Ψυχαγωγία

Η Ελένη Χατζίδου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη της! (ΦΩΤΟ)

Έντονες ήταν οι φήμες το τελευταίο διάστημα που ήθελαν την Ελένη Χατζίδου να διανύει την πρώτη της εγκυμοσύνη χωρίς όμως να επιβεβαιώνει ή να διαψεύδει το γεγονός. 

Η τραγουδίστρια με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έκανε την έκπληξη και ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της δημοσιεύοντας μια φωτογραφία της με φουσκωμένη κοιλίτσα γράφοντας στη λεζάντα: 

Δυο πράγματα μπορεί να καταλάβει κάποιος κοιτώντας αυτή τη φωτό κ ανοίγοντας κ τον ηχο:
Πρώτον ότι σήμερα κυκλοφορεί από τη @spicymusic_official το νέο μου single με τίτλο «Η μικρή Ελενη»κ δεύτερον ότι μέσα στην κοιλίτσα μου έχω σίγουρα κάτι μικρούλι αλλά δεν ξέρω αν είναι μικρή η μικρός😛🤰🏽
Νομίζω ότι δε Θα μπορουσα να σκεφτώ να κάνω κάτι καλύτερο!
Ειμαι τόσο χαρούμενη που σας ανακοινώνω την εγκυμοσύνη μου!
Κάπως έτσι ήθελα να το μάθετε!Να σας το πω εγώ μέσα από ένα τραγούδι κ ένα εξώφυλλο!
Ο @kiriakosgalinos ,ο δημιουργός του τραγουδιού,μου το έστειλε κ το άκουσα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος κ τελικά ταίριαξε τόσο πολύ μ αυτή τη συγκυρία!

Επόμενο άρθρο

Η Παμελα Άντερσον εναντίον όλων εξαιτίας της σύλληψης του Ασάνζ

Η σύλληψη του συνιδρυτή των Wikileaks προκάλεσε την οργή της γνωστής ηθοποιού
11/04/2019 - 15:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί η Ελένη Χατζίδου: "O Ετεοκλής δεν παίρνει το επίδομα αναπηρίας"

Τον συμβουλεύανε "μην πας έτσι, δείξε ότι πείνας, ότι υποφέρεις..."
02/06/2020 - 09:12

Χατζίδου - Παύλου:Πότε θα παντρευτούν και θα βαφτίσουν τη κόρη τους;

Η αναβολή λόγω κορωνοϊού και τα ανοιχτά ενδεχόμενα
08/05/2020 - 19:06

"Η κόρη μου είναι στο νοσοκομείο και έκανε το τεστ για τον κορωνοϊό" (ΦΩΤΟ)

Συγκινεί η Ελένη Χατζίδου για τη νοσηλεία του παιδιού της - Το ανατριχιαστικό μήνυμα
28/03/2020 - 12:42

Παντρεύονται Χατζίδου - Παύλου: Όλες οι λεπτομέρειες του θρησκευτικού γάμου τους

Αποκαλύφθηκε η ημερομηνία, ο χώρος όπου θα διεξαχθεί η τελετή και το...νυφικό
06/02/2020 - 14:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρευνα για τον τραυματισμό του καρχαρία στ' ανοιχτά της Λεμεσού από δύο ΜΚΟ

Τι αναφέρουν για το ψάρι που καταγράφηκε σε ερασιτεχνικό βίντεο να επιτίθεται σε χελώνα

ΦΩΤΟ: Πυρκαγιά δίπλα από σύμπλεγμα κατοικιών στην ελεύθερη Αμμόχωστο

Σε συναγερμό μέλη της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας που έσπευσαν για κατάσβεση της φωτιάς

"Φιλί ζωής" αξίας 20,000 ευρώ από την κυβέρνηση στο Μουσείο Παραμυθιού

Έκτακτη χορηγία από το Υπουργείο Παιδείας για να συνεχίσει το έργο του και τις δράσεις του
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

ΗΠΑ: Απαγόρευσαν τις πτήσεις κινεζικών εταιρειών στα αμερικανικά αεροδρόμια

Η απάντηση της Κυβέρνησης Τραμπ στις κινεζικές αρχές

Ένας νεκρός από τη φονική πυρκαγιά σε νοσοκομείο στην Αγία Πετρούπολη (ΦΩΤΟ)

Η φωτιά εκδηλώθηκε στα κλινοσκεπάσματα ενός ασθενή, σύμφωνα με τις Αρχές

Ισχυρή σεισμική δόνηση 6,8 Ρίχτερ στη Χιλή

Ταρακουνήθηκε η περιοχή Αντοφαγάστα στην Κεντρική Χιλή

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 20:20ALPHA NEWS