Ψυχαγωγία

Η Ελένη Φουρέιρα "έβαλε φωτιά" στον Κατακλυσμό του Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Fuego πήρε εχθές ο Πρωταράς, εν όψει των εορτασμών του Κατακλυσμού Αμμοχώστου 2019!

Η τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα, βρέθηκε στη σκηνή και εντυπωσίασε τον κόσμο με την σκηνική παρουσία και το εκρηκτικό ταπεραμέντο της. Σε μια διεθνών προδιαγραφών εμφάνιση, η τραγουδίστρια τραγούδησε με τους fans αλλά και τους παρευρισκόμενους τις μεγάλες ελληνικές και ξένες επιτυχίες.

Παρόντες στο γεγονός χιλιάδες κόσμου από όλες τις πόλεις της Κύπρου αλλά και μέλη της πολιτικής ηγεσίας του τόπου (Υπουργοί Δικαιοσύνης, Εμπορίου, Υγείας).

Δείτε την σχετική ανακοίνωση του Δήμου Παραλιμνίου και φωτογραφίες από τον κατάμεστο χώρο της συναυλίας.

 

Πάντως, ο κόσμος μέσα από τα social media αποθέωσαν την Ελένη Φουρέιρα, μεταφέροντας συνεχώς το κλίμα της εκδήλωσης με βίντεο και φωτογραφίες.

Επόμενο άρθρο

"Fuego" και ο Υπουργός Υγείας για χάρη της...κόρης του (ΦΩΤΟ)

Απόλαυσε το εντυπωσιακό act της Ελένης Φουρέιρα στον Πρωταρά και σέλφαρε στα social media
17/06/2019 - 12:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τους έκοβε τα μαλλιά με το ζόρι αλλά για...καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκοβε για δύο χρόνια τα μαλλιά ανυποψίαστων γυναικών στον Πρωταρά
15/07/2019 - 21:01

Η Ελένη Φουρέιρα... χορεύει στους ρυθμούς του νέου της τραγουδιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό βίντεο που δημοσίευσε η εκρηκτική τραγουδίστρια μαζί με τον κολλητό της
15/07/2019 - 14:42

Ο λόγος που ο 23χρονος έκοβε τα μαλλιά τουριστριών στον Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραδέχθηκε τις επιθέσεις κατά των γυναικών ο ύποπτος
15/07/2019 - 11:49

Δήμαρχος Παραλιμνίου: Μεμονωμένα τα περιστατικά με τσιμπήματα από μέδουσες

"Τα περιστατικά αυτά αντιμετωπίζονται άμεσα καθώς οι ναυαγοσώστες έχουν την εμπειρία"
14/07/2019 - 17:54

Χειροπέδες στον άνδρα που έκοβε τα μαλλιά των γυναικών στον Πρωταρά

Στο σπίτι του εντοπίστηκαν δέσμες / πλεξούδες μαλλιών
14/07/2019 - 16:35

Η Shakira "έφαγε τη σκόνη" της...Φουρέιρα με το χορό στο νέο της τραγούδι-ΒΙΝΤΕΟ

Κυκλοφόρησε το "Loquita" και έγινε νούμερο ένα στις τάσεις σε λίγες ώρες
06/07/2019 - 12:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο καιρός στη Λάρνακα δεν θυμίζει σε τίποτα Ιούλιο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βροχές, καταιγίδες και συσσώρευση νερού στο οδόστρωμα

Μπήκαν οι κατσίκες στον αυτοκινητόδρομο

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Για 2μιση χρόνια στη φυλακή 35χρονος για το θάνατο του Βρετανού στην Πέγεια

Χτύπησε δύο πεζούς με αποτέλεσμα το θάνατο του ενός και τον τραυματισμό του άλλου
Ελλάδα

Ελεύθερη η Ρένα Δούρου μετά την απολογία της για της πλημμύρες στη Μάνδρα

"Ο σεβασμός στη μνήμη των νεκρών και στην οδύνη των οικείων τους απαιτεί πράξεις"

Αυτός είναι ο 27χρονος δολοφόνος της Αμερικανίδας βιολόγου στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορώ να ελέγξω τη μανία μου" είπε ο  καθ' ομολογίαν δολοφόνος

Αυτός είναι ο νέος Πρόεδρος της Βουλής των Ελλήνων

Με ρεκόρ ψήφων εξελέγη στο αξίωμα ο Κώστας Τασούλας
Διεθνή

Νέες προειδοποιήσεις Μπαρνιέ προς Βρετανία για το "no deal" στο Brexit

Θα πρέπει να αντιμετωπίσει τις συνέπειες εφόσον επιλέξει αυτή την οδό.

Δεν αλλάζει στάση ο Σαλβίνι για το μεταναστευτικό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Εργαζόμαστε για να δημιουργηθεί ένας σθεναρός μεσογειακός άξονας"

Παραδόθηκε στις φλόγες στούντιο κινουμένων σχεδίων στην Ιαπωνία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και δεκάδες τραυματίες είναι ο απολογισμός της πυρκαγιάς

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ