Ψυχαγωγία

Η επιθυμία του σωματοφύλακα των Kardashian για Αριστοτέλους-Πατσαλίδη(ΒΙΝΤΕΟ)

Τί κοινό έχει η οικογένεια Kardashian με την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τον Λούη Πατσαλίδη;

Προς το παρόν τίποτα... αλλά σε μερικά χρόνια μπορεί να έχουν τον σέξι σωματοφύλακά τους Demis Valkanos (ο οποίος ήταν στο παρελθόν της Ariana Grande και της Beyonce)

Διαβάστε επίσης: O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)


Ο ίδιος όπως εκμυστηρεύτηκε στο Alphanews.live, αν ποτέ επέστρεφε στα πάτρια εδάφη, θα ήθελε να συνεργαστεί με τα κορυφαία ονόματα της χώρας. Άλλωστε συνεργάζεται ήδη με την πιο διάσημη οικογένεια παγκοσμίως αλλά και προσωπικά με το πιο ακριβοπληρωμένο μοντέλο, αφού είναι σωματοφύλακας της Kendal Jenner.

Διαβάστε επίσης:Αποκλειστικό! Η οικογένεια Καρντάσιαν θα ερχόταν στην...Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)


Και μέσα σε αυτά τα ονόματα είναι η Ελένη Μενεγάκη, η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Λούης Πατσαλίδης, που αν ποτέ γύριζε θα ήθελε να συνεργαστεί μαζί τους.

Δείτε όσα δήλωσε στο 14.50

Επόμενο άρθρο

Αποκλειστικό! Η οικογένεια Καρντάσιαν θα ερχόταν στην...Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της ακύρωσης και ποιο μέρος είχαν επιλέξει - Τί αποκάλυψε ο σωματοφύλακας τους
06/06/2019 - 17:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στον Χάματσο και η... "σπόντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι σατιρικές εκπομπές στην Κύπρο, τα πουκάμισα του και η έμμεση αναφορά στην εκπομπή
15/07/2019 - 17:15

Λούης και Τεύκρος κυκλοφόρησαν το... hit του καλοκαιριού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο φίλοι και συνεργάτες κυκλοφόρησαν το πρώτο τους τραγούδι
15/07/2019 - 11:56

Ο Λούης στο φινάλε της εκπομπής μαζί με τον γιο του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννος έκλεψε την παράσταση στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show"
15/07/2019 - 10:45

Η μεγάλη έκπληξη στο αποψινό φινάλε του "Λούης Night Show"!

Τι ετοίμασε ο Λούης και ο Τεύκρος για την τελευταία εκπομπή της σεζόν
14/07/2019 - 12:16

Τρυπώσαμε στα παρασκήνια των προετοιμασιών για το φινάλε του "Λούης Night Show"

Το εντυπωσιακό σκηνικό, οι προετοιμασίες και η υπερπαραγωγή που ετοίμασε η ομάδα του Λούη
13/07/2019 - 16:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ελπίζω να μην ζω για να δω την τουρκοποίηση της Κύπρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγε ο Αλέξης Γαλανός από το στούντιο του Alpha Κύπρου για Αμμόχωστο και Κυπριακό

"Χαλάει" ο καιρός τα επόμενα 24ωρα

Βροχές και καταιγίδες προβλέπει από αύριο η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ψάχνουν τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε στην Κλήρου

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν πυροσβέστες για την κατάσβεση της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 17:40ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ