Ψυχαγωγία

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Το κινηματογραφικό δίδυμο που λάτρεψε το κοινό στην ταινία "Shallow" επιστρέφει σε νέα ταινία. 

Lady Gaga και Bradley Cooper απασχόλησαν αρκετά τα διεθνή μέσα αφού πέρα από την ταινία που συμπρωταγωνιστούσαν είχε γεννηθεί ένα ειδύλλιο ανάμεσα τους, με τις φήμες να φουντώνουν μετά τους χωρισμούς τους από τους συντρόφους τους. Οι δυο τους στην ταινία είχαν καταπληκτική χημεία και το κοινό ζητούσε έντονα να τους δει ξανά μαζί έστω κινηματογραφικά. Σύμφωνα με δημοσίευμα του HollywoodLife, η επιθυμία τους θα γίνει πραγματικότητα καθώς όπως μεταδίδει,  η Lady Gaga θα λάβει μέρος στο Guardians of the Galaxy 3 όπου θα υποδυθεί την αγαπημένη του Bradley Cooper.

Μάλιστα, ανώνυμη πηγή δήλωσε στην ιστοσελίδα ότι υπάρχουν σκέψεις η Gaga να δανείσει τη φωνή της στην Lylla, η οποία θα είναι η αγαπημένη του Rocket Raccoon (Cooper) στην ταινία της Marvel που θα βγει το 2021.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Καλοκαιρινές διακοπές με τον Μάκη στην αγκαλιά της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρουν με τα παιδιά στην... καρότσα ενός αγροτικού αυτοκινήτου
03/07/2019 - 08:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε καραντίνα η Lady Gaga με τον σύντροφό της λόγω...κορωνοϊού (ΦΩΤΟ)

Η κοινή φωτογραφία από την απομόνωση και το ενθαρρυντικό μήνυμα που μοιράστηκε
19/03/2020 - 12:55

Ερωτευμένη η Lady Gaga: H πρώτη φωτογραφία με τον...πάμπλουτο σύντροφό της(ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι επιβεβαιώσε τη σχέση τους - Ο έρωτας και η...τρυφερή στιγμή σε πολυτελές τζετ
04/02/2020 - 10:49

Irina Shayk: Mιλάει πρώτη φορά για τον...χωρισμό από τον Bradley Cooper

Όλα όσα δήλωσε για τον πρώην σύντροφο και τη...ζωή ως νέα μητέρα και εργαζόμενη
29/01/2020 - 09:30

Lady Gaga:"Με...βίασε-Έχω προβλήματα ψυχικής υγείας και παίρνω φάρμακα"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή τραγουδίστρια στην Όπρα
07/01/2020 - 17:19

Lady Gaga-Bradely Cooper:Koρόιδεψαν media και fans και αποκάλυψαν το λόγο!

"Επινοήσαμε μια ερωτική ιστορία - Καταστρώσαμε τα πάντα"
07/11/2019 - 22:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση για καύσωνα για πέμπτη συνεχόμενη ημέρα

Παραμένει "κολλημένος" στα 40άρια ο υδράργυρος και την Κυριακή

Στο κελί οι τρεις για την ένοπλη ληστεία σε τράπεζα του Στροβόλου

Ο ρόλος που είχε ο κάθε ένας από τους τρεις νεαρούς υπόπτους

Οι τέσσερις άγνωστες αεροπορικές τραγωδίες που έζησε η Κύπρος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είδα μια κόλαση μπροστά μου" λέει στον Alpha πρώην στέλεχος της πολιτικής Αεροπορίας
Ελλάδα

Πυκνοί καπνοί έχουν καλύψει τον ουρανό της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη η πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών

Μητσοτάκης: Δίνουμε με πειθαρχία και σοβαρότητα τη μάχη κατά της πανδημίας

«Μαζί αλλά και ο καθένας ξεχωριστά: Φοράμε τη μάσκα μας. Δεν συνωστιζόμαστε»

BINTEO: Μεγάλη πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών στην Αττική

Μαύροι καπνοί έχουν σκεπάσει την περιοχή - Κλειστή η Εθνική Οδός Αθηνών - Λαμίας
Διεθνή

Νέα Ζηλανδία: Ανακοινώνει ακόμα 7 κρούσματα κορωνοϊού και παρατείνει τα μέτρα

Για 2 ακόμη εβδομάδες θα εφαρμόζονται τα περιοριστικά μέτρα στο Όκλαντ

Συνάντηση Μέρκελ - Μακρόν με το βλέμμα στραμμένο στην Ανατολική Μεσόγειο

Τι θα βρεθεί στην ατζέντα των δύο Ευρωπαίων ηγετών στις 20 Αυγούστου

Η αύξηση κρουσμάτων παγκοσμίως, επαναφέρει τα περιοριστικά μέτρα

Με προστατευτική μάσκα επέστρεψαν οι μαθητές σε γερμανικά σχολεία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 16:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ