Ψυχαγωγία

H Eλένη Φουρέιρα "σπάει τα κοντέρ" - Ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο followers(ΦΩΤΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα εμφανίστηκε χθες στην Eurovision ως θρύλος του διαγωνισμού.

Μια εμφάνιση που εντυπωσίασε και τις χάρισε μέσα σε λίγα λεπτά δεκάδες χιλιάδες followers. 

Η Ελένη Φουρέιρα πλέον γίνεται και θρύλος του Instagram για Ελλάδα και Κύπρο, αφού μαζί με την Ελένη Μενεγάκη, τον Άκη Πετρετζίκη και τον Ανδρέα Γεωργίου μπαίνει στη λίστα των stars που ξεπέρασαν το ένα εκατομμύριο ακόλουθων 

ΚΜ

Οι fans της Eurovision, αποθέωσαν την περσινή μας εκπρόσωπο η οποία ανέβηκε στη σκηνή και τραγούδησε ξανά εν ώρα ψηφοφορίας, με μια ολόσωμη φόρμα με πάνω από 250 χιλιάδες κρυστάλλους.

Ο Måns Zelmerlöw τραγούδησε το "Fuego" της Ελένης Φουρέιρα ενώ η Ελένη παρακολουθούσε. Στη συνέχεια, η Ελένη Φουρέιρα πήρε τη σκυτάλη για να τραγουδήσει το "Singing Lasha Tumbai" της Verka Serduchka, ενώ η Verka παρακολουθούσε.

Δείτε σχετικά αποσπάσματα από την εμφάνισή της.

Επόμενο άρθρο

Δείτε πως ψήφισε η ....Κύπρος! Η βαθμολογία τηλεθεατών και επιτροπής (ΦΩΤΟ)

Συμφωνία στις πρώτες θέσεις...διαφωνία στις μικρότερες - Αναλυτικό γράφημα
19/05/2019 - 11:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Η φωτογραφία που ανάρτησε και εξόργισε τους followers της

Την κατηγορούν για επίδειξη πλούτου και αναισθησία
18/08/2019 - 09:28

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Αντίνοος Αλμπάνης: Η εξέλιξη στην υγεία του και η συγκινητική ανάρτηση (ΦΩΤΟ)

Παραμένει θετικός και αισιόδοξος στη μάχη του με τον καρκίνο
13/08/2019 - 10:16

Αυτοί είναι οι διάσημοι με τους περισσότερους... ψεύτικους followers!

Απίστευτα ποσοστά ψεύτικων λογαριασμών "ακολουθούν" τους διάσημους
13/08/2019 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού

Μέχρι την οικία του 44χρονου που χάθηκε στη θάλασσα οι έρευνες των Αρχών (ΦΩΤΟ)

"Χτενίζουν" θάλασσα και στεριά για να εντοπίσουν τα ίχνη του αγνοούμενου άνδρα

Φέρνουν το φάρμακο για τον μικρό Αντώνη στην Κύπρο από το εξωτερικό (ΦΩΤΟ)

Χαρά εκφράζει ο ΠτΔ για την κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού από το κράτος
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ