Ψυχαγωγία

Η Ελένη Χατζίδου επιβεβαίωσε την εγκυμοσύνη της! (ΦΩΤΟ)

Έντονες ήταν οι φήμες το τελευταίο διάστημα που ήθελαν την Ελένη Χατζίδου να διανύει την πρώτη της εγκυμοσύνη χωρίς όμως να επιβεβαιώνει ή να διαψεύδει το γεγονός. 

Η τραγουδίστρια με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram έκανε την έκπληξη και ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της δημοσιεύοντας μια φωτογραφία της με φουσκωμένη κοιλίτσα γράφοντας στη λεζάντα: 

Δυο πράγματα μπορεί να καταλάβει κάποιος κοιτώντας αυτή τη φωτό κ ανοίγοντας κ τον ηχο:
Πρώτον ότι σήμερα κυκλοφορεί από τη @spicymusic_official το νέο μου single με τίτλο «Η μικρή Ελενη»κ δεύτερον ότι μέσα στην κοιλίτσα μου έχω σίγουρα κάτι μικρούλι αλλά δεν ξέρω αν είναι μικρή η μικρός😛🤰🏽
Νομίζω ότι δε Θα μπορουσα να σκεφτώ να κάνω κάτι καλύτερο!
Ειμαι τόσο χαρούμενη που σας ανακοινώνω την εγκυμοσύνη μου!
Κάπως έτσι ήθελα να το μάθετε!Να σας το πω εγώ μέσα από ένα τραγούδι κ ένα εξώφυλλο!
Ο @kiriakosgalinos ,ο δημιουργός του τραγουδιού,μου το έστειλε κ το άκουσα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος κ τελικά ταίριαξε τόσο πολύ μ αυτή τη συγκυρία!

Επόμενο άρθρο

Η Παμελα Άντερσον εναντίον όλων εξαιτίας της σύλληψης του Ασάνζ

Η σύλληψη του συνιδρυτή των Wikileaks προκάλεσε την οργή της γνωστής ηθοποιού
11/04/2019 - 15:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου:Η ατάκα που είπε στη μητέρα της όταν είδε πρώτη φορα τον Ετεοκλή!

Όσα αποκάλυψε η τραγουδίστρια για την πρώτη φορά που συνάντησε τον σύντροφο της
20/06/2019 - 09:22

Η Ελένη Χατζίδου... το έριξε στο χορό παρέα με τον Ετεοκλή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της ξεσάλωσε στον χορό αγκαλιά με τον σύντροφο της
18/06/2019 - 15:58

Παντρεύτηκαν η Ελένη Χατζίδου και ο Ετεοκλής Παύλου!(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τον πολιτικό γάμο τους και την μπομπονιέρα τους
04/06/2019 - 08:58

Ελένη Χατζίδου: Τα προβλήματα τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης και τα... κιλά!

Η αποκάλυψη για το όνομα που θα δώσουν στην κόρη τους
30/05/2019 - 09:26

Ελένη Χατζίδου-Ετεοκλής Παύλου: Αυτή είναι η ημερομηνία του γάμου τους!

Όλες οι λεπτομέρειες για τον πολιτικό τους γάμο
25/05/2019 - 14:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ