Ψυχαγωγία

Η Άντρη Καραντώνη μας "συστήνει" την πεθερά της (ΦΩΤΟ)

Η Άντρη Καραντώνη είναι μια από τις πιο αγαπητές και επιτυχημένες παρουσιάστριες της κυπριακής τηλεόρασης.

Η ίδια συχνά μας δείχνει εικόνες από την καθημερινότητά της, είτε είναι με την αδερφή της, την κόρη της ή με τον άνδρα της και τις περιπλανήσεις τους.

Η ίδια γιόρτασε αυτή την φορά τα γενέθλια της πεθεράς της, Στέλλα Σκουρουμούνη. Η σχέση μεταξύ τους είναι άριστη ενώ από ότι είδαμε στην φωτογραφία τα γονίδια της γιαγιάς υπάρχουν και στην εγγονή αφού υπάρχει μεγάλη ομοιότητα και με την μικρή Αργυρώ.

Δείτε φωτογραφίες από την εορτή στο HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα τρυφερά λόγια της Καραντώνη στον αδερφό της και το τραγούδι που της αφιέρωσε

Μια σχέση αδελφικής αγάπης και μια τρυφερή ανάρτηση στα social media
19/08/2020 - 15:26

Άντρη Καραντώνη: Το παιδικό πάρτι για την κόρη της με ορχήστρα και fashion show

Το θέμα από το πάρτι, ο εντυπωσιακός στολισμός και οι τρυφερές οικογενειακές στιγμές
17/08/2020 - 11:03

"Ραγίζει καρδιές" ο Πατσαλίδης! "Έφυγε" από την ζωή η...πεθερά του (ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική ανάρτηση του stand up – comedian την επόμενη μέρα του Δεκαπενταυγούστου
16/08/2020 - 16:13

Ό,τι πιο γλυκό! Οι τρυφερές ευχές της Καραντώνης για τα 4α γενέθλια της Αργυρώς

“Δε θα άλλαζα την ημέρα που σε αντίκρισα πρώτη φορά για κανένα δώρο..."
16/08/2020 - 11:10

Περήφανη μαμά η Καραντώνη! Η Αργυρώ κάνει την...γιατρό και εξετάζει την νονά της

Την απαθανατίζει στο καθιστικό να συμβουλεύει τον πρώτο "ασθενή" της
15/08/2020 - 13:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεκάδες πρόσωπα ταυτοποιήθηκαν για τους πανηγυρισμούς της Ομόνοιας (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Αρχές μοίρασαν εξώδικα ενώ άλλοι θα οδηγηθούν ενώπιον Δικαστηρίου

Παραλίγο τραγωδία στην Λάρνακα: Όπλο εκπυρσοκρότησε στα χέρια 19χρονου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τραυματίστηκε σοβαρά ο 20χρονος φίλου του - Νοσηλεύεται στο νοσοκομείο Λάρνακας

Αποκαλυπτικό: Άνδρας μπήκε σε δημοτικό και επιχείρησε να αποπλανήσει ανηλίκους

Το περιστατικό θορύβησε τόσο την Αστυνομία όσο και το Υπουργείο Παιδείας
Ελλάδα

"Κτυπά" την Κρήτη η κακοκαιρία: Προβλήματα στο νησί (BINTEO)

Καταστήματα έχουν πλημμυρίσει ενώ αεροπλάνα δεν καταφέρνουν να προσγειωθούν

"Σφυροκοπά" την Ελλάδα ο "Ίανος": Νεκροί, αγνοούμενοι και τεράστιες ζημιές (VID)

Τα ντουκούμεντα της καταστροφής και εικόνες από τις επιχειρήσεις διάσωσης

Επίσκεψη Πομπέο στην Ελλάδα για τα ελληνοτουρκικά

Αναμένεται να επισκεφτεί την Αθήνα από 25 έως και 27 Σεπτεμβρίου
Διεθνή

Συναγερμός στον Λευκό οίκο για φάκελο με θανατηφόρο δηλητήριο

Μέχρι στιγμής δεν έχει τοποθετηθεί επίσημα ο Λευκός οίκος

Πρόταση «υποχρεωτικής αλληλεγγύης» στις χώρες της Ε.Ε για το προσφυγικό

"Τα μέλη πρέπει να βοηθούν όταν υπάρχει μία κατάσταση όπου ένα κράτος τελεί υπό πίεση"

Αύξηση θανάτων από κορωνοϊό στην Γαλλία

Νοσοκομείο στο Παρίσι δεν είχε αναφερθεί στα περιστατικά

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ