Ψυχαγωγία

Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Μια πρεμιέρα που τα είχε όλα...

Λάμψη, φλας, ένα κόκκινο χαλί με κορυφαία ονόματα της Ελληνικής και Κυπριακής showbiz να "παρελαύνουν" και φυσικά τους αγαπημένους ηθοποιούς την ταινίας Βουράτε Γειτόνοι σε σκηνοθεσία Στάμου Τσάμη.

Η ταινία άφησε τις καλύτερες κριτικές και σάρωσε στην πρεμιέρα της. Εντυπωσιακή ήταν η εμφάνιση των... γειτόνων όπου έφτασαν στο σινεμά με ...διπλοκάμπινο.

Δείτε πλάνα από την ...διαφορετική είσοδό τους

Επόμενο άρθρο

Γιώτα Κουφαλίδου: Το δημόσιο ευχαριστώ και η "μάχη" με αίσιο τέλος (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες και τα συγκινητικά λόγια στους ανθρώπους που στάθηκαν δίπλα της
21/03/2019 - 12:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

Η "εισβολή των Γειτόνων" στο... Λούης Night Show! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναστάζια, ο Αρτεμάκης, η Βαθούλα, ο Όμορφος και ο Κάττος μαζί με τον Λούη
30/03/2019 - 15:22

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Στάμος Τσάμης:O σκηνοθέτης της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" στο AlphaNews.Live!

To story της ταινίας, οι εκπλήξεις, οι δυσκολίες, η συνεργασία και το νεό στοίχημα
24/02/2019 - 17:49

Στο κελί τα δύο άτομα που προσπάθησαν να "σηκώσουν" ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Έκλεψαν αυτοκίνητο τη μια νύχτα και το στούκαραν στο μηχάνημα την επόμενη...αλλά
24/02/2019 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυξάνεται δραματικά ο αριθμός των νεκρών από το φονικό κορωνοϊό

Σύσκεψη στο Υπ. Υγείας για να αξιολογηθούν τα πρωτόκολλα που εφαρμόζονται στην Κύπρο

Αρχίζει η διαδικασία έκδοσης 41χρονου στις ρουμανικές αρχές

Θα οδηγηθεί ενώπιον του  Επαρχιακού Δικαστηρίου Πάφου

Παρανάλωμα του πυρός διπλοκάμπινο όχημα 56χρονου στη Λεμεσό

Η φωτιά κατασβέστηκε και το σημείο θα φρουρείται μέχρι το πρώτο φως τις ημέρας
Ελλάδα

Ελλαδικά ΜΜΕ: Διερευνάται ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού στην Πάτρα

40χρονος διακομίστηκε στο Νοσοκομείο του Ρίο και σήμανε συναγερμός στις Αρχές

ΥΠΑΜ Γαλλίας: Η ναυτική παρουσία στην περιοχή λειτουργεί αποτρεπτικά

Καταδίκασαν τις παράνομες τουρκικές ενέργειες Νίκος Παναγιωτόπουλος και Φλορένς Παρλί

Υπ. Υγείας Ελλάδος: «Η Ελλάδα είναι θωρακισμένη»

Οι δηλώσεις του Βασίλη Κικίλια μετά την σύσκεψη στο Μαξίμου για τον κορωνοϊό
Διεθνή

Κορυφώνεται επικίνδυνα η ένταση στο Ιντλίμπ της Συρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Φάλαγγα τεθωρακισμένων εισβάλλει στη πόλη την ώρα που ο Ερντογάν απειλεί τον Άσαντ

Ένοχος ο Χάρβεϊ Γουάινσταϊν στη δίκη για βιασμό

Η καταδίκη του έρχεται ως τελική βοή στην ήδη κατεστραμμένη καριέρα του

Σεισμός 4,7 Ρίχτερ σημειώθηκε στη νότια Ιταλία

4 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Κοσέντζα και 59 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Καταντζάρο

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/02/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ