Ψυχαγωγία

Ελεονώρα Μελέτη: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Ξανά κοκκινομάλλα έγινε η Ελεονώρα Μελέτη μετά από σχεδόν οχτώ χρόνια!

Η παρουσιάστρια όπως ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους, το πρωί της Τετάρτης ξύπνησε με διάθεση για αλλαγές και έτσι επισκέφτηκε τον κομμωτή και καλό της φίλο, Πάνο Καλλίτση. Αφέθηκε στα "μαγικά" του χέρια και εκείνος με τη σειρά του, αποφάσισε να της κάνει την τάση που κυριαρχεί τα τελευταία χρόνια και έτσι έγινε ginger girl. H Ελεονώρα Μελέτη δημοσίευσε φωτογραφία με το νέο της look στο Instagram και έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας:

"Σήμερα ξύπνησα κ η διάθεση μου ήταν στο κοκκινο!!! Να σε αυτόν τον ginger τόνο... πήγα στον @panoskallitsis κ του λέω: «νιώθω πως έχει εγκλωβιστεί μέσα μου η Τζεσικα Ράμπιτ. Απελευθέρωσε την σε παρακαλώ». Κ να τι μου έκανε!!! Νομίζω το αγαπώ πριν καν το δω στεγνό..."

Μάλιστα πριν σχεδόν 8 χρόνια, η παρουσιάστρια είχε τολμήσει ξανά από ξανθιά να γίνει κοκκινομάλλα. 

s

 

Επόμενο άρθρο

Απαγορευμένο ειδύλλιο στη showbiz:Δεσμευμένη τραγουδίστρια με γνωστό παρουσιαστή

Όλες οι λεπτομέρειες και τα "καυτά" μηνύματα που αποκάλυψε ο Γιώργος Λιάγκας
17/10/2019 - 12:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αλλαγή από την ΚΟΠ για όσους απέκτησαν Κυπριακή υπηκοότητα

Σημαντική αλλαγή για όλες τις ομάδες από τη νέα ποδοσφαιρική περίοδο
01/11/2019 - 08:58

Αγνώριστη η Αντέλ: Η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση της (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη και πιο αδύνατη από ποτέ, έκλεψε τις εντυπώσεις σε δημόσια εμφάνιση της
26/10/2019 - 09:11

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου άλλαξε ξανά... τα μαλλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή αλλαγή και η φωτογραφία που δημοσίευσε
13/10/2019 - 16:33

Hλιάνα Παπαγεωργίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στα μαλλιά της(ΦΩΤΟ)

Η αλλαγή στο hair look της και οι ξανθιές λεπτομέρειες
07/10/2019 - 09:57

Eλεονώρα Μελέτη: Φωτογραφίζει τη κόρη της να φορά τις... γόβες της(ΦΩΤΟ)

Δεν είναι ούτε δυο ετών και όμως βιάζεται να μεγαλώσει
07/10/2019 - 09:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Η Βία κατά των Γυναικών δεν είναι αστείο"

Μαζεύονται έξω από το Αρχηγείο της Αστυνομίας και απαιτούν προστασία των θυμάτων

Πλήρωσε 1550 ευρώ σε...ισπανικό λογαριασμό για διαμέρισμα στη Λεμεσό

Νέα απάτη στο όνομα της AirBNB, ανεβάζει σε 10 τον αριθμό των υποθέσεων

Ελεύθεροι οι δυο από τους 6 για την απόπειρα φόνου στην Έγκωμη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενώνουν τα κομμάτια οι ανακριτές, ενώ οι αρχές συνεχίζουν το "σαφάρι" σε νυχτερινά κέντρα
Ελλάδα

Ελλάδα: άντρας συνδεόμενος με τον ISIS στη «νεκρή ζώνη» στις Καστανιές

Μετά από απέλασή του από την Τουρκία η Ελλάδα αρνείται να τον δεχτεί

Αθήνα: Επεισόδια και αντιδράσεις έξω από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο

Προσαγωγές, συλλήψεις και κλειστοί δρόμοι για την απόφαση «σφράγισης» της σχολής

Κρήτη: κακοκαιρία πλήττει τα Χανιά με πλημμύρες και εγκλωβισμένους κατοίκους

Δεκάδες οι κλήσεις στην πυροσβεστική και αποκλεισμένοι τρεις οικισμοί λόγω κακοκαιρίας
Διεθνή

Αστυνομικός σκότωσε τον επικεφαλής του μετά από πάλη σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Τον βρήκαν νεκρό κατά τη διάρκεια μιας εκστρατείας αστυνομικής εκπαίδευσης

Δύο κανναβινοειδή στο σύστημα υγείας της Βρετανίας

Τα δύο φάρμακα χρησιμοποιούνται για τη θεραπεία της επιληψίας και της πολλαπλής σκλήρυνσης

Με επτά θέματα στις αποσκευές του πάει ο Ερντογάν στην Ουάσιγκτον

Τι αναμένεται να συζητήσει με τον Ντόναλτ Τραμπ

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 12/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ