Ψυχαγωγία

Φήμες τέλος! Αυτός είναι ο νέος σύντροφος της Δανάης Παππά και είναι..κούκλος!

Φήμες τέλος!

Αυτός είναι ο νέος σύντροφος της Δανάης Παππά και δεν είναι ο Στέφανος Μιχαήλ. Η ηθοποιός του "Τατουάζ",  είναι ερωτευμένη και ζευγάρι με τον επιχειρηματία Λάμπρο Λάζαρη.

Ο φωτογραφικός φακός τους απαθανάτισε σε κοινή τους έξοδο και μέσα από την εκπομπή του Alpha "Happy Day" είδαμε τον άντρα που της έκλεψε την καρδιά.

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες 

λκμ

λκμ

Επόμενο άρθρο

Στέλιος Μάινας:"Στην καριέρα μου θυσίασα τα...χρήματα-Δεν με αγγίζει η επιτυχία"

Όσα όσα αποκάλυψε ο γνωστός ηθοποιός και η παράσταση το "Δείπνο" που πρωταγωνιστεί
23/05/2019 - 16:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά: Οι δηλώσεις για την προσωπική της ζωή και την κριτική που δέχτηκε

Οι φήμες την θέλουν ερωτευμένη με γοητευτικό επιχειρηματία
19/06/2019 - 10:36

Δανάη Παππά: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με το νέο της σύντροφο! (ΦΩΤΟ)

Η βραδινή έξοδος και τα στιγμιότυπα που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός
04/06/2019 - 10:12

Δανάη Παππά: Αυτός είναι ο σύντροφος της! (ΦΩΤΟ)

Και δεν πρόκειται για τον Στέφανο Μιχαήλ....
20/04/2019 - 15:10

Δανάη Παππά: Όσα αποκάλυψε για το τέλος του "Τατουάζ"!

Όσα δήλωσε η νεαρή ηθοποιός για τα συναίσθηματα της και τις εξελίξεις της σειράς
20/04/2019 - 11:08

Δανάη Παππά: Αποκάλυψε ποιον πασίγνωστο ηθοποιό θέλει να...θωπεύσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την να μιλάει κυπριακά και να "ξεκαθαρίζει" για την προσωπική της ζωή
04/04/2019 - 17:48

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Οι πρώτες δηλώσεις για τον νέο της σύντροφο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια για τα τρυφερά τετ α τετ με τον επιχειρηματία, Φίλιππο Βαρβέρη
19/03/2019 - 12:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η παγκόσμια πρωτοτυπία του Νίκου Μεταξά (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι κάνει τρομερή εντύπωση σε εμπειρογνώμονες και τι θα ήθελαν να τον ρωτήσουν

Εισφορές εις μνήμη του Δημήτρη Χριστόφια

Το ΑΚΕΛ ανακοινώνει τους τραπεζικούς λογαριασμούς των δυο ταμείων

Άλλος ένας οδηγός βρέθηκε θετικός σε νάρκοτεστ

Διαπιστώθηκε ότι ο 30χρονος διαμένει παράνομα στο έδαφος της ΚΔ
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

Περιορίζονται οι πιθανότητες ο Βέμπερ να εκλεγεί νέος Πρόεδρος της Κομισιόν

Ζυμώσεις σε όλα τα επίπεδα για τον επόμενο Πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ