Ψυχαγωγία

"Έφτασα στην ηρωίνη...": Συγκινεί η Super Κική για την εξάρτηση από τα ναρκωτικά

Καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου ήταν η Κική Λιτσάκη το βράδυ της Πέμπτης στο The 2Night Show. Η συνεργάτιδα της εκπομπής, «Super Kiki» εξομολογήθηκε τη συγκλονιστική ιστορία της ζωής της.

Η Κική Λιτσάκη μίλησε για τα δύσκολα παιδικά της χρόνια και την ενδοοικογενειακή βία που αντιμετώπισε, τα ναρκωτικά, την παραβατική συμπεριφορά που οδήγησε στον εγκλεισμό της στη φυλακή, την κατάθλιψη, την προσωπική της μάχη για την απεξάρτηση και την λύτρωση.

“Ο πατέρας μου δεν ήταν το πρότυπο του πατέρα. Πέρασα πολύ δύσκολα με τον πατέρα μου και έκανα πολλά χρόνια ψυχοθεραπεία, άκουγα τη λέξη μπαμπάς και μαμά και με έπιαναν τα κλάματα, δεν μπορούσα τα διαχειριστώ. Παρ’ όλα αυτά, αν μου έλεγες να γυρίσει ο χρόνος πίσω και να άλλαζα πατέρα δεν θα τον άλλαζα ποτέ. Ήταν βίαιος με τη μαμά μου και με εμένα. Θυμάμαι όλες τις βίαιες εικόνες από 5 χρονών, για κακή μου τύχη έχω πάρα πολύ δυνατό μνημονικό. Δεν θέλω να τους δικαιολογήσω”, ανέφερε.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το βίντεο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Τροχαίο ατύχημα για τον "Βachelor" και παίκτρια - Το σοκ και η λιποθυμία (VID)

Δείτε το στιγμιότυπο από το χθεσινό σοκαριστικό επεισόδιο
27/11/2020 - 13:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΦΩΤΟ: Καταζητούν τον 43χρονο Βασίλη για υπόθεση ναρκωτικών

Μέχρι στιγμής έχουν συλληφθεί ακόμη τρία άτομα
15/01/2021 - 13:30

Σε επτά χρόνια φυλάκιση καταδικάστηκε 33χρονος για υπόθεση ναρκωτικών

Κρίθηκε ένοχος από το Κακουργιοδικείο που συνεδρίασε στη Λεμεσό
14/01/2021 - 15:05

Έστειλαν SMS και μετέφεραν ναρκωτικά από την Πάφο στην Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Κράτηση οκτώ ημερών διέταξε το Δικαστήριο για τους τρεις ύποπτους
13/01/2021 - 21:59

Στο "μικροσκόπιο" της ΥΚΑΝ για αποτυπώματα το drone που μετέφερε ναρκωτικά (VID)

Ανοιχτό το ενδεχόμενο να στάλθηκε από τα κατεχόμενα - Γιατί ανησυχούν οι Αρχές
13/01/2021 - 21:42

Καταζητούν άλλο ένα πρόσωπο για την υπόθεση ενός κιλού κάνναβης

Τους "τσάκωσαν" τη στιγμή της παράδοσης - Οκταήμερη κράτηση στους τρεις συλληφθέντες
13/01/2021 - 12:06

"Delivery" ναρκωτικών με drone, άλλη μια μέθοδος λόγω καραντίνας;

Τι δηλώνει το Εκπρόσωπος Τύπου της ΥΚΑΝ για το περιστατικό στην περιοχή Αγίου Δομετίου
13/01/2021 - 10:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "κόκκινο" η Λάρνακα, πάνω από το όριο όλες οι επαρχίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχεδόν 6.000 κρούσματα είναι ο απολογισμός των τελευταίων δύο βδομάδων

Ληστεία με μαχαίρι σε αρτοποιείο στη Λεμεσό

Μπήκε σε φούρνο, ξάφρισε το ταμείο και απείλησε την υπάλληλο

Έστειλαν 6 στο 8998, πήγαν να δουν χιόνι αλλά...δεν είδαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Σαφάρι ελέγχων από τις αρχές ενόψει Σαββατοκύριακου με μπλόκα στους δρόμους προς Τρόοδος
Ελλάδα

"Έσβησαν" άλλοι 20 ασθενείς με κορωνοϊό στην Ελλάδα

Άλλα 510 κρούσματα κορωνοϊού και πέραν των 320 διασωληνωμένων ασθενών

Όταν το όνειρο μετατράπηκε σε εφιάλτη: Οι αποκαλύψεις της χρυσής Ολυμπιονίκη

Η σεξουαλική κακοποίηση Μπεκατώρου, ο δράστης και το κύμα καταγγελιών από άλλες αθλήτριες

Ξεκίνησε ο εμβολιασμός για τους άνω των 85 ετών στην Ελλάδα

Η κ.Κασσιανή στον «Ευαγγελισμό» και ο κ. Χρήστος στο Νοσοκομείο Βέροιας έκαναν την αρχή
Διεθνή

Pfizer: Περιορίζονται οι καθυστερήσεις στην παράδοση του εμβολίου

Συνεχίζει κανονικά σε μια εβδομάδα και τις αυξάνει το Φεβρουάριο

Ο Άρμιν Λάσετ διάδοχος της Μέρκελ στην ηγεσία του CDU

Εξελέγη με 521 ψήφους - Η πολιτική του σταδιοδρομία

Σήμερα οι εκλογές για τον «διάδοχο» της Μέρκελ στην Γερμανία

Το απόγευμα θα γίνει γνωστό ποιος θα οδηγήσει την χώρα στην «μετά-Μέρκελ» εποχή

tv news

Ο Αλέκος εκβιάζει τον Δημήτρη για να μην μιλήσει για το ένοχο παρελθόν του...

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά διπλά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

Η Ζωή αποκαλύπτει στην Αθηνά τον έρωτα της Αγγελικής για το Στέφανο...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/01/2021 - 06:00DEAL