Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Για τον λόγο που δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της αναφέρθηκε η Ελένη Μενεγάκη. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha με αφορμή φωτογραφίες που δημοσιεύθηκαν από την παιδική ηλικία της Μέγκαν Μαρκλ  και τα δημοσιεύματα που αναφέρουν τους περιοριστικούς όρους και την ιδιωτικότητα που θέλει όταν γεννήσει, αναφέρθηκε στους λόγους που και η ίδια δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της. Η ίδια δήλωσε κατά τη διάρκεια της εκπομπής της: 

Ήθελα να μπω να γεννήσω με την ησυχία μου, να δω ότι είναι καλά και να μη σκέφτομαι ότι κάποιος με περιμένει στην από κάτω σκάλα, στην από πάνω σκάλα, στο γκαράζ, γιατί θέλω να πονέσω με την ησυχία μου, να ξεαγχωθώ με την ησυχία μου, να βγει το μωρό μου, να το δω ότι είναι καλά και μετά ας το μάθουν όλοι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και το περιστατικό που περιέγραψε με την κόρη της:

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα ξανά στην Eurovision - Όλες οι πληροφορίες για την εμφάνιση της

Με ρόλο "έκπληξη" αυτή την φορά η εκρηκτική τραγουδίστρια στην σκηνή του διαγωνισμού
16/04/2019 - 09:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "κόντρα" Τζένιφερ Άνιστον-Μέγκαν Μαρκλ στο Instagram και η... νικήτρια!

Μάθετε ποιο ρεκόρ κατάφερε να ξεπεράσει η γνωστή ηθοποιός
17/10/2019 - 12:23

Ακόμα μια παραίτηση για Μέγκαν και Χάρι-Η επίσημη ανακοίνωση του παλατιού

Όλες οι πληροφορίες για την παραίτηση και η νέα συνεργάτιδα τους
16/10/2019 - 09:06

Eγκυμοσύνη από... προσπερματικά υγρά – Δείτε τι ισχύει και όλη την αλήθεια!

Γνώσεις που πρέπει να ξέρεις για την σεξουαλική σου ζωή
11/10/2019 - 20:28

Έξαλλο το παλάτι με Μέγκαν και Χάρι: Η απόφαση που τους εκνεύρισε

Τα tabloid περιοδικά παγκοσμίου φήμης και οι μηνύσεις
11/10/2019 - 09:09

Έξαλλος ο πρίγκιπας Χάρι "ξεσπά" στον Βρετανικό Τύπο με...μηνύσεις

Ο λόγος, τα tabloid περιοδικά παγκοσμίου φήμης που κατηγόρησε και το επόμενο βήμα
09/10/2019 - 09:54

Έξαλλοι ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ - Μηνύουν βρετανική εφημερίδα

"Έχασα τη μητέρα και τώρα βλέπω τη σύζυγό μου να πέφτει θύμα των ίδιων δυνάμεων..."
02/10/2019 - 08:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρουσιάστηκαν κομπίνες με αποδείξεις στη δίκη για αστέγους Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Πράματα και θάματα παρουσίασε ο Ανακριτής της υπόθεσης ενώπιον της έδρας

Διατηρούσε καφέ στην Ολλανδία και είχε Facebook ο καταζητούμενος Σάκκος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πέρασαν χειροπέδες σε καταζητούμενο της Europol 16 μήνες μετά

Διαστάσεις χιονοστιβάδας λαμβάνει η υπόθεση παιδικής πορνογραφίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανακριτές της υπόθεσης εντόπισαν τα 6 παιδιά που έπεσαν στα δίκτυα του λογιστή
Ελλάδα

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης

Χρηματοκιβώτιο με 42.000 ευρώ έκανε "φτερά" από κατάστημα στο Βόλο

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό των δραστών

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη
Διεθνή

Βόρεια Συρία: Παιδιά υπέστησαν εγκαύματα από χημικά όπλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 13χρονος Μοχάμεντ σφαδάζει από τους πόνους

Μεξικό: Συνέλαβαν το γιο του Ελ Τσάπο και κάηκε η πόλη

Υποστηρικτές του καρτέλ βγήκαν στους δρόμους και πυρπολούσαν ότι έβρισκαν μπροστά τους

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/10/2019 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW