Ψυχαγωγία

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Για τον λόγο που δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της αναφέρθηκε η Ελένη Μενεγάκη. 

Η αγαπημένη παρουσιάστρια του Alpha με αφορμή φωτογραφίες που δημοσιεύθηκαν από την παιδική ηλικία της Μέγκαν Μαρκλ  και τα δημοσιεύματα που αναφέρουν τους περιοριστικούς όρους και την ιδιωτικότητα που θέλει όταν γεννήσει, αναφέρθηκε στους λόγους που και η ίδια δεν μίλησε καθόλου για την τέταρτη εγκυμοσύνη της. Η ίδια δήλωσε κατά τη διάρκεια της εκπομπής της: 

Ήθελα να μπω να γεννήσω με την ησυχία μου, να δω ότι είναι καλά και να μη σκέφτομαι ότι κάποιος με περιμένει στην από κάτω σκάλα, στην από πάνω σκάλα, στο γκαράζ, γιατί θέλω να πονέσω με την ησυχία μου, να ξεαγχωθώ με την ησυχία μου, να βγει το μωρό μου, να το δω ότι είναι καλά και μετά ας το μάθουν όλοι.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και το περιστατικό που περιέγραψε με την κόρη της:

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Φουρέιρα ξανά στην Eurovision - Όλες οι πληροφορίες για την εμφάνιση της

Με ρόλο "έκπληξη" αυτή την φορά η εκρηκτική τραγουδίστρια στην σκηνή του διαγωνισμού
16/04/2019 - 09:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νέος συνεργάτης για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Μάθετε με τι θα ασχολείται το νέο άτομο που θα ενταχθεί στο προσωπικό τους
15/06/2019 - 11:09

Η Μέγκαν Μαρκλ επιτέλους επέλεξε... νταντά για τον μικρό Άρτσι!

Όλες οι πληροφορίες για το νέο μέλος που πρόκειται να καλωσορίσει το Frogmore Cottage
14/06/2019 - 13:43

Μέγκαν Μαρκλ-Πρίγκιπας Χάρι: Πότε θα γίνει η βάφτιση του γιου τους;

Η βασίλισσα θα καθορίσει τον μήνα που θα γίνει η βάφτιση του Άρτσι
13/06/2019 - 14:37

Σκάνδαλο στο παλάτι: Ο πρίγκιπας Χάρι απάτησε την Μέγκαν;

Η παράλληλη σχέση, το διάσημο μοντέλο και το δημοσίευμα που "καίει" τον πρίγκιπα
13/06/2019 - 09:51

Το δώρο του πρίγκιπα Χάρι για την πρώτη επέτειο γάμου με την Μέγκαν Μαρκλ!(ΦΩΤΟ)

Τι χάρισε στην σύζυγο του ο πρίγκιπας και ο συμβολισμός του
12/06/2019 - 10:32

Έγκυος η Τζένη Μπαλατσινού;

Θα γίνει μανούλα για τέταρτη φορά η παρουσιάστρια;
11/06/2019 - 12:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ