Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η αλλαγή που ετοιμάζει στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις επάλξεις...

Η γνωστή παρουσιάστρια που διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της, αφού έφερε στον κόσμο το δεύτερο παιδί της, τον μικρό Ανδρέα. Η ίδια έχει βεβαρυμένο πρόγραμμα αφού είναι οι πρώτες ημέρες μετά τον τοκετό και βρίσκεται κοντά σε γιο και κόρη.

';l;,m

H Xριστιάνα βρήκε λίγο χρόνο για τον εαυτό της και επισκέφτηκε το κομμωτήριο της για να ανανεωθεί και φρεσκάρει αλλάζοντας λίγο το look της και την εμφάνισή της, χωρίς να μας προδίδει περισσότερα.

Δείτε την σχετική φωτογραφία. Πάντως από ότι καταλαβαίνουμε σήμερα δε θα βρεθεί στο πλευρό του άντρα της όπως στην φιέστα του Πρωταθλήματος, αφού προτίμησε να περάσει λίγο χρόνο με τον εαυτό της και με τα παιδιά της.

Επόμενο άρθρο

Παναγιώτης Πολεμίτης: Ο προορισμός εκτός Ευρώπης και οι νέες εμπειρίες! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε σε ποια χώρα της Λατινικής Αμερικής ταξίδεψε και όλα όσα έγιναν την πέμπτη εβδομάδα
22/05/2019 - 17:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δήλωσε συμμετοχή για το νέο show του Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους

Όλοι έχουν μια ιστορία - Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;
24/06/2019 - 16:52

Πότε "ρίχνει αυλαία" η εκπομπή... "Με αγάπη Χριστιάνα";

Θα επιτρέψει στην εκπομπή η Χριστιάνα Αριστοτέλους πριν "κλείσει" για διακοπές;
22/06/2019 - 14:52

Είναι επίσημο!Η Αριστοτέλους επιστρέφει με ένα εντυπωσιακό show(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τίτλος του show και όλες οι πρώτες πληροφορίες - Πώς θα δηλώσετε συμμετοχή...
18/06/2019 - 17:38

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα με το... ποδήλατο παρέα με την Μελίνα! (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με την μικρή και τα "χρέη" της παρουσιάστριας
14/06/2019 - 19:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Από τις βροχές ... στον καύσωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τους 41 βαθμούς αναμένεται να φτάσει ο υδράργυρος

Δημόσια αργία η κηδεία του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιοι παραμένουν στο καθήκον και τι θα γίνει με τα ραντεβού στα νοσηλευτήρια

"Μου είχε γίνει εμμονή, ήθελα να σκοτώσω κι άλλες" (ΒΙΝΤΕΟ)

Φρίκη προκαλούν τα όσα ακούστηκαν σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Κυρώσεις Τραμπ στον ηγέτη του Ιράν Αλί Χαμενεΐ

«Νούμερο ένα χρηματοδότης της τρομοκρατίας στον κόσμο το Ιράν»

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό ύποπτου πακέτου κοντά στο Λευκό Οίκο

Σε κινητοποίηση οι Αρχές - Απαγορεύτηκε η διακίνηση πεζών

Βρυξέλλες: Συνέλαβαν άνδρα που ετοίμαζε τρομοκρατική επίθεση

Φέρεται ότι θα χτυπούσε στην Πρεσβεία των ΗΠΑ

tv news

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Όλοι περιμένουν στην εκκλησία την εμφάνιση της Όλγας...

Η αστυνομία ξεκινά επιχείρηση για τη σύλληψη του Ορφέα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/06/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ