Ψυχαγωγία

Το Baby Shower - έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Την πιο όμορφη έκπληξη δέχτηκε η Χριστιάνα λίγες ώρες πριν φέρει στον κόσμο το δεύτερο της παιδάκι!

Φίλοι και συνεργάτες από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ετοίμασαν ένα διαφορετικό παρτι έκπληξη στην αγαπημένη παρουσιάστρια, το baby shower που γίνεται λίγο πριν φέρει στον κόσμο το παιδί της η κάθε εγκυμονούσα και καθιερώθηκε ιδιαίτερα τα τελευταία χρόνια.

s

Η Χριστιάνα θα βρίσκεται στο τιμόνι της εκπομπής μέχρι αύριο, Τρίτη 23 Απριλίου καθώς την Τετάρτη, 24 Απριλίου θα περάσει την πόρτα του μαιευτηρίου για να φέρει στον κόσμο το δεύτερο της παιδάκι. 

Δείτε την αντίδραση της Χριστιάνας μόλις αντίκρισε την έκπληξη από τους συνεργάτες της: 

Επόμενο άρθρο

Aναζητείται η Αννίτα Πάνια από την...αστυνομία - Όλες οι λεπτομέρειες

Άφαντη η παρουσιάστρια που κατηγορείται για απειλή
22/04/2019 - 17:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτοί θα είναι οι τραγουδιστές στο "Soundtrack of love" με την Αριστοτέλους-ΦΩΤΟ

Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο show του Alpha Κύπρου
23/08/2019 - 14:47

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα κίτρινη προειδοποίηση λόγω υψηλών θερμοκρασιών (ΦΩΤΟ)

Αυξημένες νεφώσεις την Κυριακή και τη Δευτέρα στα ορεινά

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

Κίνα: Δασμοί σε αμερικανικά αγαθά αξίας €75 δισ.

Συνεχίζεται με αντεπίθεση από την Κίνα ο εμπορικός πόλεμος

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ