Ψυχαγωγία

Το «Home alone»… επέστρεψε 28 χρόνια μετά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέσα από ένα άκρως ευφάνταστο βίντεο η πιο επιτυχημένη χριστουγεννιάτική ταινία επιστρέφει μετά από τριάντα χρόνια!

Ο Μακόλεϊ Καλκιν για τις ανάγκες μιας διαφήμισης της Google, υποδύεται ξανά τον ίδιο ρόλο έχοντας ως βοηθό του τον  Google Assistant!  Το διαφημιστικό το οποίο αναβιώνει την πλοκή του «Μόνος στο Σπίτι», με έναν ενήλικο αυτή τη φορά «Κέβιν» και βλέπουμε ότι τα πράγματα εξελίσσονται πολύ διαφορετικά για τον ήρωα.

Ο 38χρονος σήμερα ηθοποιός με τη βοήθεια του  Google Assistant αντιμετωπίζει όλους τους κινδύνους της πρώτης ταινίας  με τις απίστευτες δυνατότητες τεχνικής νοημοσύνης που διαθέτει.

Δείτε το βίντεο:

 

Επόμενο άρθρο

Όλα όσα έγιναν στο Χριστουγεννιάτκο party του Alpha Κύπρου(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο χορός της Χριστιάνας, το τραγούδι του Λούη και το ζεϊμπέκικο του Διευθυντή Ενημέρωσης
20/12/2018 - 21:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Κέβιν κλείνεται "Μόνος στο σπίτι" του... Alpha Κύπρου (BINTEO)

Αποψε στις 21:15 αρχιζει η πιο διαχρονική Χριστουγεννιάτικη ιστορία
24/12/2019 - 19:47

Χριστουγεννιάτικη...έκπληξη: Όλα τα «ΗΟΜΕ ALONE» στον ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Γιορτές και τηλεόραση με τις καλύτερες ταινίες!
09/12/2019 - 13:49

Το ριμέικ της ταινίας "Μόνος στο σπίτι" και το τρολάρισμα του Μακόλεϊ Κάλκιν!

Η αντίδραση του πρωταγωνιστή της διάσημης χριστουγεννιάτικης ταινίας
10/08/2019 - 15:53

Ο πρωταγωνιστής του «Home alone» αποκαλύψε ότι δεν θέλει να βλέπει την ταινία!

Μάθετε ποιος «ανάγκασε» τον Μακόλεϊ Κάλκιν να δει φέτος την ταινία...
25/12/2018 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 01:30Γ4