Ψυχαγωγία

Η Ελένη Χατζίδου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη της! (ΦΩΤΟ)

Έντονες ήταν οι φήμες το τελευταίο διάστημα που ήθελαν την Ελένη Χατζίδου να διανύει την πρώτη της εγκυμοσύνη χωρίς όμως να επιβεβαιώνει ή να διαψεύδει το γεγονός. 

Η τραγουδίστρια με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έκανε την έκπληξη και ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της δημοσιεύοντας μια φωτογραφία της με φουσκωμένη κοιλίτσα γράφοντας στη λεζάντα: 

Δυο πράγματα μπορεί να καταλάβει κάποιος κοιτώντας αυτή τη φωτό κ ανοίγοντας κ τον ηχο:
Πρώτον ότι σήμερα κυκλοφορεί από τη @spicymusic_official το νέο μου single με τίτλο «Η μικρή Ελενη»κ δεύτερον ότι μέσα στην κοιλίτσα μου έχω σίγουρα κάτι μικρούλι αλλά δεν ξέρω αν είναι μικρή η μικρός😛🤰🏽
Νομίζω ότι δε Θα μπορουσα να σκεφτώ να κάνω κάτι καλύτερο!
Ειμαι τόσο χαρούμενη που σας ανακοινώνω την εγκυμοσύνη μου!
Κάπως έτσι ήθελα να το μάθετε!Να σας το πω εγώ μέσα από ένα τραγούδι κ ένα εξώφυλλο!
Ο @kiriakosgalinos ,ο δημιουργός του τραγουδιού,μου το έστειλε κ το άκουσα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος κ τελικά ταίριαξε τόσο πολύ μ αυτή τη συγκυρία!

Επόμενο άρθρο

Η Παμελα Άντερσον εναντίον όλων εξαιτίας της σύλληψης του Ασάνζ

Η σύλληψη του συνιδρυτή των Wikileaks προκάλεσε την οργή της γνωστής ηθοποιού
11/04/2019 - 15:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου: Η αποκάλυψη για τα κιλά της εγκυμοσύνης!

Η φωτογραφία με σούπερ μίνι και η ατάκα του συντρόφου της
20/05/2019 - 09:31

Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Αυτή είναι η αναγγελία του γάμου τους! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
17/05/2019 - 10:23

Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Έτσι έμαθαν ότι θα γίνουν γονείς! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αποκαλύψεις που έκαναν και πως το ανακοίνωσαν στους φίλους τους
11/05/2019 - 13:33

Ελένη Χατζίδου:Μας δείχνει για πρώτη φορά τις μπομπονιέρες του γάμου της(ΦΩΤΟ)

Η μέλλουσα νυφούλα και μανούλα πιο ερωτευμένη από ποτέ
05/05/2019 - 12:44

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Μάθετε που και πότε θα παντρευτούν...(ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά την πρόταση γάμου, πρόσω ολοταχώς για την τελετή
29/04/2019 - 12:51

Χατζίδου-Παύλου: Η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό δαχτυλίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευχάριστη ανακοίνωση, το βίντεο που δημοσίευσαν και το σχόλιο της τραγουδίστριας
27/04/2019 - 18:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε συναγερμό οι αρχές μετά από έκρηξη σε γραφεία ασφαλιστικής στη Λευκωσία(ΦΩΤΟ)

Στόχος εμπρηστών και οικία στην Πάφο - Δείτε εικόνες από τις δυο σκηνές

Δεν εξακριβώθηκε η ταυτότητα του ηλικιωμένου που βρέθηκε νεκρός σε παραλία

"Φως" στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Σφοδρή επίθεση ιδιωτών γιατρών κατά Ποταμίτη

Μαίνεται η αντιπαράθεση μεταξύ ΕΝΙΚ και Συμβούλου του Υπ. Υγείας
Ελλάδα

Aέρας ελευθερίας για τον Νίκο Ρωμανό

Την αποφυλάκισή του αποφάσισε το Πενταμελές Εφετείο Κακουργημάτων Αθηνών

Σέρρες: Στο νοσοκομείο 9χρονη που παρασύρθηκε από λεωφορείο

Το κοριτσάκι νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας
Διεθνή

Τραμπ: Αν θέλουν διάλογο οι Ιρανοί ας κάνουν το πρώτο βήμα

Ο Αμερικανός Πρόεδρος δήλωσε πως είναι "ανοιχτός" σε συνομιλίες με την Τεχεράνη

Ερευνα εναντίον του πρώην Ισπανού Πρέσβη στο Καράκας για ξέπλυμα μαύρου χρήματος

Οι τρεις συλληφθέντες φέρονται ότι εξέδιδαν πλαστά τιμολόγια για εργασίες

"Έσβησε" στη φυλακή ανήλικος που συνελήφθη στα σύνορα ΗΠΑ-Μεξικού

Πρόκειται για τον πέμπτο ανήλικο από την Γουατεμάλα που πεθαίνει

tv news

«To Τατουάζ» Η Τατιάνα κάνει την έκπληξη στη Μαργκώ…και την ανατροπή!

Η Βέρα παίρνει μια δύσκολη απόφαση που σοκάρει τον Θεοχάρη... Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια λέει τον Φώτη να πάρει το γράμμα που γράφει ότι είναι η μαμά της Μαρίνας

Ο Φώτης πάει αλλά ο φάκελος με το γράμμα λείπει «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ