Ψυχαγωγία

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ! (ΦΩΤΟ)

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις με την ολόσωμη κόκκινη φόρμα που επέλεξε να φορέσει στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ. 

Διαβάστε επίσης: Μέγκαν Μαρκλ: Υπό άκρα μυστικότητα στη Νέα Υόρκη για... "Baby Shower" (ΦΩΤΟ)

Σε πολυτελές ξενοδοχείο στη Νέα Υόρκη διοργάνωσε το baby shower της η δούκισσα του Σάσεξ με πολλές διάσημες φίλες της να δίνουν το παρόν τους σε αυτή τη ξεχωριστή στιγμή. Πρώτες κατέφθασαν οι κοντινές φίλες τις Τζέσικα Μαλρόνι, η Σερένα Οίλιαμς και Αμάλ Κλούνεϊ. Η σύζυγος του Κλούνεϊ ήταν πραγματικά εντυπωσιακή και παρόλο που χιόνιζε δεν την ένοιαζε καθόλου. 

amalamal

 

Αξίζει να σημιεωθεί ότι η απόφαση της Μέγκαν να κάνει χλιδάτο baby shower στη Νέα Υόρκη δεν άρεσε στον βρετανικό τύπο καθώς όπως αναφέρει η Daily Mail, το πάρτι της κόστισε περίπου μισό εκατομμύριο αφού μόνο 75.000 δολάρια κοστίζει για μια βραδιά η σουίτα που έγινε το πάρτι ενώ 250.000 δολάρια κόστισε η μεταφορά της στη Νέα Υόρκη, αφού ταξίδεψε με ιδιωτικό τζετ.

 

meghan

 

Επόμενο άρθρο

Η Κάιλι Τζένερ αρνείται ότι έχει κάνει... πλαστικές επεμβάσεις!

"Οι αλλαγές οφείλονται στο καλό μεικ- απ και τα ωραία μαλλιά.."
21/02/2019 - 16:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι έγινε... νονός! (ΦΩΤΟ)

Η απουσία Γουίλιαμ και Κέιτ από την τελετή και η εντυπωσιακή Μέγκαν Μαρκλ
19/03/2019 - 11:30

Η Μέγκαν Μαρκλ απαντά... στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται!

Η αποστωμοτική απάντηση της δούκισσας του Σάσεξ
19/03/2019 - 09:12

"Βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ σε Μέγκαν Μαρκλ και πρίγκιπα Χάρι-Μάθετε τον λόγο

Τα σχέδια του πριγκιπικού ζευγαριού και οι απαγορεύσεις της βασίλισσας
18/03/2019 - 08:44

Η Αμάλ Κλούνεϊ και ο πρίγκιπας Κάρολος ενώνουν τις δυνάμεις τους για καλό σκοπό!

Η συνεργασία τους, ο ρόλος της διάσημης δικηγόρου και το βραβείο προς τιμήν της
17/03/2019 - 17:25

Αυτός είναι ο λόγος που η Μέγκαν Μαρκλ σταματάει τις... δημόσιες εμφανίσεις!

Οι επαγγελματικές υποχρεώσεις της δούκισσας του Σάσεξ "παγώνουν" για λίγο
17/03/2019 - 09:39

Ο Κλούνεϊ μιλά για την Μέγκαν Μαρκλ και εξηγεί γιατί την υπερασπίστηκε δημόσια

"Είναι πραγματικά μια πολύ ευγενική και έξυπνη γυναίκα..."
16/03/2019 - 15:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

Προετοιμάζεται για Brexit χωρίς συμφωνία η Κομισιόν

"Αυξάνονται οι πιθανότητες να συμβεί αυτό"

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 17:40DEAL