Ψυχαγωγία

Έξαλλη η Σκορδά με το άκομψο σχόλιο του Τριαντάφυλλου στην Θεοδωρίδου(ΦΩΤΟ)

Σε σχόλιο που αποδοκιμάστηκε από πλειάδα ανθρώπων σε όλα τα social media προχώρησε ο γνωστός τραγουδιστής Τριαντάφυλλος, για τη συνάδελφο του και πρώην καλή του φίλη, Νατάσσα Θεοδωρίδου.

Η ίδια βρέθηκε καλεσμένη σε τηλεοπτική εκπομπή, με τον τραγουδιστή να ειρωνεύεται τη φυσική της ομορφιά με ένα story, το οποίο αφαίρεσε λίγα λεπτά μετά. Συγκεκριμένα ανέφερε

Αψεγάδιαστη Νατάσσα, ούτε μια ρυτίδα...

Mπράβο της...φυσικό το κορίτσι μας!!!

l;,.

Η Φαίη Σκορδά αντέδρασε έντονα για την εν λόγω κίνηση και έβαλε εμπάργκο στον τραγουδιστή για την εκπομπή της αναφέροντας

Μου στείλανε ένα Instastory, το οποίο δεν θα το παίξουμε… όσοι το είδανε το είδανε! Ήταν από τον Τριαντάφυλλο…  Και κάτι έγραψε… Το θεωρώ αγενές απρεπές και άνανδρο…. Το έχω πει για ελάχιστα άτομα, αλλά σε αυτή την εκπομπή δεν θέλω να ξανά ακούσω το όνομα Τριαντάφυλλος, να το γράψει αυτό ένας άνδρας για μία γυναίκα μετά από όλα αυτά που έχουν γίνει… Καθόλου ωραίο άκομψο πολύ”!

Επόμενο άρθρο

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Σε ρόλο έκπληξη ο γνωστός stand up comedian - Όλες οι λεπτομέρειες
25/06/2019 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Λιάγκας: Η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή μετά τον χωρισμό του

Η αναφορά στην προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο από την Φαίη Σκορδά
30/10/2019 - 14:12

Ο Τριαντάφυλλος ξεσπά για την Σκορδά και αφήνει...ερωτηματικά για Θεοδωρίδου!

Η κόντρα τους συνεχίζεται από την εκπομπή της...Καινούργιου
28/10/2019 - 13:37

Η Φαίη Σκορδά μας συστήνει τον...sexy ανιψιό της(ΦΩΤΟ)

«Πώς περνούν τα χρόνια, έγινε παλικάρι...»
28/10/2019 - 11:58

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Η σχέση με την... Σκορδά και η απίστευτη απάντηση του!

Η ερώτηση που δέχτηκε και η ατάκα για την παρουσιάστρια: "Δεν είναι καν του γούστου μου"
18/10/2019 - 12:07

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

Οι αποκαλύψεις του παρουσιαστή και η ερώτηση για τη Σκορδά και την πρώην του
10/10/2019 - 11:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μπήκε στο σπίτι του ενώ κοιμόταν, άρπαξε το πορτοφόλι του και εξαφανίστηκε

65χρονος στην Αραδίππου κατήγγειλε κλοπή χρηματικού ποσού ύψους 3.300 ευρώ

Προσπάθησε να σκαρφαλώσει στον πρώτο όροφο πολυκατοικίας και έπεσε στο κενό

Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται 47χρονος στο Γενικό Νοσοκομείο Λάρνακας

Πτώση θερμοκρασίας και βροχές στο "μενού'' του καιρού

Τι προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία για τα επόμενα 24ωρα
Ελλάδα

Ηλικιωμένος βρήκε φρικτό θάνατο όταν το σπίτι του τυλίχθηκε στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Η φωτιά που ξέσπασε τα ξημερώματα σε οικία στη Μυτιλήνη κατέληξε σε τραγωδία

Αυτός είναι ο νέος Υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας

Αναλαμβάνει τη θέση μετά την παραίτηση του Αντώνη Διαματάρη

Στο «χορό» των Ρίχτερ η Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Καταγράφηκε νέα σεισμική δόνηση μεγέθους 4,5 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ
Διεθνή

Έτοιμη η έκθεση 55 σελίδων για τη συνταγματική βάση της παραπομπής Τραμπ

"Κυνήγι μαγισσών" χαρακτήρισε τη διαδικασία ο Ρεπουμπλικανός Πρόεδρος

Β.Κορέα: "Πολύ σημαντική δοκιμή" διεξήχθη με επιτυχία στη βάση Σόχε

Δεν έγινε καμία απολύτως διευκρίνιση για το τι δοκιμάστηκε

Εκτοξεύθηκαν τρεις ρουκέτες από τη Λωρίδα της Γάζας εναντίον του νότιου Ισραήλ

Οι δύο αναχαιτίστηκαν από το σύστημα αντιπυραυλικής άμυνας "Σιδηρούς Θόλος"

tv news

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ