Ψυχαγωγία

Έξω φρενών η σύζυγος του Υπουργού Γεωργίας με τον Τάσο Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σύζυγος του Υπουργού Γεωργίας, Μαρίνα Μιχαηλίδου Καδή, με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, εκφράστηκε δημόσια για ένα περιστατικό που πραγματοποιήθηκε στην εκπομπή «Ο πιο αδύναμος Κρίκος». Συγκεκριμένα, ενοχλήθηκε με κάτι που ειπώθηκε από τον Τάσο Τρύφωνος στο ειδικό επεισόδιο, όπου οι παίκτες ήταν παιδιά. 

Δείτε τη σχετική ανάρτηση: 

 

Η ομάδα του «Με αγάπη Χριστιάνα» προσπάθησε να επικοινωνήσει με την κυρία Μιχαηλίδου ωστόσο η ίδια δεν θέλησε να κάνει κάποιο επιπρόσθετο σχόλιο. 

Δείτε το απόσπασμα από την εκπομπή:

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανατροπή! Και άλλος σχολιαστής στην Eurovision εκτός από την Ευριδίκη;(ΦΩΤΟ)

Ποιος γνωστός παρουσιαστής θα σχολιάσει τα τεκταινόμενα του μουσικού διαγωνισμού;
11/03/2019 - 12:39

Τάσος Τρύφωνος: Απαντά αν θα τον ενδιέφερε να ασχοληθεί με την πολιτική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το δώρο που έδωσε στη Χριστιάνα για τη Μελίνα και όσα αποκάλυψε…
05/03/2019 - 17:56

Η Λήδα Κουρσουμπά εξέδωσε ανακοίνωση για τον Τρύφωνος και ξεκαθαρίζει...(ΦΩΤΟ)

Η Επίτροπος Προστασίας των Δικαιωμάτων του Παιδιού παρενέβη!
11/01/2019 - 18:09

Και ο Σταύρος Μαλάς εναντίον... Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δόθηκε η σκυτάλη στην έντονη αρνητική κριτική κατά του δημοσιογράφου
08/01/2019 - 17:58

Τάσος Τρύφωνος: "Έχω απατήσει και με έχουν απατήσει - Η μονογαμία είναι ουτοπία"

"Δεν είμαι άνθρωπος της οικογένειας... Έχω πέσει δυο φορές στα πατώματα"
10/12/2018 - 11:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ