Ψυχαγωγία

Ειρήνη Καραγιώργη: Η εγκυμοσύνη στα 16 και η στήριξη από την οικογένεια της

Η Ειρήνη Καραγεώργη άνοιξε την καρδιά της στην Τατιάνα Στεφανίδου και μίλησε για τη ζωή της. 

Η νέα μούσα του Ανδρέα Γεωργίου, η οποία πρωταγωνιστεί στη νέα του σειρά "8 Λέξεις" που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου αν και μόλις 23 ετών, έχει ήδη δυο κόρες ενώ την πρώτη την απέκτησε σε ηλικία 16 ετών. Η Ειρήνη Καραγέωργη μεταξύ άλλων μίλησε για τη στιγμή που κατάλαβε ότι περίμενε το πρώτο της παιδί αλλά και τη στήριξη που είχε από την οικογένεια της δηλώνοντας: 

 Από την αρχή που νόμιζα ότι ίσως είμαι έγκυος και έλεγα τι θα κάνω με το παιδί, κάτι μέσα μου μου έλεγε ότι θα το κρατήσω το παιδί… Και έτσι και έγινε. Όταν είδα τις δύο γραμμούλες (στο τεστ εγκυμοσύνης), λέω δεν υπάρχει περίπτωση. Αυτό το πλασματάκι είναι μια ζωούλα και δεν φταίει σε τίποτα και πρέπει να το φέρουμε στον κόσμο. Δεν ήταν καθόλου εύκολο, είχα παράλληλα το σχολείο και τα μαθήματα. Έπρεπε να αποφασίσω τι θα κάνω με τη ζωή μου. Είχε πολλά σκαμπανεβάσματα… Η μητέρα μου ήταν δίπλα μου από την πρώτη στιγμή μέχρι σήμερα. Με μια μεγάλη αγκαλιά… Ήταν εδώ για εμένα. Είχα μεγάλη στήριξη από την οικογένειά μου.

Εκείνη η περίοδος ίσως ήταν και από τις πιο δύσκολες που προσπαθούσα και εγώ να αφομοιώσω ότι υπάρχει περίπτωση να μεγαλώσω μόνη μου το παιδί. Μετά όταν γέννησα θυμάμαι να κλαίω πάρα πολλές φορές πάνω από την κούνια. Νόμιζα ότι έπρεπε να είμαι και μαμά και μπαμπάς… Προσπαθούσα να καλύψω ένα κενό και έκανα περισσότερα πράγματα απ’ όσα έπρεπε και τελικά μου γύρισαν λίγο μπούμερανγκ.

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Το δεύτερο παιδί και ο λόγος που παντρεύτηκε νωρίτερα

Η ηθοποιός μιλά για το ενδεχόμενο να γίνει δεύτερη φορά μανούλα
22/09/2019 - 09:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάθριν Κέλι Λανγκ:Θέλω να έρθω στην Κύπρο και να συνεργαστώ ξανά με τον Γεωργίου

Ζωντανά από την Κέρκυρα η "Μπρουκ" μαζί με τον Ανδρέα Γεωργίου
17/10/2019 - 17:08

Το πρώτο γύρισμα της Κάθριν Κέλι Λανγκ στην Κέρκυρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όσα έγιναν στα παρακήνια από τα γυρίσματα για τις "8 Λέξεις"
17/10/2019 - 08:53

Η απίστευτη ατάκα της Πανίτσας στην... Κάθριν Κέλι Λανγκ! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Έι ρα ήπιες τρεις καφέδες που το πρωί. Εννά πελλάνεις"
16/10/2019 - 16:59

Με χορούς και τραγούδια υποδέχτηκαν την Κάθριν Κέλι Λανγκ στην Κέρκυρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμη να ξεκίνησει τα γυρίσματα για τις "8 Λέξεις" η διάσημη ηθοποιός
14/10/2019 - 11:32

Κάθριν Κέλι Λανγκ:Το μήνυμα από τον Ανδρέα Γεωργίου και η συνεργασία τους!(ΦΩΤΟ)

Όσα έγιναν στη Συνέντευξη Τύπου με την θρυλική "Μπρουκ" από την Τόλμη και Γοητεία
12/10/2019 - 20:35

Η Κάθριν Κέλι Λανγκ έφτασε στην Ελλάδα για τις "8 Λέξεις" (ΦΩΤΟ)

Η θρυλική Μπρουκ από την Τόλμη και Γοητεία "εισβάλλει" στην αγαπημένη σειρά
11/10/2019 - 12:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρήκαν τον 31χρονο που είχε δηλωθεί ως ελλείπον μετά από πληροφορία πολίτη

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση του άνδρα που απουσίαζε από το σπίτι του εδώ και μέρες

Καταγγέλλει παρανομίες και αδιαφορία ο θείος του άτυχου Στυλιανού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύο αδέλφια του εξακολουθούν να παραμένουν στην παιδική στέγη εδώ και 40 ημέρες

Στο μικροσκόπιο του ΟΑΥ εξήντα γιατροί για κατάχρηση του συστήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής του Οργανισμού προειδοποιεί πως οι έλεγχοι θα συνεχιστούν
Ελλάδα

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη

Αντιεξουσιαστές "μπούκαραν" στο τουρκικό προξενείο στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εισέβαλαν στο προαύλιο εις ένδειξη διαμαρτυρίας για την εισβολή στη Συρία

Τσίπρας σε Γιούνκερ: Να εφαρμοστούν οι κυρώσεις κατά της Τουρκίας για ΑΟΖ

Έθεσε και το θέμα των ενταξιακών διαπραγματεύσεων της Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Ικανοποιημένοι από τη συμφωνία ΗΠΑ - Άγκυρας οι Κούρδοι της Συρίας

Ο υψηλόβαθμος αξιωματούχος Αλντάρ Καλίλ να χαιρετίζει τη συμφωνία

Τραμπ για Ερντογάν: "Είναι φοβερός ηγέτης, σκληρός άνδρας και έκανε το σωστό"

Αποτέλεσμα της "σκληρής αγάπης" η συμφωνία για Συρία λέει ο Αμερικανός Πρόεδρος

Βαρύς ο απολογισμός των νεκρών στη βόρεια Συρία

Από τις μάχες έχουν χάσει τη ζωή τους 72 άμαχοι, σύμφωνα με το Παρατηρητήριο

tv news

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/10/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ