Ψυχαγωγία

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ! (ΦΩΤΟ)

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις με την ολόσωμη κόκκινη φόρμα που επέλεξε να φορέσει στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ. 

Διαβάστε επίσης: Μέγκαν Μαρκλ: Υπό άκρα μυστικότητα στη Νέα Υόρκη για... "Baby Shower" (ΦΩΤΟ)

Σε πολυτελές ξενοδοχείο στη Νέα Υόρκη διοργάνωσε το baby shower της η δούκισσα του Σάσεξ με πολλές διάσημες φίλες της να δίνουν το παρόν τους σε αυτή τη ξεχωριστή στιγμή. Πρώτες κατέφθασαν οι κοντινές φίλες τις Τζέσικα Μαλρόνι, η Σερένα Οίλιαμς και Αμάλ Κλούνεϊ. Η σύζυγος του Κλούνεϊ ήταν πραγματικά εντυπωσιακή και παρόλο που χιόνιζε δεν την ένοιαζε καθόλου. 

amalamal

 

Αξίζει να σημιεωθεί ότι η απόφαση της Μέγκαν να κάνει χλιδάτο baby shower στη Νέα Υόρκη δεν άρεσε στον βρετανικό τύπο καθώς όπως αναφέρει η Daily Mail, το πάρτι της κόστισε περίπου μισό εκατομμύριο αφού μόνο 75.000 δολάρια κοστίζει για μια βραδιά η σουίτα που έγινε το πάρτι ενώ 250.000 δολάρια κόστισε η μεταφορά της στη Νέα Υόρκη, αφού ταξίδεψε με ιδιωτικό τζετ.

 

meghan

 

Επόμενο άρθρο

Η Κάιλι Τζένερ αρνείται ότι έχει κάνει... πλαστικές επεμβάσεις!

"Οι αλλαγές οφείλονται στο καλό μεικ- απ και τα ωραία μαλλιά.."
21/02/2019 - 16:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ-Πρίγκιπας Χάρι: Η απόφαση που πήραν για το γιο τους

Τα φώτα της δημοσιότητας, η ιδιωτικότητα και η διαφορά με τα παιδιά του Ουίλιαμ
22/05/2019 - 11:09

Μικαέλλα Χαζτηεφραίμ: Έγκυος στον όγδοο μήνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε ποιο είναι το φύλο του μωρού που περιμένει η Κύπρια τραγουδίστρια
20/05/2019 - 16:56

Τελικά που γέννησε η Μέγκαν; Η αποκάλυψη για την τοποθεσία! (ΦΩΤΟ)

Η βοήθεια που δέχεται Μέγκαν και η απόφαση που πήραν για το προσωπικό του σπιτιού τους
20/05/2019 - 08:52

Ο Ουίλιαμ και η Κέιτ επιτέλους... γνώρισαν τον γιο του Χάρι και της Μέγκαν!

Επισκέφθηκαν το ζευγάρι και το νεογέννητο γιο τους στο Φρόγκμορ
16/05/2019 - 09:20

Μέγκαν-Χάρι: Πως με μια κίνηση ανέπτυξαν μια ολόκληρη πόλη!

Οι ιδιοκτήτες κατοικιών στο Ουίνδσορ ευχαριστούν τον Δούκα και τη Δούκισσα του Σάσεξ...
15/05/2019 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο

Συμβουλές από τον ερπετολόγο Γιάννη Αγγελή για την εμφάνιση των φιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός κινδύνου το αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο Νοσοκομείο από δάγκωμα φιδιού
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 22:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ