Ψυχαγωγία

Δείτε για πρώτη φορά τον... μικρό Εφραίμ στο δωμάτιο νεογέννητων (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Γιώργος Εφραίμ έγιναν για δεύτερη φορά γονείς!

Διαβάστε επίσης:Baby Boom! Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έγινε για δεύτερη φορά μανούλα- Όλες οι λεπτομέρειες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)


Η γνωστή παρουσιάστρια και ο άσος του ποδοσφαίρου απέκτησαν ένα αγοράκι, το όνομα του οποίου θα είναι Αντρέας.

Διαβάστε επίσης: Η ομάδα του "Με αγάπη Χριστιάνα" στο μαιευτήριο δίπλα στην Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε επίσης: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο που γέννησε η Χριστιάνα (ΦΩΤΟ)


Η παρουσιάστρια αυτή την στιγμή βρίσκεται στη κλινική και αναμένεται να πάρει εξιτήριο. Το μαιευτήριο "Μητέρα και Παιδί" ανέβασε στον λογαριασμό του στο Instagram, εικόνα από το δωμάτιο νεογέννητων, στο οποίο βρίσκεται και ο Junior Efrem, καταλήγοντας στο συμπέρασμα ότι πλέον είναι αντρική υπόθεση το δωμάτιο, λόγω το φύλο των νεογνών. 

Δείτε την σχετική ανάρτηση

...Και ξαφνικά το nursery room μετατράπηκε σε ανδρική υπόθεση!!

κηξβ

Διαβάστε επίσης: Έτσι ευχήθηκε ο ΑΠΟΕΛ στον Γιώργο Εφραίμ για το νεογέννητό του (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε επίσης: Τι κοινό έχουν ο μικρός Εφραίμ και ο πατέρας της Χριστιάνας Αριστοτέλους;

Χρήστες του διαδικτύου αναζητούν ποιος είναι ο μικρός Αντρέας, αναφέροντας ότι είναι αυτό που δεν φαίνεται ή ότι είναι το μπροστά αριστερά για τον λόγο ότι φοράει σκουφάκι (όπως τα μωράκια μόλις γεννηθούν) και είναι περισσότερα κιλά (3.800 όπως έγινε γνωστό) από το άλλο. 

Εμείς όπως και να έχει να τους ευχηθούμε να ζήσει και όλα τα μωράκια να είναι υγιέστατα και καλότυχα.

Επόμενο άρθρο

Αποκάλυψη! Ο Αλέκος Συσσοβίτης παραλίγο να πνίξει την Ναταλία Δραγούμη!

Όλες οι λεπτομέρειες και τα γυρίσματα που παραλίγο να καταλήξουν σε τραγωδία
25/04/2019 - 10:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love": 6 νέες ιστορίες ξεπερνούν την ανθρώπινη λογική... (ΒΙΝΤΕΟ)

Την Κυριακή 27 Οκτωβρίου στις 21:15, στον Alpha Κύπρου
23/10/2019 - 16:13

Με τρεις απουσίες υποδέχεται τη Δόξα ο ΑΠΟΕΛ

Οι «γαλαζοκίτρινοι» ολοκλήρωσαν την προετοιμασία τους για τον αγώνα της 6ης αγωνιστικής
18/10/2019 - 20:51

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος, το τρίτο άτομο που μετέφερε γεγονότα,τα μηνύματα που αντάλλαξαν και το παρασκήνιο
15/10/2019 - 17:02

Χρ. Αριστοτέλους: "Πήγαινα σπίτι και δεν είχα έναν άνθρωπο να πάρω τηλέφωνο..."

Οι δύσκολες στιγμές που έζησε, η μοναξιά και η εξομολόγηση της
13/10/2019 - 15:53

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"-Η ατάκα on air και η αντίδραση

Η Αριστοτέλους γέλαγε και ο υπάλληλος πάγκου λαϊκής αγοράς αποθέωνε τον ποδοσφαιριστή
09/10/2019 - 20:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς ρεύμα περιοχές σε Λάρνακα, Λεμεσό και Πάφο (ΦΩΤΟ)

Επί ποδός συνεργεία της Αρχής Ηλεκτρισμού για αποκατάσταση των βλαβών

Σε ετοιμότητα η Πυροσβεστική Υπηρεσία λόγω έντονων καιρικών φαινομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα μέτρα που πρέπει να λάβουν οι οδηγοί κατά τη διάρκεια σφοδρών ανέμων

Νέα προειδοποίηση Μετεωρολογικής για ισχυρές καταιγίδες (ΒΙΝΤΕΟ)

Έντονα καιρικά φαινόμενα αναμένεται να πλήξουν την Κύπρο
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

Το φορτηγό του θανάτου: «Η χειρότερη τραγωδία τα τελευταία 20 χρόνια»

Πάγωσαν μέχρι θανάτου οι 39 ψυχές στο κοντέινερ του Έσεξ;

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι μέρος της λύσης στη Συρία", λέει το Βερολίνο

Πως σχολιάζει ο εκπρόσωπος της Καγκελαρίας τη συμφωνία Τουρκίας - Ρωσίας

Το μήνυμα Γκουτέρες για την Ημέρα των Ηνωμένων Εθνών

«Μαζί, ας δώσουμε ώθηση στην ευημερία των λαών του κόσμου»

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/10/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ