Ψυχαγωγία

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ! (ΦΩΤΟ)

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις με την ολόσωμη κόκκινη φόρμα που επέλεξε να φορέσει στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ. 

Διαβάστε επίσης: Μέγκαν Μαρκλ: Υπό άκρα μυστικότητα στη Νέα Υόρκη για... "Baby Shower" (ΦΩΤΟ)

Σε πολυτελές ξενοδοχείο στη Νέα Υόρκη διοργάνωσε το baby shower της η δούκισσα του Σάσεξ με πολλές διάσημες φίλες της να δίνουν το παρόν τους σε αυτή τη ξεχωριστή στιγμή. Πρώτες κατέφθασαν οι κοντινές φίλες τις Τζέσικα Μαλρόνι, η Σερένα Οίλιαμς και Αμάλ Κλούνεϊ. Η σύζυγος του Κλούνεϊ ήταν πραγματικά εντυπωσιακή και παρόλο που χιόνιζε δεν την ένοιαζε καθόλου. 

amalamal

 

Αξίζει να σημιεωθεί ότι η απόφαση της Μέγκαν να κάνει χλιδάτο baby shower στη Νέα Υόρκη δεν άρεσε στον βρετανικό τύπο καθώς όπως αναφέρει η Daily Mail, το πάρτι της κόστισε περίπου μισό εκατομμύριο αφού μόνο 75.000 δολάρια κοστίζει για μια βραδιά η σουίτα που έγινε το πάρτι ενώ 250.000 δολάρια κόστισε η μεταφορά της στη Νέα Υόρκη, αφού ταξίδεψε με ιδιωτικό τζετ.

 

meghan

 

Επόμενο άρθρο

Η Κάιλι Τζένερ αρνείται ότι έχει κάνει... πλαστικές επεμβάσεις!

"Οι αλλαγές οφείλονται στο καλό μεικ- απ και τα ωραία μαλλιά.."
21/02/2019 - 16:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα δάκρυα της Μέγκαν Μαρκλ...on air και το ξέσπασμα για τη βασιλική ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κανείς δεν με ρώτησε αν είμαι εντάξει...Όχι δεν είμαι και τόσο καλά"
20/10/2019 - 14:59

Η "κόντρα" Τζένιφερ Άνιστον-Μέγκαν Μαρκλ στο Instagram και η... νικήτρια!

Μάθετε ποιο ρεκόρ κατάφερε να ξεπεράσει η γνωστή ηθοποιός
17/10/2019 - 12:23

Ακόμα μια παραίτηση για Μέγκαν και Χάρι-Η επίσημη ανακοίνωση του παλατιού

Όλες οι πληροφορίες για την παραίτηση και η νέα συνεργάτιδα τους
16/10/2019 - 09:06

Έξαλλο το παλάτι με Μέγκαν και Χάρι: Η απόφαση που τους εκνεύρισε

Τα tabloid περιοδικά παγκοσμίου φήμης και οι μηνύσεις
11/10/2019 - 09:09

Έξαλλος ο πρίγκιπας Χάρι "ξεσπά" στον Βρετανικό Τύπο με...μηνύσεις

Ο λόγος, τα tabloid περιοδικά παγκοσμίου φήμης που κατηγόρησε και το επόμενο βήμα
09/10/2019 - 09:54

Έξαλλοι ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ - Μηνύουν βρετανική εφημερίδα

"Έχασα τη μητέρα και τώρα βλέπω τη σύζυγό μου να πέφτει θύμα των ίδιων δυνάμεων..."
02/10/2019 - 08:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα "λευκά ντύθηκε" ο Δήμος Σωτήρας (ΦΩΤΟ)

Τα ίδια ή και παρόμοια φαινόμενα αναμένονται σύμφωνα με την Μετεωρολογική

"Βενετία" με πολλά προβλήματα η Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ποτάμια" οι δρόμοι σε Στρόβολο και Λακατάμεια, "κατέβηκε" και ο Πεδιαίος

Διακοπές ρεύματος λόγω κακοκαιρίας σε όλη την Κύπρο

Ποιες περιοχές επηρεάστηκαν σύμφωνα με την ΑΗΚ
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

Η ανθρακαποθήκη των Ναζί που μετατρέπεται σε πολυτελές ξενοδοχείο (ΦΩΤΟ)

Εξαλείφεται ο,τι θυμίζει τον ναζισμό, αλλά η μνήμη μένει ζωντανή εντός του κτιρίου

Νέα αντικυβερνητική διαδήλωση στο Λιβανο

Το κίνημα διαμαρτυρίας επεκτάθηκε σε πολλές πόλεις της χώρας

Ε.Ε. για Brexit: "Καμιά ερώτηση, καμιά συζήτηση. Θα περιμένουμε"

Σε δηλώσεις προέβησαν διπλωμάτες της Ένωσης, σχετικά με το αίτημα του Τζόνσον

tv news

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος νιώθει… «Divided» στην τοποθεσία Alpha!

Ο πιο feelgood παρουσιαστής της ελληνικής τηλεόρασης επιστρέφει τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/10/2019 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ