Ο κόσμος χρειάζεται απαντήσεις από Κίνα σχετικά με τον ιό., ρέπει να έχουμε διαφάνεια"

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 01:4510Η ΕΝΤΟΛΗ