Ψυχαγωγία

Baby Boom! Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Μύρωνας Στρατής-Οι πρώτες πληροφορίες

'Εγινε μπαμπάς ο Μύρωνας Στρατής σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του HΕLLO!

Το μωράκι αναμενόταν να γεννηθεί τον Δεκαπενταύγουσο , αλλά η σύντροφός του τραγουδοποιού και Youtuber, Κατερίνα, έφερε πρόωρα τον γιο τους στον κόσμο. 

Διαβάστε όλες τις πληροφορίες και τις απρόσμενες εξελίξεις στο HELLO! Cyprus. 

Επόμενο άρθρο

Ετεοκλής Παύλου: "Στα 23 με πυροβόλησαν - Έχω εικόνες που μου έκοβαν το πόδι"

Οι συγκινητικές δηλώσεις του νεαρού αθλητή - παρουσιαστή
05/07/2020 - 12:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Baby Boom! Η Νicky Minaj περιμένει το...πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

Αποκάλυψε τα ευχάριστα με μια επίσημη φωτογράφιση
21/07/2020 - 09:52

Ζητά να έχει επαφές με το 19μηνο αγοράκι η μητέρα που κατηγορείται για βία (VID)

Πέντε παιδιά μετακινήθηκαν από τις οικογένειες τους μέσα σε ένα Σαββατοκύριακο
13/07/2020 - 21:06

Φώτης Σπύρου: “Έχω έναν γιο με τον οποίο αυτήν τη στιγμή δεν έχουμε καμία επαφή"

Οι αποκαλύψεις του γνωστού ηθοποιού και η ιστορία αγάπης που δεν ξέραμε
09/07/2020 - 09:39

Σημάδια κακοποίησης 20 ημερών στο 19μηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

Διήμερη κράτηση στη μητέρα - Ελεύθερος μέχρι την Παρασκευή ο πατέρας
08/07/2020 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σοβαρό εργατικό ατύχημα σε εργοστάσιο στην Λάρνακα

Εργαζόμενος έπεσε από ύψος περίπου πέντε μέτρων

Δεκαέξι πτήσεις στο αεροδρόμιο Πάφου με τις έξι να αφορούν τη Μεγάλη Βρετανία

Λαμβάνονται όλα τα ενδεικνυόμενα μέτρα ασφαλείας λέει η Hermes Airport

"Έχουμε καταντήσει πίθηκοι σε αυτή τη χώρα και αντιγράφουμε τα πάντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δριμύ κατηγορώ από τον Πρόεδρο των Κέντρων Αναψυχής για τα πρόστιμα και τα μέτρα
Ελλάδα

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 18:00ALPHA NEWS