Ψυχαγωγία

Δείτε για πρώτη φορά τον... μικρό Εφραίμ στο δωμάτιο νεογέννητων (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Γιώργος Εφραίμ έγιναν για δεύτερη φορά γονείς!

Διαβάστε επίσης:Baby Boom! Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έγινε για δεύτερη φορά μανούλα- Όλες οι λεπτομέρειες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)


Η γνωστή παρουσιάστρια και ο άσος του ποδοσφαίρου απέκτησαν ένα αγοράκι, το όνομα του οποίου θα είναι Αντρέας.

Διαβάστε επίσης: Η ομάδα του "Με αγάπη Χριστιάνα" στο μαιευτήριο δίπλα στην Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε επίσης: Η πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο που γέννησε η Χριστιάνα (ΦΩΤΟ)


Η παρουσιάστρια αυτή την στιγμή βρίσκεται στη κλινική και αναμένεται να πάρει εξιτήριο. Το μαιευτήριο "Μητέρα και Παιδί" ανέβασε στον λογαριασμό του στο Instagram, εικόνα από το δωμάτιο νεογέννητων, στο οποίο βρίσκεται και ο Junior Efrem, καταλήγοντας στο συμπέρασμα ότι πλέον είναι αντρική υπόθεση το δωμάτιο, λόγω το φύλο των νεογνών. 

Δείτε την σχετική ανάρτηση

...Και ξαφνικά το nursery room μετατράπηκε σε ανδρική υπόθεση!!

κηξβ

Διαβάστε επίσης: Έτσι ευχήθηκε ο ΑΠΟΕΛ στον Γιώργο Εφραίμ για το νεογέννητό του (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε επίσης: Τι κοινό έχουν ο μικρός Εφραίμ και ο πατέρας της Χριστιάνας Αριστοτέλους;

Χρήστες του διαδικτύου αναζητούν ποιος είναι ο μικρός Αντρέας, αναφέροντας ότι είναι αυτό που δεν φαίνεται ή ότι είναι το μπροστά αριστερά για τον λόγο ότι φοράει σκουφάκι (όπως τα μωράκια μόλις γεννηθούν) και είναι περισσότερα κιλά (3.800 όπως έγινε γνωστό) από το άλλο. 

Εμείς όπως και να έχει να τους ευχηθούμε να ζήσει και όλα τα μωράκια να είναι υγιέστατα και καλότυχα.

Επόμενο άρθρο

Αποκάλυψη! Ο Αλέκος Συσσοβίτης παραλίγο να πνίξει την Ναταλία Δραγούμη!

Όλες οι λεπτομέρειες και τα γυρίσματα που παραλίγο να καταλήξουν σε τραγωδία
25/04/2019 - 10:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η κατακόρυφη πτώση και ο πλήρης παραγκωνισμός από τον Τραμετζάνι

Ο Γιώργος Εφραίμ έμεινε εκτός Ευρωπαϊκής λίστας παρότι δεν αντιμετωπίζει πρόβλημα
19/07/2019 - 10:36

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα στην ακρογιαλιά με τη κόρη της με το...ίδιο φόρεμα

Λιώσαμε! Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε στα social media
08/07/2019 - 22:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ένας από αυτούς με κρατούσε και έπειτα είδα τουλάχιστον 12 πρόσωπα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγαν 19χρονη φοιτήτρια και Νο1 ύποπτος για την υπόθεση ομαδικού βιασμού

Βαρύ πένθος για την Γιώτα Παπαδοπούλου - "Έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό φιλί και η συγκινητική κίνηση της οικογένειας στη κηδεία

Κλείνει τμηματικά ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Κοφίνου

Δείτε ποιες μέρες και ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες
Ελλάδα

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους

LIVE: Ο εγκέλαδος χτύπησε την Αθήνα (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ με επίκεντρο τη Μαγούλα
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 16:15KITCHEN LAB