Ψυχαγωγία

Δεν θα αναγνωρίσετε την Κατερίνα Στικούδη πριν από 27 χρόνια!

Δεν θα αναγνωρίσετε την Κατερίνα Στικούδη όπως ήταν σε παιδική ηλικία!

Μία πολύ throwback φωτογραφία δημοσίευσε η γνωστή τραγουδίστρια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Πρόκειται για μία φωτογραφία από το 1994 όπου η νεαρή Κατερίνα ήταν κολυμβήτρια!

Δείτε το στιγμιότυπο:

Κατερίνα Στικούδη

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγχαίρει την Κάλια Αντωνίου ο ΚΟΑ

Η αθλήτρια της κολύμβησης προκρίθηκε στους Ολυμπιακούς Αγώνες με εξαιρετική επίδοση
11/04/2021 - 11:18

Ελένη Φουρέιρα: Δεν θα την αναγνωρίσεις σε φωτογραφίες πριν από 15 χρόνια!

Φωτογραφίες που ούτε η ίδια δεν θα θέλει πλέον να βλέπει!
17/03/2021 - 10:43

Νατάσα Θεοδωρίδου: Έχει κάνει τελικά αισθητικές παρεμβάσεις;

Μεταξύ άλλων αποκαλύπτει και την ηλικία της...
16/03/2021 - 11:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 10,000 νεαροί ηλικίας 18-21 ετών έκλεισαν ραντεβού να εμβολιαστούν

Έμεινε ανοιχτή για δύο ημέρες η Πύλη Εμβολιασμού

Νέα σημεία για rapid tests για την Τετάρτη: Που θα βρίσκονται οι μονάδες;

Τα σημεία δειγματοληψίας σε κάθε επαρχία και τα ωράρια λειτουργίας

Μαυρίδης για Τουρκία: Δεν αλλάζουν οι δικτάτορες με εκθέσεις

Η παρέμβασή του στη συζήτηση για την έκθεση του Ευρωκοινοβουλίου
Ελλάδα

Διπλασιάστηκαν τα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Άλλοι 63 ασθενείς έχασαν τη μάχη με τη νόσο Covid-19

Αρνείται κάθε εμπλοκή ο Γεωργιανός για το στυγερό έγκλημα στα Γλυκά Νερά

Οδηγείται στον εισαγγελέα ο 36χρονος, οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση

Πάνω από 1.400 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και 56 θάνατοι

647 ασθενείς δίνουν μάχη για την ζωή τους στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

ΕΕ: Κατάπαυση πυρός και επανέναρξη διαδικασιών επίλυσης του Μεσανατολικού

Η θέση των 26 από τους 27 και η χώρα που αποτέλεσε εξαίρεση

Βρετανοί ιπτάμενοι κομάντος με το νέο “Jet Suit” (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το νέο υπό δοκιμασία φουτουριστικό εργαλείο του βρετανικού στρατού

"Όχι" Τζόνσον στους Βρετανούς για ταξίδια σε πορτοκαλί χώρες, όπως η Κύπρος

"Δεν είναι μία χώρα στην οποία θα πρέπει να πηγαίνουν για διακοπές"

tv news

Η Μάγδα σε μια έκρηξη θυμού μαλώνει με τον Αιμίλιο. Φεύγοντας θολωμένη τρακάρει!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η Αγγελική καταλαβαίνει ότι κινδυνεύει εφόσον οι Αργυροί ξέρουν ποια είναι...

Δείτε εδώ όλες τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/05/2021 - 20:20ALPHA NEWS