Ψυχαγωγία

Γιώργος Αγγελόπουλος: «Η ζωή μου μετά το Survivor ήταν μια επικίνδυνη συνθήκη»

Η κάμερα της εκπομπής «Ελένη» της Ελένης Μενεγάκη βρέθηκε στην Σκιάθο και έκανε μια κουβέντα με τον Γιώργο Αγγελόπουλο, ο οποίος ανέλαβε τον ρόλο ξεναγού. Ο Ντάνος μίλησε για τα παιδικά του χρόνια στο νησί αλλά φυσικά και για την τεράστια προβολή που πήρε η ζωή του μετά τη νίκη στο Survivor του 2017.

Για τον τόπο καταγωγής του,την Σκιάθο είπε ότι «Στις παραλίες Κουκουναριές έχω εργαστεί από μικρό παιδί. Εδώ ενηλικιώθηκα». Παράλληλα, θεωρεί ότι είναι ευλογία για κάθε παιδί να μεγαλώνει στην επαρχία και δηλώνει «Εμείς τότε δεν είχαμε τα social media που πλέον έχουν γίνει ένα “μεγάλο κρυφτό”».

Για το κεφάλαιο Survivor και πόσο του άλλαξε την ζωή, αποκαλύπτει ότι ήταν μια πολύ καινούργια αλλά και επικίνδυνη συνθήκη καθώς όπως λέει «Μου προτάθηκαν πράγματα που δεν θα έκανα ποτέ. Μιλούσαν για εμένα άνθρωποι που δεν έχουν ιδέα ποιος είμαι». Ο ίδιος εξηγεί ότι η τελευταία πενταετία δεν ήταν εύκολη, καθώς βρισκόταν σε μια αναζήτηση εαυτού και «Έπρεπε να δω τι μου ταιριάζει κι ακόμη υπάρχει μια αναζήτηση μέσα μου. Μου άρεσε πάρα πολύ που ασχολήθηκα με την υποκριτική».

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Ο Γιώργος Αγγελόπουλος θα πρωταγωνιστήσει σε ξένη σειρά

Έτοιμος για διεθνή καριέρα ο Γιώργος Αγγελόπουλος
27/09/2021 - 14:33

O Γιώργος Αγγελόπουλος μας “συστήνει” τον μικρότερο και σέξυ αδερφό του (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια του – Η εξαιρετική ομοιότητα και η ανάρτηση μέσω Instagram
11/02/2021 - 10:00

O Γιώργος Αγγελόπουλος έκανε τεστ για τον κορωνοϊό και ιδού το αποτέλεσμα (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση με το rapid-test και η ανακοίνωση του αποτελέσματος
29/11/2020 - 09:58

Γ. Αγγελόπουλος: Η Θεία Κοινωνία και η "πληρωμένη απάντηση" στην Χρηστίδου (VID)

Η διαφωνία, τα λεγόμενα και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε
16/11/2020 - 09:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την Τρίτη η νεκροτομή στη σορό της άτυχης τρίχρονης που πνίγηκε σε πισίνα

Διερευνώνται οι συνθήκες της ανείπωτης τραγωδίας που σημειώθηκε το απόγευμα της Κυριακής

Χειροπέδες σε δυο στη Λάρνακα για κάνναβη, χρήματα και όπλα…

Συνελήφθη οδηγός ταξί με ναρκωτικά και… άγριες διαθέσεις
Ελλάδα

Άρτα: Στα χέρια των Αρχών 29χρονος που σκότωσε τον πεθερό του

Πήρε προθεσμία μέχρι την Τετάρτη για να παρουσιαστεί στον ανακριτή ο κατηγορούμενος

Τραγωδία στην Ελλάδα: Νεκρή 8χρονη από θερμοπληξία, την ξέχασαν στο αυτοκίνητο

Συνελήφθησαν και οδηγήθηκαν στον εισαγγελέα οι γονείς της

Κρυονέρι: 73χρονος αντί αγριογούρουνο πυροβόλησε τη γειτόνισσα

Εντόπισε αγριογούρουνο κοντά στο σπίτι του, πήρε το όπλο του και άρχισε να πυροβολεί
Διεθνή

Ενεργειακός... Αρμαγεδων: Διέξοδο στο αδιέξοδο αναζητεί η Ευρώπη

Δυσοίωνες προβλέψεις για τη Γερμανία, 337.000 άνεργοι λόγω αυξήσεων στην ενέργεια

Άνδρας έπεσε με το αυτοκίνητο του σε οδόφραγμα στο Καπιτώλιο και πυροβολούσε

Πυροβόλησε στον αέρα, πριν στρέψει το όπλο στον εαυτό του και τραυματιστεί θανάσιμα

Η Γερμανία ζητά εξαίρεση από την Κομισιόν για τον ΦΠΑ στο φυσικό αέριο

Λίγο πιο πάνω από το 75% του στόχου αποθήκευσης οι ποσότητες φυσικού αερίου στη χώρα

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 14/08/2022 - 23:00ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA