Ψυχαγωγία

Eιναι επίσημο! Η Ιωάννα Λαμπροπούλου...παντρεύεται! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν κοινό πείραγμα της εκπομπής (και όχι μόνο) για δυο ολόκληρα χρόνια...

Η ομάδα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" αλλά και το τηλεοπτικό κοινό ήθελε την Ιωάννα Λαμπροπούλου,  να ντυθεί νυφούλα και να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον αγαπημένο της και επί χρόνια σύντροφό της Ραφαέλλο, αδερφό της ηθοποιού Μαριλένης Σταύρου.

Και η ευχή έγινε πραγματικότητα...

Η Ιωάννα στην τελευταία εκπομπή της σεζόν, αποχαιρέτησε τους συντελεστές της εκπομπής με ένα τσιατιστό. Στο τέλος του τσιατιστού έκανε και την σχετική αποκάλυψη, αναφέροντας ότι θα παντρευτεί τον Νοέμβριο του 2020.

Δείτε το σχετικό αφιέρωμα της εκπομπής και την ανακοίνωση γάμου στο 8.30. Εμείς της ευχόμαστε να ζήσει και να είναι πάντα τόσο ερωτευμένη

Επόμενο άρθρο

Οι «24 ΩΡΕΣ» χτυπούν ξανά την πόρτα των πρωταγωνιστών

Ένα ξεχωριστό επεισόδιο με έντονες συγκινήσεις, νέα μηνύματα και ευχάριστες εκπλήξεις
12/07/2019 - 15:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αναβάλλεται ο γάμος της Ελένης Χατζίδου με τον Ετεοκλή Παύλου - Για ποιο λόγο;

Στο "φλου" η θρησκευτική τελετή για την ένωση με τα ιερά δεσμά του γάμου
22/01/2020 - 15:36

Ο γάμος των...δις έγινε 24 ώρες νωρίτερα και αποκαλύπτουμε όλες τις λεπτομέρειες

Ο Σταύρος Νιάρχος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του παρουσία Βασίλισσας, Τραμπ και...Hollywood
18/01/2020 - 10:23

Ο δισεκατομμυριούχος Νιάρχος νυμφεύεται την πρώην του...Αμπράμοβιτς(ΦΩΤΟ)

Ο γάμος θα κοστίσει άνω από 5 εκατομμύρια δολάρια με καλεσμένο τον Μπέκαμ και όχι μόνο
18/01/2020 - 09:25

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρνείται οποιανδήποτε ανάμειξη στη δολοφονία της συζύγου του ο 42χρονος (ΒΙΝΤΕΟ)

Οδηγείται το πρωί ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Πάφου για έκδοση διατάγματος

"Χαμηλό το επίδομα θέρμανσης" φωνάζουν οι κάτοικοι των ορεινών περιοχών (ΒΙΝΤΕΟ)

Επανεξέταση της στρατηγικής προανήγγειλε από το στούντιο του Alpha το Υπουργείο Εσωτερικών

Σε ετοιμότητα και η Κύπρος για τον θανατηφόρο κοροναϊό (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει το Υπουργείο Υγείας, η λήψη μέτρων είναι απαραίτητη τονίζουν οι ειδικοί
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Αυξάνονται κατακόρυφα κρούσματα και θύματα του κοροναϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν αποτελεί παγκόσμια απειλή ο ιός, λέει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

Εντοπίστηκαν 23 μετανάστες μέσα σε φορτηγό ψυγείο στο Βέλγιο

Στους 2 βαθμούς Κελσίου η θερμοκρασία εντός του φορτηγού ψυγείου

Ανησυχία για εξάπλωση του κοροναϊού και στη Σκωτία

"Πολύ πιθανό" να επιβεβαιωθούν κρούσματα στο Ηνωμένο Βασίλειο εξηγούν ειδικοί

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ