Ψυχαγωγία

Η επιθυμία του σωματοφύλακα των Kardashian για Αριστοτέλους-Πατσαλίδη(ΒΙΝΤΕΟ)

Τί κοινό έχει η οικογένεια Kardashian με την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τον Λούη Πατσαλίδη;

Προς το παρόν τίποτα... αλλά σε μερικά χρόνια μπορεί να έχουν τον σέξι σωματοφύλακά τους Demis Valkanos (ο οποίος ήταν στο παρελθόν της Ariana Grande και της Beyonce)

Διαβάστε επίσης: O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)


Ο ίδιος όπως εκμυστηρεύτηκε στο Alphanews.live, αν ποτέ επέστρεφε στα πάτρια εδάφη, θα ήθελε να συνεργαστεί με τα κορυφαία ονόματα της χώρας. Άλλωστε συνεργάζεται ήδη με την πιο διάσημη οικογένεια παγκοσμίως αλλά και προσωπικά με το πιο ακριβοπληρωμένο μοντέλο, αφού είναι σωματοφύλακας της Kendal Jenner.

Διαβάστε επίσης:Αποκλειστικό! Η οικογένεια Καρντάσιαν θα ερχόταν στην...Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)


Και μέσα σε αυτά τα ονόματα είναι η Ελένη Μενεγάκη, η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Λούης Πατσαλίδης, που αν ποτέ γύριζε θα ήθελε να συνεργαστεί μαζί τους.

Δείτε όσα δήλωσε στο 14.50

Επόμενο άρθρο

Αποκλειστικό! Η οικογένεια Καρντάσιαν θα ερχόταν στην...Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της ακύρωσης και ποιο μέρος είχαν επιλέξει - Τί αποκάλυψε ο σωματοφύλακας τους
06/06/2019 - 17:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος, το τρίτο άτομο που μετέφερε γεγονότα,τα μηνύματα που αντάλλαξαν και το παρασκήνιο
15/10/2019 - 17:02

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

Χρ. Αριστοτέλους: "Πήγαινα σπίτι και δεν είχα έναν άνθρωπο να πάρω τηλέφωνο..."

Οι δύσκολες στιγμές που έζησε, η μοναξιά και η εξομολόγηση της
13/10/2019 - 15:53

Θα κλάψετε από τα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τον... "Πιο αδύναμο κρίκο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κρύα ανέκδοτα, η πρωτεύουσα της Μυκόνου και η απάντηση που δεν βγάζει νόημα
12/10/2019 - 16:26

Το... πουλί του Μαρτά και οι ξεκαρδιστικές ατάκες στο "Λούης Night Show"(BINTEO)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου που θα προβληθεί απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
11/10/2019 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Υγείας: Καμία πρόθεση παρέμβασης στις Ελληνικές Αρχές για το μικρό Παναγιώτη

Ο κ. Ιωάννου ξεκαθαρίζει για τις χθεσινές του δηλώσεις

Σε απεργιακό κλοιό νοσοκομεία, λιμάνια, Κοινοτικά Συμβούλια και ΑΗΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάσεις εργασίας και δυναμικές κινητοποιήσεις με "φόντο" ασφάλιση και συλλογικές συμβάσεις

"Γλεντούν" σε Facebook και Twitter τα νέα παγκάκια στην πλατεία Ελευθερίας(ΦΩΤΟ)

Ποικίλες αντιδράσεις στα social media για το σχήμα και τη χρήση τους...
Ελλάδα

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου

Γλυπτά Παρθενώνα: Η Βασίλισσα Ελισάβετ απαντά πρώτη φορά για την επιστροφή τους

Η επιστολή ομογενούς και η πρώτη αντίδραση στην Ιστορία επί του θέματος από το Παλάτι
Διεθνή

Ήταν κρυμμένοι σε κελάρι για 9 χρόνια επειδή περίμεναν το τέλος του κόσμου (VID)

Εφταμελής οικογένεια δεν είχε επαφή με κανένα για χρόνια

Μεξικό: Δεκαπέντε νεκροί σε ανταλλαγή πυρών αστυνομικών με ενόπλους

Περίπου 80 στρατιωτικοί αναπτύχθηκαν στην περιοχή για να εντοπίσουν τους δράστες

Σάλος από τις εικόνες κακοποίησης πειραματόζωων στη Γερμανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντιδράσεις για το σκληρό βίντεο που κυκλοφόρησε στο διαδίκτυο

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/10/2019 - 13:20ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ