Ψυχαγωγία

Η Britney Spears επιτίθεται δημόσια στη μητέρα της

Η Britney Spears και η μητέρα της, Lynne, εχουν απομακρυνθεί ενετελώς, με την τραγουδίστρια να μην κάνει δεκτή τη συγγνώμη της και να τή βρίζει δημόσια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με μια ανάρτηση που πλεόν δεν υπάρχει.

«Λυπάμαι πολύ για τον πόνο σου! Λυπάμαι χρόνια!» έγραψε η Lynne Spears στο instagram, και συνέχισε: «Britney, βαθιά μέσα σου ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπώ και μού λείπεις! Ζητώ συγγνώμη για οτιδήποτε σε πλήγωσε!».

Η Britney Spears και η μητέρα της, Lynne, εχουν απομακρυνθεί ενετελώς, με την τραγουδίστρια να μην κάνει δεκτή τη συγγνώμη της και να τή βρίζει δημόσια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με μια ανάρτηση που πλεόν δεν υπάρχει.

«Λυπάμαι πολύ για τον πόνο σου! Λυπάμαι χρόνια!» έγραψε η Lynne Spears στο instagram, και συνέχισε: «Britney, βαθιά μέσα σου ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπώ και μού λείπεις! Ζητώ συγγνώμη για οτιδήποτε σε πλήγωσε!».

H pop star έφερε στο μυαλό της τα χρόνια των ιατρικών θεραπειών και της παραμονής της σε θάλαμο, και προχώρησε σε μια ειλικρινή ανάρτηση στην οποία διέγραψε για άλλη μια φορά.

«Για 13 χρόνια, έπρεπε να συναντώ γιατρούς κάθε εβδομάδα για να αναφέρω το παρελθόν μου που το έκανε χειρότερο… Όσο για όλη μου την οικογένεια, συμπεριλαμβανομένου του αδερφού μου, της αδερφής μου, των ξαδέρφων, των θειών, των θείων, ήταν μεθυσμένοι από τα γαϊδούρια τους», ανέφερε. Σε άλλο σημείο, η Britney Spears εξομολογήθηκε: «Ήξερα ότι ο μπαμπάς μου θα με έκλεινε κάπου αν δεν συνεργαζόμουν»

«Μαμά ζήτα τη συγγνώμη σου και πήγαινε να @@@ Εύχομαι να καείτε όλοι στην κόλαση!!!», είπε η τραγουδίστρια αναφερόμενη παράλληλα και στους ιατρούς που την επέβλεπαν

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ασταμάτητος ο πόλεμος της Britney Spears με τον πατέρα των παιδιών της

Η Britney Spears δεν έχει δει τους γιους της εδώ και έξι μήνες
05/09/2022 - 08:18

H μητέρα της Britney Spears ξεσπά: «Έχω δοκιμάσει τα πάντα»

Η Britney Spears τα είπε μόνη της σε ένα ηχητικό ντοκουμέντο που κατέβασε αλλά έγινε viral
31/08/2022 - 15:43

Britney Spears: Ανακοινώνει επίσημα την επιστροφή της στη μουσική!

H Britney Spears κάνει το comeback που όλοι περιμέναμε
13/08/2022 - 15:15

Britney Spears: Ο πρώην της δημοσίευσε βίντεο που τσακώνεται με τους γιους της

Για ποιο λόγο κοινοποιεί τα συγκεκριμένα βίντεο ο πρώην της, Kevin Federline;
11/08/2022 - 12:46

Britney Spears: Εκθειάζει διάσημο Έλληνα – ”Είναι ο φύλακάς μου''

Η Britney Spears στέλνει μήνυμα αγάπης στον διάσημο Έλληνα φίλο της
08/08/2022 - 13:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έσβησε" μετά τη σύλληψη του από την Αστυνομία, αφύσικο θάνατο ερευνούν οι Αρχές

Καταγγελία συγγενών 64χρονου που συνελήφθη για υπόθεση βίας στην οικογένεια

Βίντεο ντοκουμέντο: Η στιγμή που οι χούλιγκαν μπουκάρουν στο πρακτορείο

Πώς απαντά η Αστυνομία στις κατηγορίες ότι δεν επέτρεψε σε πυροσβεστικό να επέμβει

Σύνδεσμος Πυροσβεστών για έκτροπα: "Μέτρα από αρμόδιους πριν θρηνήσουμε θύματα"

Καταδικάζει τη βία και τονίζει τους κινδύνους που διατρέχουν οι πυροσβέστες στα γήπεδα
Ελλάδα

«Μπούκαρε» στο Δήμο Βόλου με αλυσοπρίονο: «Μας είπαν ότι πάσχει από ψυχασθένεια»

Σε κατάσταση σοκ η εργαζόμενη που δέχθηκε επίθεση και ο προϊστάμενος της υπηρεσίας

Κιβωτός του Κόσμου: Νοίκιασαν σπίτι ο πατέρας Αντώνιος και η πρεσβυτέρα

O πατέρας Αντώνιος και η πρεσβυτέρα ετοιμάζουν τις επόμενες κινήσεις τους

Αποκάλυψη για Γλυπτά: Οι μυστικές συναντήσεις Αθήνας με το Βρετανικό Μουσείο

Τι εννοούσε ο πρωθυπουργός με τη δήλωση «μια συμφωνία win-win είναι δυνατή»
Διεθνή

Φινλανδία: Ψηφοφορία στο κοινοβούλιο της χώρας για την ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τον Μάιο η Φινλανδία και η γειτονική Σουηδία έκαναν αίτηση για να γίνου μέλη του ΝΑΤΟ

Ρωσία: Τρεις νεκροί, έξι τραυματίες σε έκρηξη σε βάση στρατηγικών βομβαρδιστικών

Ουκρανικές πηγές κάνουν λόγο για πλήγμα με τηλεκατευθυνόμενο μη επανδρωμένο αεροσκάφος

tv news

Η Αθηνά βλέπει μπροστά της τον εισαγγελέα και ξαναζεί τις μαύρες μέρες της δίκης

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις συγκλονιστικές εξελίξεις, trailers και όλα τα επεισόδια!
Alpha TV Κύπρου

O Παύλος διψασμένος για εκδίκηση, πάει στο αρχοντικό των Σταματάκηδων...

Εκεί, όμως, γίνεται μάρτυρας μιας μεγάλης απειλής! «Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις..
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 05/12/2022 - 13:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ