Ψυχαγωγία

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Το κινηματογραφικό δίδυμο που λάτρεψε το κοινό στην ταινία "Shallow" επιστρέφει σε νέα ταινία. 

Lady Gaga και Bradley Cooper απασχόλησαν αρκετά τα διεθνή μέσα αφού πέρα από την ταινία που συμπρωταγωνιστούσαν είχε γεννηθεί ένα ειδύλλιο ανάμεσα τους, με τις φήμες να φουντώνουν μετά τους χωρισμούς τους από τους συντρόφους τους. Οι δυο τους στην ταινία είχαν καταπληκτική χημεία και το κοινό ζητούσε έντονα να τους δει ξανά μαζί έστω κινηματογραφικά. Σύμφωνα με δημοσίευμα του HollywoodLife, η επιθυμία τους θα γίνει πραγματικότητα καθώς όπως μεταδίδει,  η Lady Gaga θα λάβει μέρος στο Guardians of the Galaxy 3 όπου θα υποδυθεί την αγαπημένη του Bradley Cooper.

Μάλιστα, ανώνυμη πηγή δήλωσε στην ιστοσελίδα ότι υπάρχουν σκέψεις η Gaga να δανείσει τη φωνή της στην Lylla, η οποία θα είναι η αγαπημένη του Rocket Raccoon (Cooper) στην ταινία της Marvel που θα βγει το 2021.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

Όσκαρ Μόδας: Το στριπτίζ της Lady Gaga και ο πολυέλαιος-Katy Perry(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στο Met Gala και οι ...εκκεντρικές εμφανίσεις
07/05/2019 - 11:50

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άτομα με αναπηρίες καθάρισαν τον βυθό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καταδύθηκαν με τη βοήθεια μελών της Μονάδας Λιμενικής και Ναυτικής Αστυνομίας

Της επιτέθηκε άσεμνα, της έκλεψε το κινητό της τηλέφωνο και τράπηκε σε φυγή

Υπό κράτηση 43χρονος αλλοδαπός με απόφαση του Επαρχιακού Δικαστηρίου Πάφου

Εξαφάνιση 9χρονου μαθητή από γήπεδο ποδοσφαίρου κινητοποίησε τις Αρχές

Πήγε να τον παραλάβει η μητέρα του μετά την προπόνηση και διαπίστωσε ότι δεν ήταν εκεί
Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους
Διεθνή

Κινδυνεύει με "λουκέτο" η αρχαιότερη εταιρεία διοργάνωσης ταξιδίων στον κόσμο

Η Thomas Cook δεν κατάφερε να εξασφαλίσει ιδιωτικά κεφάλαια για να αποτρέψει κατάρρευση

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 16:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ