Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε...παιδικό πάρτι σε ηλικία 6 ετών(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Παράδοση κατ' Οίκον" και δέχθηκε εκπλήξεις που δεν περίμενε ούτε η ίδια.

Στη διάρκεια της εκπομπής που παρουσιάζει η Βασιλική Χατζηαδάμου και θα παρακολουθήσουμε την Κυριακή στις 21.15 από τον Alpha Κύπρου, προβλήθηκε ένα βίντεο από την παιδική ηλικία της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα γενέθλια του αδερφού της, Πόλυ.

Η παρουσιάστρια 30 χρόνια πριν, στην παιδική της ηλικία όπως δεν την έχουμε ξαναδεί

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από το τρέιλερ

Επόμενο άρθρο

Φαίη Σκορδά: «Για μένα ήταν λάθος που η Φουρέιρα και η Τάμτα πήγαν με την Κύπρο»

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια και τί δήλωσε για την ελληνική συμμετοχή
07/03/2019 - 11:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ειπα ψέματα στο παιδί μου ότι είμαι σε μοναστήρι αλλά είμαι στην...φυλακή"

"Όταν μπήκα στη φυλακή νόμιζα ότι..." Συγκλονίζουν οι ιστορίες ζωής μέσα από τις Φυλακές
11/11/2019 - 17:34

Αριστοτέλους-Εφραίμ: H ζήλια στη σχέση τους και η "ερωτική εξομολόγηση"...on air

Η πρόκληση, τα extreme sports και η εμπιστοσύνη στο γάμο τους
24/10/2019 - 17:59

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"-Η ατάκα on air και η αντίδραση

Η Αριστοτέλους γέλαγε και ο υπάλληλος πάγκου λαϊκής αγοράς αποθέωνε τον ποδοσφαιριστή
09/10/2019 - 20:20

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε πρωινή...γυμναστική από το σαλόνι της(ΦΩΤΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια έχει βρει ξανά τη φόρμα της και ετοιμάζεται για την πρεμιέρα της
13/09/2019 - 11:33

H Aριστοτέλους στο γήπεδο με την...μικρή Μελίνα για να δουν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Μαγνήτισε τα βλέμματα και...αποκοιμήθηκε στις κερκίδες
06/09/2019 - 20:05

"Soundtrack of love":Δείτε το εντυπωσιακό trailer του πολυαναμενόμενου show!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους "καλεί" τον κόσμο να πει την ξεχωριστή ιστορία του
06/09/2019 - 16:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφτασε η Ολυμπιακή Φλόγα στη Λάρνακα ενόψει του Μαραθωνίου της Κυριακής (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδηλώσεις και αναπαράσταση αρχαίων τελετών για τον 3ο Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο

ΠΣΕΜ: «Καλούμε τους δύο ηγέτες να επανέλθουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων»

Δυναμικό το «παρών» των μαθητών στην πορεία στη Λάρνακα

«Δεν πιστεύω ότι κάτοικος του Ακάμα έβαλε το χέρι του στις πυρκαγιές» (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ιδιοκτήτες γης Ακάμα απορρίπτουν τις υπόνοιες ότι βρίσκονται πίσω από την πυρκαγιά
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

Στο Λονδίνο ο Ντόναλντ Τραμπ στις αρχές του Δεκέμβρη για τη Σύνοδο του ΝΑΤΟ

Ο Λευκός Οίκος ανακοίνωσε την επίσκεψη του Προέδρου των ΗΠΑ στη Βρετανική πρωτεύουσα

Βενετία: Κλειστή η πλατεία του Αγίου Μάρκου ενόψει νέων καταιγίδων (ΦΩΤΟ)

Ανυπολόγιστες οι ζημίες στην Ιταλική πόλη που πλήττεται για τέταρτη μέρα από καταιγίδες

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ