Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Για τον λόγο που δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της αναφέρθηκε η Ελένη Μενεγάκη. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha με αφορμή φωτογραφίες που δημοσιεύθηκαν από την παιδική ηλικία της Μέγκαν Μαρκλ  και τα δημοσιεύματα που αναφέρουν τους περιοριστικούς όρους και την ιδιωτικότητα που θέλει όταν γεννήσει, αναφέρθηκε στους λόγους που και η ίδια δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της. Η ίδια δήλωσε κατά τη διάρκεια της εκπομπής της: 

Ήθελα να μπω να γεννήσω με την ησυχία μου, να δω ότι είναι καλά και να μη σκέφτομαι ότι κάποιος με περιμένει στην από κάτω σκάλα, στην από πάνω σκάλα, στο γκαράζ, γιατί θέλω να πονέσω με την ησυχία μου, να ξεαγχωθώ με την ησυχία μου, να βγει το μωρό μου, να το δω ότι είναι καλά και μετά ας το μάθουν όλοι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και το περιστατικό που περιέγραψε με την κόρη της:

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα ξανά στην Eurovision - Όλες οι πληροφορίες για την εμφάνιση της

Με ρόλο "έκπληξη" αυτή την φορά η εκρηκτική τραγουδίστρια στην σκηνή του διαγωνισμού
16/04/2019 - 09:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Xάρι - Μέγκαν: "Φύγατε από τη Βρετανία για να γίνετε royal Καρντάσιανς..."

Το μακροσκελές κείμενο που τους κάνει ρεζίλι και οι υπολογισμοί που "γεννούν" ερωτηματικά
25/01/2020 - 13:53

Χάρι - Μέγκαν: Το #megxit γίνετε...μενού σε εστιατόριο του Λονδίνου (ΦΩΤΟ)

Σερβίρεται μέχρι και τις 31 Ιανουαρίου και κοστίζει 76€ το άτομο
25/01/2020 - 11:25

Μeghan Markle: H πρώτη συνέντευξη μετά το #megxit θα είναι στην Ellen DeGeneres

H επόμενη κίνηση της "πρώην" Δούκισσας του Σάσεξ και οι πρώτες πληροφορίες
24/01/2020 - 17:52

Χάρι - Μεγκαν: Δεν θα πιστεύετε πόσα στοιχίζει μια παπαρατσική φωτογραφία τους

Το υπέρογκο ποσό που "πλουτίζει" τους φωτογράφους για την υπόλοιπη τους ζωή
24/01/2020 - 14:02

Και όμως η βασιλική οικογένεια γίνεται...καρτούν - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ποιοι διάσημοι θα δανείσουν τις φωνές τους στις βασιλικές διασημότητες;
24/01/2020 - 12:20

Δηλώσεις Μέγκαν Μαρκλ: "To...megxit είναι ότι καλύτερο συνέβη στον Χάρι"

Το "τοξικό" παλάτι, η νέα ζωή και οι αποκαλύψεις
24/01/2020 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στο δρόμο προς το χιονισμένο Τρόοδος

Έκλεισε δρόμος λόγω του μεγάλου αριθμού οχημάτων στην περιοχή

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς

Λουκάς Φουρλάς: "Θα προτείνω χρηματοδότηση της ηλεκτροχημειοθεραπείας" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν υπάρχει έστω και μισή ελπίδα για να σωθεί ένας συνάνθρωπος μας θα την τρέξουμε"
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Όλα όσα γνωρίζουμε μέχρι στιγμής για τον θανατηφόρο κοροναϊό

Τα επιβεβαιωμένα κρούσματα σε Ασία, Αμερική και Ευρώπη και οι τελευταίες εξελίξεις

Μετρά νεκρούς και πληγές η Τουρκία μετά τον φονικό σεισμό (ΦΩΤΟ)

Ανασύρουν ζωντανούς και νεκρούς κάτω από τα ερείπια ενώ οι επιχειρήσεις συνεχίζονται

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ