Ψυχαγωγία

H μητέρα της Britney Spears ξεσπά: «Έχω δοκιμάσει τα πάντα»

Η μητέρα της Britney Spears μοιράζεται τις σκέψεις της μετά το πρόσφατο ηχητικό κλιπ που δημοσίευσε η τραγουδίστρια, στο οποίο περιγράφονται δύσκολες στιγμές της κηδεμονίας της από τον πατέρα της Jamie, όπου η Britney λέει ότι ένιωθε εγκαταλειμμένη από τη μαμά της, Lynne Spears.

To ηχητικό έρχεται αφού η Britney απέρριψε πολλές προσφορές συνεντεύξεων, συμπεριλαμβανομένης μιας με την Oprah. Τώρα η Lynne απαντά σε όσα αποκάλυψε η Britney, συμπεριλαμβανομένων πολλών καταστάσεων κακοποίησης.

Κατά τη διάρκεια του ηχητικού της, η Britney είπε ότι η μητέρα της θα μπορούσε να είχε πάρει δικηγόρο σε «κυριολεκτικά δύο δευτερόλεπτα» αν είχε αποφασίσει να τη βοηθήσει. Ωστόσο, όταν οι δημοσιογράφοι της τηλεφωνούσαν «εκείνη την ώρα και της έκαναν ερωτήσεις για το τι συνέβαινε, κρυβόταν αθώα στο σπίτι και δεν μιλούσε». «Πάντα ήταν, “δεν ξέρω τι να πω. Απλά δεν θέλω να πω το λάθος. Προσευχόμαστε για αυτήν”», αποκάλυψε η super star. Η Britney εξήγησε επίσης ότι κάποιος τελικά τη βοήθησε με έναν δικηγόρο, «αλλά κάθε φορά που ήρθα σε επαφή με μια εταιρεία, το τηλέφωνό μου έπεφτε σε υποκλοπή και μου έπαιρναν το τηλέφωνό μου».

«Britney, σε όλη σου τη ζωή προσπάθησα να υποστηρίξω τα όνειρα και τις επιθυμίες σου! Έκανα το καλύτερο δυνατό για να σε βοηθήσω να βγεις από τις δυσκολίες! Δεν σου έχω γυρίσει ποτέ και δεν θα σου γυρίσω την πλάτη!», ανέφερε αρχικά η μητέρα της pop star.

«Οι απορρίψεις σου στις κλήσεις μου με κάνουν να νιώθω απελπισία! Έχω δοκιμάσει τα πάντα», κατέληξε η μαμά της Britney Spears. «Σε αγαπώ τόσο πολύ, αλλά αυτή η συνομιλία είναι μόνο για εσένα και για μένα, κατάματα, κατ’ ιδίαν».

Η Lynne είχε καταθέσει στο παρελθόν αίτηση ζητώντας από την Britney να καλύψει 660.000 δολάρια σε νομικές αμοιβές και η τραγουδίστρια είχε πει τότε ότι ήταν αυτή που έδωσε στον πατέρα της την ιδέα για τη συντηρητική της θέση.

Tώρα, η Britney απολαμβάνει μια ακόμα μουσική επιτυχία καθώς η κυκλοφορία του «Hold me closer» με τον Έλτον Τζον την έχει κάνει να κατακτήσει ξανά τα charts σε πάνω από 40 χώρες, συμπεριλαμβανομένης και της Ελλάδας.

Επόμενο άρθρο

Λούης Πατσαλίδης: Αυτή είναι η νέα ενότητα-έκπληξη του ”Louis Night Show”

Τι καινούργιο θα δούμε στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη;
31/08/2022 - 15:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Britney Spears επιτίθεται δημόσια στη μητέρα της

Δεν είναι διατεθειμένη η Britney να αποκαταστήσει τiς σχέση της με την οικογένειά της
07/10/2022 - 08:42

Ασταμάτητος ο πόλεμος της Britney Spears με τον πατέρα των παιδιών της

Η Britney Spears δεν έχει δει τους γιους της εδώ και έξι μήνες
05/09/2022 - 08:18

Britney Spears: Ανακοινώνει επίσημα την επιστροφή της στη μουσική!

H Britney Spears κάνει το comeback που όλοι περιμέναμε
13/08/2022 - 15:15

Britney Spears: Ο πρώην της δημοσίευσε βίντεο που τσακώνεται με τους γιους της

Για ποιο λόγο κοινοποιεί τα συγκεκριμένα βίντεο ο πρώην της, Kevin Federline;
11/08/2022 - 12:46

Britney Spears: Εκθειάζει διάσημο Έλληνα – ”Είναι ο φύλακάς μου''

Η Britney Spears στέλνει μήνυμα αγάπης στον διάσημο Έλληνα φίλο της
08/08/2022 - 13:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτός είναι ο 35χρονος Ανδρέας που ελλείπει από τον χώρο διαμονής του

Επείγουσα έκκληση των Βρετανικών Βάσεων Δεκέλειας για τον εντοπισμό του

Χάθηκαν τα ίχνη 17χρονης, απουσιάζει από το σπίτι της εδώ και πέντε μέρες (ΦΩΤΟ)

Παρακαλείται οποιοσδήποτε γνωρίζει να επικοινωνήσει με το ΤΑΕ Λευκωσίας

Χατζηβασιλείου: Πιθανόν να φέρει τριγμούς η επέκταση θητείας Αρχιπύραρχου

"Συνεπάγεται παραγνώριση των Αν. Αξιωματικών της Υπηρεσίας" αναφέρει ο Σύνδεσμος
Ελλάδα

Αλέξανδρος Γρηγορόπουλος: Ένταση και επεισόδια στα Εξάρχεια, πνίγηκαν στα χημικά

Μετά το τέλος της πορείας, διαδηλωτές άρχισαν να πετάνε μολότοφ κατά των αστυνομικών

Στρεπτόκοκκος: Τα συμπτώματα, η διάγνωση, η θεραπεία

Σε εγρήγορση βρίσκεται ο Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας (ΕΟΔΥ) στην Ελλάδα 

Εισαγγελική παρέμβαση για τη φονική έκρηξη σε σχολείο στις Σέρρες

Ο εισαγγελέας Σερρών ζητά άμεση διερεύνηση ευθυνών για την τραγωδία με τον 11χρονο
Διεθνή

Μπορέλ για Τουρκία: Να ευθυγραμμιστεί με τις κυρώσεις της ΕΕ κατά της Ρωσίας

"Απαράδεκτη η στάση της Τουρκίας να μην επιβάλλει κυρώσεις κατά της Ρωσίας"

Νέες απειλές Πούτιν: Θα υπερασπιστούμε τα συμφέροντά μας με κάθε διαθέσιμο μέσο

Δεσμεύτηκε να αναπληρώσει τις απώλειες και ελλείψεις στρατιωτικού εξοπλισμού στην Ουκρανία

Time: Ανακήρυξαν «Πρόσωπο της Χρονιάς» τον Βολοντίμιρ Ζελένσκι

Ο Ζελένσκι ηγείται της χώρας του στον πόλεμο με τη Ρωσία μετά την εισβολή του Πούτιν

tv news

Η Αθηνά βλέπει μπροστά της τον εισαγγελέα και ξαναζεί τις μαύρες μέρες της δίκης

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις συγκλονιστικές εξελίξεις, και επεισόδια!
Alpha TV Κύπρου

O Παύλος διψασμένος για εκδίκηση, πάει στο αρχοντικό των Σταματάκηδων...

Εκεί, όμως, γίνεται μάρτυρας μιας μεγάλης απειλής! «Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 07/12/2022 - 19:00THE CHASE