Ψυχαγωγία

Έξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Σε σχόλιο που αποδοκιμάστηκε από πλειάδα ανθρώπων σε όλα τα social media προχώρησε ο γνωστός τραγουδιστής Τριαντάφυλλος, για τη συνάδελφο του και πρώην καλή του φίλη, Νατάσσα Θεοδωρίδου.

Η ίδια βρέθηκε καλεσμένη σε τηλεοπτική εκπομπή, με τον τραγουδιστή να ειρωνεύεται τη φυσική της ομορφιά με ένα story, το οποίο αφαίρεσε λίγα λεπτά μετά. Συγκεκριμένα ανέφερε

Αψεγάδιαστη Νατάσσα, ούτε μια ρυτίδα...

Mπράβο της...φυσικό το κορίτσι μας!!!

l;,.

Η Φαίη Σκορδά αντέδρασε έντονα για την εν λόγω κίνηση και έβαλε εμπάργκο στον τραγουδιστή για την εκπομπή της αναφέροντας

Μου στείλανε ένα Instastory, το οποίο δεν θα το παίξουμε… όσοι το είδανε το είδανε! Ήταν από τον Τριαντάφυλλο…  Και κάτι έγραψε… Το θεωρώ αγενές απρεπές και άνανδρο…. Το έχω πει για ελάχιστα άτομα, αλλά σε αυτή την εκπομπή δεν θέλω να ξανά ακούσω το όνομα Τριαντάφυλλος, να το γράψει αυτό ένας άνδρας για μία γυναίκα μετά από όλα αυτά που έχουν γίνει… Καθόλου ωραίο άκομψο πολύ”!

Επόμενο άρθρο

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Σε ρόλο έκπληξη ο γνωστός stand up comedian - Όλες οι λεπτομέρειες
25/06/2019 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Αποκαλύπτει τη νέα τάση στα παπούτσια που πρέπει να ακολουθήσεις

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "μυστικό" στην εμφάνισή της
26/01/2020 - 12:51

Γιώργος Λιάγκας και Φαίη Σκορδά: Μαζί για...χάρη των παιδιών τους (ΦΩΤΟ)

Οι κοινές φωτογραφίες από τις διακοπές τους και όλο το φωτορεπορτάζ
18/01/2020 - 11:22

Κάιλι και Κένταλ Τζένερ "αποθέωσαν" την...Σκορδά στο Instagram τους(ΦΩΤΟ)

Ανάρτησαν φωτογραφία με την ξανθιά παρουσιάστρια και εξέφρασαν την αγάπη τους
18/01/2020 - 10:11

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

Φαίη Σκορδά: Mας "έβαλε" στο παιδικό δωμάτιο των γιων της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον προσωπικό χώρο του Γιάννη και Δημήτρη Λιάγκα
24/12/2019 - 13:23

Η Φαίη Σκορδά μιλάει για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της!

Τα ανοιχτά ενδεχόμενα και η ευχή που δεν περιμέναμε για το νέο έτος
09/12/2019 - 09:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στους δρόμους βγήκαν οι κάτοικοι της Παρεκκλησιάς για τα λατομεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάγιο αίτημά τους και η αναβάθμιση του οδικού δικτύου της περιοχής

Μάστιγα πλέον οι ληστείες αρτοποιείων και περιπτέρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε απόγνωση οι καταστηματάρχες προσπαθούν να προστατεύσουν τις περιουσίες τους

Χτύπησε πεζό και εξαφανίστηκε στην Ξυλοφάγου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισχυρίστηκε ότι φοβήθηκε για τη ζωή του και άφησε τον 19χρονο αιμόφυρτο
Ελλάδα

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ σημειώθηκε νότια της Ρόδου

Η σεισμική δόνηση είχε επίκεντρο 85χλμ νοτιοανατολικά της Καρπάθου

«Έπεσαν» Instagram, Messenger και Facebook

Προβλήματα αναφέρουν οι χρήστες των μέσων και στην Ελλάδα

Κοροναϊός, κορονοϊός ή κορωνoϊός: Ποια είναι η ορθογραφία του νέου ιού;

Ο Γεώργιος Μπαμπινιώτης εξηγεί τη γλωσσική διαμάχη αναφορικά με την ονομασία
Διεθνή

Συγκλονίζει βίντεο της μοιραίας πτήσης του Κόμπι Μπράιαντ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Αρχές διερευνούν τα αίτια του δυστυχήματος που βύθισε στην θλίψη το παγκόσμιο

Θύελλα αντιδράσεων προκάλεσε το «Σχέδιο του Αιώνα» για τη Μέση Ανατολή

Τι προβλέπει το ειρηνευτικό σχέδιο του Ντόναλντ Τραμπ - Οι πρώτες αντιδράσεις

Ισχυρή σεισμική δόνηση 5 Ρίχτερ στην Αλβανία

«Ξύπνησαν» οι μνήμες του φονικού σεισμού των 6,4 Ρίχτερ

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 29/01/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ