Ψυχαγωγία

Φαίη Σκορδά: "Δεν είμαι στα πολύ καλά μου αυτές τις ημέρες"

FAY

Πολλά γράφονται και ακούγονται τις τελευταίες εβδομάδες σχετικά με το τι θα κάνει τηλεοπτικά τη νέα σεζόν η Φαίη Σκορδά. Θα εγκαταλείψει τον ΑΝΤ1 μετά από εννέα χρόνια συνεχούς παρουσίας, θα μετακινηθεί στο Star, ή θα μετακομίσει στο Φάληρο, στον ΣΚΑΪ, για να αναλάβει την πρωινή ζώνη του 9-12;

Η παρουσιάστρια τηρεί σιγήν ιχθύος και τα σχέδιά της θα αποκαλυφθούν μετά τις 8 Ιουλίου, όπου το Πρωινό θα ρίξει αυλαία.

Το μεσημέρι της Δευτέρας 4/7, η Φαίη Σκορδά βρέθηκε μαζί με τους συνεργάτες της στην κουζίνα, δοκιμάζοντας τη συνταγή με ζυμαρικά που ετοίμασε ο Δημήτρης Σκαρμούτσος. Η παρουσιάστρια αναρωτήθηκε αν ο γνωστός σεφ έβαλε κάτι πικάντικο μέσα, με τον Δημήτρη Σκαρμούτσο να το αρνείται.

Και τότε ήρθε η απάντηση για την… τρέχουσα ψυχολογική της κατάσταση σχετικά με όσα διαβάζει για τα επαγγελματικά της.

«Καλά εγώ δεν είμαι και στα πολύ καλά μου αυτές τις ημέρες. Βλέπω sites, βλέπω αυτά και λέω “ρε παιδιά…”, δεν ξέρω κι εγώ που είμαι και τι κάνω» ανέφερε η Φαίη Σκορδά, με τον Δημήτρη Σκαρμούτσο να της λέει πως κανονικά θα έπρεπε να έχει τρελαθεί.

«Κάθομαι έτσι, κοιτάζω το ταβάνι και λέω τι γίνεται; Δεν ήθελα να σχολιάσεις… Το βρίσκετε πικάντικο;» συνέχισε η Φαίη Σκορδά.

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Φαίη Σκορδά ζητά να κλείσουν τα social media της Λατινοπούλου

Το βίντεο-απάντηση που κοινοποίησε η Αφροδίτη Λατινοπούλου
29/06/2022 - 11:12

Φαίη Σκορδά: Ντύθηκε για τις Απόκριες με τους γιους της

Δείτε τις εντυπωσιακές στολές τους
21/02/2022 - 08:24

Η Φαίη Σκορδά ντύνεται… νυφούλα – Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Φόρεσε και πάλι νυφικό και το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό
06/02/2022 - 21:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο στη Λεμεσό για υπόθεση κατοχής παιδικής πορνογραφίας

Προηγήθηκε λήψη πληροφορίας στον Κλάδο Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος μέσω της EUROPOL

«Καμπάνα» σε 19χρονο για κατοχή αδασμολόγητου καπνού ναργιλέ

Οι Αρχές εντόπισαν τον καπνό μετά από έλεγχο στο όχημά του, επιβλήθηκε εξώδικο 1,200 ευρώ

Διευκρινίσεις ΟΚΥπΥ σε σχέση με τις αιτήσεις για θέσεις Νοσηλευτικών Λειτουργών

Δείτε ποιοι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να επαναλάβουν τη διαδικασία υποβολής αίτησης
Ελλάδα

Ανδρουλάκης: Να ανακοινωθεί άμεσα ο λόγος παρακολούθησής μου από την ΕΥΠ

Κλιμακώνεται η πολιτική αντιπαράθεση με φόντο την υπόθεση των παρακολουθήσεων στην Ελλάδα

ΦΩΤΟ: Συναγερμός στην Ελλάδα λόγω πυρκαγιάς στο Λογγίτσι Φθιώτιδας

Στη «μάχη» για την κατάσβεση της πυρκαγιάς 31 πυροσβέστες και πέντε αεροσκάφη

Μητσοτάκης για υπόθεση Ανδρουλάκη: "Ήταν λάθος, δεν το γνώριζα"

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός κατέθεσε τέσσερα πεδία αλλαγών στην ΕΥΠ που προτείνει η κυβέρνηση
Διεθνή

ΗΠΑ σε Ρωσία: Να παύσει η στρατιωτική δραστηριότητα σε πυρηνικές εγκαταστάσεις

Οι πρόσφατες μάχες στη Ζαπορίζια εγείρουν φόβους για πυρηνικό ατύχημα

Η Κίνα πραγματοποίησε νέες στρατιωτικές ασκήσεις γύρω από την Ταϊβάν

Οργισμένο το Πεκίνο μετά την επίσκεψη Πελόζι στην Ταϊβάν

Η Πολωνία έδωσε καθεστώς προστασίας στους περισσότερους Ουκρανούς πρόσφυγες

Τι καταδεικνύουν τα στοιχεία της Eurostat για τον Ιούνιο

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 08/08/2022 - 20:00ALPHA NEWS