Ψυχαγωγία

Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Μια πρεμιέρα που τα είχε όλα...

Λάμψη, φλας, ένα κόκκινο χαλί με κορυφαία ονόματα της Ελληνικής και Κυπριακής showbiz να "παρελαύνουν" και φυσικά τους αγαπημένους ηθοποιούς την ταινίας Βουράτε Γειτόνοι σε σκηνοθεσία Στάμου Τσάμη.

Η ταινία άφησε τις καλύτερες κριτικές και σάρωσε στην πρεμιέρα της. Εντυπωσιακή ήταν η εμφάνιση των... γειτόνων όπου έφτασαν στο σινεμά με ...διπλοκάμπινο.

Δείτε πλάνα από την ...διαφορετική είσοδό τους

Επόμενο άρθρο

Γιώτα Κουφαλίδου: Το δημόσιο ευχαριστώ και η "μάχη" με αίσιο τέλος (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες και τα συγκινητικά λόγια στους ανθρώπους που στάθηκαν δίπλα της
21/03/2019 - 12:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

Η "εισβολή των Γειτόνων" στο... Λούης Night Show! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναστάζια, ο Αρτεμάκης, η Βαθούλα, ο Όμορφος και ο Κάττος μαζί με τον Λούη
30/03/2019 - 15:22

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Στάμος Τσάμης:O σκηνοθέτης της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" στο AlphaNews.Live!

To story της ταινίας, οι εκπλήξεις, οι δυσκολίες, η συνεργασία και το νεό στοίχημα
24/02/2019 - 17:49

Στο κελί τα δύο άτομα που προσπάθησαν να "σηκώσουν" ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Έκλεψαν αυτοκίνητο τη μια νύχτα και το στούκαραν στο μηχάνημα την επόμενη...αλλά
24/02/2019 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ