Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Για τον λόγο που δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της αναφέρθηκε η Ελένη Μενεγάκη. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha με αφορμή φωτογραφίες που δημοσιεύθηκαν από την παιδική ηλικία της Μέγκαν Μαρκλ  και τα δημοσιεύματα που αναφέρουν τους περιοριστικούς όρους και την ιδιωτικότητα που θέλει όταν γεννήσει, αναφέρθηκε στους λόγους που και η ίδια δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της. Η ίδια δήλωσε κατά τη διάρκεια της εκπομπής της: 

Ήθελα να μπω να γεννήσω με την ησυχία μου, να δω ότι είναι καλά και να μη σκέφτομαι ότι κάποιος με περιμένει στην από κάτω σκάλα, στην από πάνω σκάλα, στο γκαράζ, γιατί θέλω να πονέσω με την ησυχία μου, να ξεαγχωθώ με την ησυχία μου, να βγει το μωρό μου, να το δω ότι είναι καλά και μετά ας το μάθουν όλοι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και το περιστατικό που περιέγραψε με την κόρη της:

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα ξανά στην Eurovision - Όλες οι πληροφορίες για την εμφάνιση της

Με ρόλο "έκπληξη" αυτή την φορά η εκρηκτική τραγουδίστρια στην σκηνή του διαγωνισμού
16/04/2019 - 09:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ και Πρίγκιπας Χάρι στην πρώτη τηλεοπτική τους εμφάνιση στην Αμερική

Η ημερομηνία που πρόκειται να τους δούμε στη μικρή οθόνη και ο λόγος
20/09/2020 - 13:19

Η ζώνη θα έσωζε την 18χρονη Κατερίνα και το αγέννητο παιδί της

Αστυνομία και ειδικοί καταρρίπτουν τον μύθο ότι οι έγκυες δεν πρέπει να φορούν ζώνη
14/09/2020 - 17:33

Μπαλατσινού: Σπάει τη σιωπή της και κάνει τις πρώτες δηλώσεις για την εγκυμοσύνη

Μέχρι τώρα δεν είχε κάνει καμία δημόσια τοποθέτηση
06/09/2020 - 09:26

Είναι γεγονός! Πρίγκιπας Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ υπέγραψαν συμφωνία με το Netflix

"Στόχος μας η δημιουργία περιεχομένου που θα ενημερώνει αλλά και θα δίνει ελπίδα..."
03/09/2020 - 16:26

Babyboom για την Χριστιάνα Θεοδώρου! Περιμένει το πρώτο της παιδί (ΦΩΤΟ)

Ο γλυκός τρόπος που το ανακοίνωσε μέσω Instagram
03/09/2020 - 10:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι τρεις ενεργές αλυσίδες μετάδοσης στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Παρακολουθούν στενά την κατάσταση Υπουργείο Υγείας και ειδικοί

Διαψεύδει για τα κρούσματα στη Νέα Σαλαμίνα το Υπουργείο Υγείας

Δεν έχει υπάρξει επίσημη ενημέρωση μέχρι στιγμής

Μονοψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων κορωνοϊού στα κατεχόμενα

Ξεπέρασαν τα 700 τα περιστατικά από την αρχή της πανδημίας
Ελλάδα

Ζητάει περισσότερα δείγματα σεβασμού διεθνούς δικαίου από την Τουρκία ο Δένδιας

Ο Υπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας για όσα συζητήθηκαν στο σημερινό Συμβούλιο

Πέραν των 4.000 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Η διασπορά του ιού διατηρείται στα επίπεδα των αρχών Μαΐου
Διεθνή

New York Times: Δεύτερο «πάγωμα» των δοκιμών του εμβολίου AstraZeneca

Ακόμη ένα άτομο φαίνεται να παρουσίασε σοβαρή νευρολογική ασθένεια

Ο Τζόνσον εξετάζει το ενδεχόμενο ενός δεύτερου «lockdown»

Εντείνεται η ανησυχία στη Βρετανία για την επιτάχυνση της διάδοσης του νέου κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/09/2020 - 21:20ΚΑΜΠΙΝΓΚ