Ψυχαγωγία

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Αυτή είναι η ημερομηνία του γάμου τους!

Την καλύτερη περίοδο της σχέσης τους διανύουν η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου. 

Το ζευγάρι σε περίπου τρεις μήνες θα υποδεχτεί στον κόσμο το πρώτο του παιδάκι και αυτή την περίοδο βρίσκονται σε προετοιμασίες για τον πολιτικό τους γάμο. Η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου αποφάσισαν να πραγματοποιήσουν πρώτα τον πολιτικό γάμο και μετά τον ερχομό του παιδιού τους να ανέβουν και τα σκαλιά της εκκλησίας. 

Όπως αναφέρει το gossip-tv.gr, o πολιτικός γάμος του ζευγαριού θα γίνει στις 3 Ιουνίου στο Πολιτιστικό κέντρο Μοσχάτου.

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Αγαπητού: Το μπότοξ και η πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο σημείο στο πρόσωπο της θέλει να αλλάξει η παρουσιάστρια
25/05/2019 - 14:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Χατζίδου κάνει "Loquita Challenge"...λίγο πριν γεννήσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης λικνίζεται στους ρυθμούς της Φουρέιρα
05/08/2019 - 10:59

Ελένη Χατζίδου:Η ατάκα που είπε στη μητέρα της όταν είδε πρώτη φορα τον Ετεοκλή!

Όσα αποκάλυψε η τραγουδίστρια για την πρώτη φορά που συνάντησε τον σύντροφο της
20/06/2019 - 09:22

Η Ελένη Χατζίδου... το έριξε στο χορό παρέα με τον Ετεοκλή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της ξεσάλωσε στον χορό αγκαλιά με τον σύντροφο της
18/06/2019 - 15:58

Παντρεύτηκαν η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου!(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τον πολιτικό γάμο τους και την μπομπονιέρα τους
04/06/2019 - 08:58

Ελένη Χατζίδου: Τα προβλήματα τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης και τα... κιλά!

Η αποκάλυψη για το όνομα που θα δώσουν στην κόρη τους
30/05/2019 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού

Μέχρι την οικία του 44χρονου που χάθηκε στη θάλασσα οι έρευνες των Αρχών (ΦΩΤΟ)

"Χτενίζουν" θάλασσα και στεριά για να εντοπίσουν τα ίχνη του αγνοούμενου άνδρα

Φέρνουν το φάρμακο για τον μικρό Αντώνη στην Κύπρο από το εξωτερικό (ΦΩΤΟ)

Χαρά εκφράζει ο ΠτΔ για την κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού από το κράτος
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ